Farmář hledá ženu (2010) (pořad) odpad!

Neboli špindíra bez halíře hledá devečku na otročení od rána do večera, která s úsměvem navaří, napeče, vykydá stáj a pak ho bude očekávat s úsměvem v kanafasu.

Černobílý svět (2011)

Neuvěřitelně sugestivní zpodobnění tématu, o kterém se příliš nemluví, aby hadr s hvězdami a pruhy neutrpěl újmy. Zpodobnění ženských charakterů je zde mistrovskou prací.

Green Lantern (2011) odpad!

Tenhle film si skutečně vysloužil pár minut k napsání komentáře. Nejen, že je celý založený na plastelínových mimozemšťanech a "speciálních efektech", které by dokázal vmáčknout do studentského filmu i deváťák z Horní Dolní, ale i herecké výkony jsou svou vlastní parodií. Milá DC, mamčo takovejch frajerů jako je Batman, Flash a Green Arrow, proč jen jsi dovolila, aby do hlavní role obsadili přiblblého frajírka s výrazem "právě jsem zjistil, že balit roštěnky na zapalování vlastních prdů nestačí".

Arrow (2012) (seriál)

Zpočátku klasická akční mixáž Ztracených a Temného rytíře šitá na míru pro milovníky svištivých zvuků a workoutů na tyčích. Dynamický pilot startuje očekávání, pak chvilka rutinního zabíjení zločinců a postupné pronikání do mysli osamělého mstitele. Slušná prácička. Update: SPOILER v druhé řadě přichází kletba jménem Summer Glau. Nechápu, s kým vším se vyspala, aby tu roli dostala. Odpočet autodestrukce zahájen.

The Ellen Show (2001) (seriál)

Z Ellen jsem trochu v rozpacích. Působí jako ta vždycky chytrá lesba, co je nad věcí a čeká, až se její (samozřejmě úplně blbí) hosté sami ztrapní. Ale je zase pravda, že sledovat je u toho je celkem zábava.

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Blbé. Děsný kostým skřeta, blboučká děvečka, ukvičená Brodská a jako vždy nejchytřejší Bohdalová.

Chobotnice z II. patra (1986)

Po téhle pohádce si vždycky připadám jako Grinch. Je to jeden z důvodů proč nesnášet Vánoce, taková volovina by jinak neprošla.

Bez kalhot (2012)

Přehlídka obscénností bez jakéhokoliv smyslu. Upřímně, hledat za těmi tupými výrazy jakoukoliv hloubku, je asi jako koukat na porno a tvrdit, jak je to krásně přirozený.

Hudební masakry (2013) (pořad)

Jarda má sice trochu unylej ksicht a účes na jorkšíra, ale postřehy jsou opravdu dobrý.