Mezi dvěma kapradinami (2008) (pořad)

Humor tak suchý, že když vychází z úst, tak šustí. Dokonalé.

Snowboarďáci (2004)

Pamatuju chvíle, kdy všechny odbarvený dylinky pilně smažily soundtrack ze Snowboarďáků a kupovaly prkna. Možná proto se dal Babica na vaření. Kotek s Mádlem totiž dali jasně najevo, že lyže nefrčej. Jenže s odstupem nutno říci, že je to jenom trapně spíchnutá sezónní rychlokvaška.

Gympl (2007)

Jedna smaha s bohatým tatínkem, druhá smaha bez tatínka, a spousta dalších smah okolo. Rádoby doják z prostředí počmárané Prahy za zvuku Wiche. Průměr s odřenou pr.... zadkem.

Comeback (2008) (seriál)

Na repertoár tv Nova je to ještě mile koukatelná blbina, ale to, že je to mnohdy brutální vykrádačka legendárních Black books, musím při hodnocení vzít v potaz.

Whitechapel (2009) (seriál)

Zajímavý námět, dobré obsazení. Celkově mě ale Whitechapel maličko utahal a proti výbušně dobrému Sherlockovi zůstal o dvě délky pozadu.

Lotrando a Zubejda (1996)

Tak tohle je Svěrákovina jak řemen. Skvělé texty písní a scénář proměnil tuhle zpívací pohádku v lidovku, která plynule zdomácněla a svými hláškami doplnila arzenál mnohých českých domácností.

Dokonalý trik (2006)

Dynamičnost, propracované zvraty, krásně zfilmováno a ještě dobří herci - to by byl sám o sobě nářez. Ale film je vyeskalovaný do takového propletence, že když už si myslíte, že víte, jak to skončí, ukáže se, že jste neměli pravdu. Opravdu dokonalý trik, který mě dočista oblafl.

Maverick (1994)

Western, který si s nadhledem tropí žerty z westernových klišé a způsobuje záchvaty smíchu. Skvělé herecké výkony a moc pěkný příběh.

Kluci v akci (2005) (pořad)

Tohle mě moc nebavilo, nějak se u těch kluků nemůžu zbavit nálepky "patlal".

Kvítek karmínový a bílý (2011) (seriál)

Tady by prokletí básníci zaplesali. Natrpkle naturalistické se spoustou emotivních momentů, postavy překrásně psychologicky propracované (a dobře zahrané) a atmosféra stejně stísněná, jako špinavé uličky u viktoriánských vykřičených domů.