• Krátkometrážní

Ken Park (2002)

Najlepší "anti-film", ktorý bol kedy natočený.

Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Jediná emócia, čo ma napadne po dopozeraní Tarantinovho filmu je sklamanie, že musím čakať 3-4 roky na ďalší jeho počin.

Najväčšie kriminálne prípady Slovenska (2006) (seriál)

Neverte nikomu a ničomu, nikdy neviete kedy na vás číha smrť. Seriál, ktorý nie len na Slovensku, ale ani v svete nemá obdobu ani konkurenciu. Najlepšie časti: Nočný vrah (Ondrej Rigo, najlepšia časť), Škrtič žien, Vražda bezdomovcov (neskutočné zverstvo), Horehronský rozparovač (prvá časť, ktorú som videl a urobil som dobre), Otec , Liečiteľ , Medea , Prípad Kaplná , Vinný, nevinný , Vrah stopárok

Ranenyy Angel (2016)

/AFF 2016/. El Topo novej generácia. Realizmus ohlodaný až na kosť. Nihilizmus dobodaný Nietzschem. O Baigazinovi budeme ešte veľa počuť!

Gummo (1997)

(z odpadu na 5*) - čas mení človeka... Life is beautiful. Really, it is. Full of beauty and illusions. Life is great. Without it, you'd be dead.

Romper Stomper (1992)

100% Realistické, civilné bez zbytočných moralistických prológov. Lepší film o tejto sub-kultúre už neexistuje..

Olověná vesta (1987)

Vojenská odysea a sonda do duality človeka. Trochu ma mrzí prechod medzi prvou a druhou polovicou. Druhá polovica už je skôr Čata (čo neberiem za zlé), zatiaľ čo prvá brutálna dráma o šikane. Skvelá hlášky, skvelá atmosféra... nešetrilo sa ani brutalitou, takže malé očko na viacej. This is my rifle. There are many others like it, but this one is mine. My rifle is my best friend. It is my life. I must master it as I must master my life. Without me, my rifle is useless. Without my rifle, I am useless. I must fire my rifle true. I must shoot straighter than my enemy, who is trying to kill me. I must shoot him before he shoots me. I will. Before God I swear this creed: my rifle and myself are defenders of my country, we are the masters of our enemy, we are the saviors of my life. So be it, until there is no enemy, but peace.

Schramm (1993)

today I am dirty, but tomorrow I'll be just dirt.. Geniálny poetický film o smrti. Vyvrcholenie minulých Buttgereitových midnight filmov, respektíve priručka ako zhnusiť a zároveň zhypnotizovať diváka za pár mariek.