Kletba zlatého květu (2006)

Silene nudna podivana, ale prekonal jsem se, abych to dokoukal. Neveril jsem jim to ani za mak. Film Hrdina mel hlavu a patu, uzival jsem si ho od zacatku do konce. U tohoto dila jsem se nemohl dockat az skonci. Jedna hvezda za nabubrele kostymy. Zbytek nestoji za zminku

Arsen Lupin - zloděj gentleman (2004)

Nemohl jsem se dockat konce, nastavovani kase mi nikdy nechutnalo a nikdy chutnat nebude. Nelogicke chovani postav, vsichni na sebe alespon jednou mirili zbrani(reziser se v tom zrejme vyzival), nejmene troji nastavovani konce, dej pusobi rozbite a neucelene, kamera se v jednom kuse toci kolem neceho dokola. Dneska jsem by na Inglourious Basterds a prisel jsem domu silne nabity zazitkem. Tenhle film mi ukazal pravy opak kvalitniho filmu

Zlomené květiny (2005)

Cekal jsem "NECO", dostal jsem mihotave "NIC". Film, ktery pro me v podstate nema smysl, nepobavil, nudil. Nebudu hodnotit pozitivne jen proto, ze hodnoti ostatni. Murraye mam osobne radsi v Krotitelich duchu, kde je videt ze je zivy a vtipny. Tady je tragicky a temer mrtvy. Je to ale nakonec taky role, ze?

Bestiář (2007)

Ta jedna hvezda je za vyborneho Marka Vasuta, jinak cely film o nicem. Spis nez do kategorie romanticky bych ho zaradil do kategorie eroticky. Film, ktery vas urcite za srdce a slzne kanalky rozhodne nechyti.

Baki (2018) (seriál) odpad!

Hrozná kresba, jako by se na tom vystřídalo 10 různých autorů s naprosto odlišnými styly. Takže to občas vypadá, že kreslíři neabsolvovali ani základní kurzy anatomie. Hrozná animace. Příšerný děj. Nezajímavé postavy. Mimoňské nelogické souboje s otřesnou choreografií. Vydržel jsem 6 dílů. Jako že mám anime ve velké většině případů rád a jsem ochoten leccos odpustit, tady ale není jediné pozitivum, které by tohle všechno nějak vyvážilo. Teď jsem zapnul Kengan Ashura a to je někde úplně jinde. Vším tím, co jsem napsal.

Hrajeme s Alim (2015) (pořad) odpad!

Vydrzel jsem celych 5 minut. Jako replay mam rad, Zvelebil byl jeste za casu Score taky v poho jako autor, ale tohle je hovadina pro lidi starsi 18 let. A to mi je skoro dvakrat tolik. Tohle je OMYL!

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Jestlize lide obhajujici Trosku muzou dat 5 hvezd, dam odpad. Nedokoukal jsem ani Kamenak. Nejlepsi komentare jsou tu nasledujici: Zachranuje mala kina pred krachem a to ve vsi vaznosti, Vsichni odchazi z kina s prijemnym pocitem, vsem co se to nelibilo jsou idioti, uzasny reziser...dalsi perly na sebe nenchaji dlouho cekat. Muj kamarad, ktery Kamenak a podobne kraviny ma rad, odesel z prvniho dilu velmi nastvany..slusne receno. Nuda k uzoufani. Myslite, ze pujde na dvojku? Troskovi se da stejne odpad, protoze ten trailer je urcite lepsi nez film. A ten trailer stoji uplne za houby.

Včera, dnes a pozítří (2012) (amatérský film) odpad!

Slovy pana Labuse ze scenky Tyden referenta Kubrta: "Tak to je to nehorsi, co jsem od Tebe videl" Cilene se vyhybam poslednim filmovym pocinum pana Trosky, ale rekl bych v tuto chvili, ze zlaty Kamenak. Normalne me ted po shlednuti bolela hlava a lidem s IQ120+ bytostne shlednuti nedoporucuji, sic dopadnou stejne. Jednou jsem se zasmal, ale dalsich 79,8 minut jsem protrpel jako pes. Bohuzel se to navsteve libilo, tak jsem to musel vydrzet az do konce. Jeden z nejhorsich "filmu", co jsem kdy videl.

Kouzelná školka (1999) (pořad)

nemuzu hodnotit jako dospely, deti maji preci jen jine vnimani kazdopadne Nesvadba je stale super:)