Než si pro nás přijde (2007)

Veľmi dobre spojená, komédia spolu s drámou. Jack Nicholson a Morgan Freeman , stále ukazujú ,že sú skvelí herci a u nich je to naozaj tak ako s vínom,čím starší tým lepší :)

Lepší už to nebude (1997)

Jack Nicholson ako blázon ? :) Ta najlepšia možná kombinácia :)

Kolja (1996)

Jeden z tých filmov na,ktoré nezabududnete. Viete, vidiet starého českého mládenca - hudobníka,ktorému život zruinovali komunisti a zarába si zlatením epitotafov na náhrobných kameňoch, ako sa dostane do prúseru, kôli ,,obchodu" ,ktorý sprostredkoval jeho kamarát z cintorína a zostane mu malé ruské chlapča,rozhodne stojí zato :) Po Pelíškach a Obecnej škole jeden z najlepších českých po revolučných filmov :) Ďalšie plus toho snímku, odohrával sa v období pre mňa vždy tak zaujímavom, v rozpätí rokov 1988-1989 vratane nežnej revolúcii,ktorá je tam krásne zachytená :)

Los ojos de Julia (2010)

Španieli sa zas a znova ukázali, že dokážu točiť skvelé horory. Aj keď na Los Otros sa to nechytá.ale pre mňa podstatne pôsobivejšie než rozprávky od majstra Del Tora. Pekná ženská v hlavnej úlohe,dobrý dej,rozuzlenie=katastrofa úžasné. Tlieskam pánovi Moralesovi, a budem netrpezlivo očakávať nové filmy od tohto tea packa. PS: Je ťažké dôverovať svojmu ošetrovateľovi,keď ste ho nikdy nevideli a v jeho očiach ste neuvideli vesmír, čo ste videli v očiach najbližších.Ten vesmír je podstatný.

Temné lesy (2003)

Hmm..tento horor som mal odložený už dlhšie v mojom počítači,dnes som saku nemu konečne dostal :) Je to a-tipický horor , nečakal som taký dej. Skoro celý film som so zatajeným dychom sledoval čo sa bude diať a myslím si že pôsobiť husto sa tomuto filmu podarilo. Nepáčil sa mi len scenár a fakt blbý koniec, inak by to bol jeden z top hororov u mňa..takto to hodnotím ako slabší nad priemer .

Méďa (2012)

neviem či som jediný..koho to tak strašne nudilo..ale mne to prišlo strašne trápne a nudné zároveň.samotný nápad nebol zlý..hovoriaci macko..ale vtipnosť celého príbehu bola v tom ,že ten macko húli,kefuje ženy,chľastá...možno,že som od tohto filmu čakal veľa, keďže je to od tvorcov Griffinovcov. Z celého filmu ma zaujala len MIla Kunis,ktorá je neskutočne sexi.Inak ,ľutujem ,že som nato vyhodil 3 eurá.

Halloween: H20 (1998)

Túto filmovú sériu zbožňujem kôli maske M.Myersa a skvelej Jamie Lee Curtis. Myslím,že najlepšie novodobé pokračovanie tohto legendárneho hororu.Aj keď mi trošku vadilo,že sa to veľmi pomaličky dostávalo k tomu na čo asi každí čakal, čo si tento film zapol, vraždy M. Myersa prišli až v záverečnej polhodinke,ostatok bola len vata,ale celkom dobre pozerateľná :)

Zbojník Jurošík (1991) (seriál)

Navždy mi zostane v srdci táto slovenská dysneovka :) Keď som bol malý, tak toto spoločne, S pásli ovce valasi boli moje najobľúbenejšie večerníčky. Určite najkrajší animovaný seriál,vytvorený po revolúcii. Stano Dančiak, by mal za to ako skvele nadaboval Júrošíka dostať oscara :))

Titanic (1997)

Takže...Titanic som videl asi milión krát,ale nikdy to nebolo také ako dnes. Spoločne s mojou kamarátkou sme si pozreli titanic v 3D kvalite v kine. Nejdem tu písať o tom aký je tento film, skvelý to fakt nie ,všetko v ňom funguje tak ako má,Cameron proste vie ako na ľudí. Svojím spôsobom je J.Cameron vizionár. Prvý krát v živote som sa vcítil do kože Jacka. Vždy mi bol tento príbeh strašne ukradnutý,ale dnes to bolo iné, dnes som tŕpol a dokonca som mal aj husiu kožu pri posledných scénach, keď išlo do tuhého. Myslím,že to bolo spôsobené blízkosťou osoby na ktorej mi záleží.Teda odporúčam chlapom ak sa chcú túliť so svojou polovičkou pustíte si tento kultovný film :)

V temnotě (2008)

Taká upírska španielska vec..Ľahučký hororík, v ktorom je akurát zaujímavé to ako sa zo svetloplachého ,,človeka" stáva pomaly ale isto upír. Španielske horory sú na úrovni o tom nepochybujem...ale toto nebol pre mňa horor..