Osamělý jezdec (2013)

Pomerne nevyvazeny snimek s par perfektnimi akcnimi, ale nekterymi naprosto stupidnimi scenami. Nuceny humor je na skodu, scenar by zrejme potreboval trochu vice originalniho humoru. Kdyby to bylo ochuzeno o scifi prvky a 40 ran z sestiraneho koltu, dal bych treba i 4 hvezdy.

Enderova hra (2013)

Knihu jsem necetl a je mi to fuk, ale tohle scifi je paradni jako film. Vsichni vime, ze Hobit se take uplne nedrzi tematu a vsichni vime, ze u filmu proste nektere zakonitosti plati jinak nez v knize. Proste pekne scifi stojici za shlednuti. Hlavne ta psychologie. Zaver pro mne nebyl prekvapivy. 8/10

Mach a Šebestová (1976) (seriál)

Ted se na to koukam po dvaceti letech diky miminu a hvezdicku pridavam, je to vtipne i po tech letech a dokonce pro dospeleho.

Free to Play (2014)

Perfektni strih a dokument je zrezirovany tak, ze v sobe nese pribeh. Pribeh, ktery je poutavy. Coz jsem ani necekal. Za me plny pocet

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Jestlize lide obhajujici Trosku muzou dat 5 hvezd, dam odpad. Nedokoukal jsem ani Kamenak. Nejlepsi komentare jsou tu nasledujici: Zachranuje mala kina pred krachem a to ve vsi vaznosti, Vsichni odchazi z kina s prijemnym pocitem, vsem co se to nelibilo jsou idioti, uzasny reziser...dalsi perly na sebe nenchaji dlouho cekat. Muj kamarad, ktery Kamenak a podobne kraviny ma rad, odesel z prvniho dilu velmi nastvany..slusne receno. Nuda k uzoufani. Myslite, ze pujde na dvojku? Troskovi se da stejne odpad, protoze ten trailer je urcite lepsi nez film. A ten trailer stoji uplne za houby.

Red 2 (2013)

Vzhledem k mym 4 hvezdam u prvniho dilu si je nemuzu dovolit dat znovu. Vtipy me tolik neuchvatily, i kdyz napaditost ruznych pasazi byla dobra...akorat trochu chaoticke. Jako jednohubka dobry.

Včera, dnes a pozítří (2012) (amatérský film) odpad!

Slovy pana Labuse ze scenky Tyden referenta Kubrta: "Tak to je to nehorsi, co jsem od Tebe videl" Cilene se vyhybam poslednim filmovym pocinum pana Trosky, ale rekl bych v tuto chvili, ze zlaty Kamenak. Normalne me ted po shlednuti bolela hlava a lidem s IQ120+ bytostne shlednuti nedoporucuji, sic dopadnou stejne. Jednou jsem se zasmal, ale dalsich 79,8 minut jsem protrpel jako pes. Bohuzel se to navsteve libilo, tak jsem to musel vydrzet az do konce. Jeden z nejhorsich "filmu", co jsem kdy videl.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Jine nez prvni dil a sedelo mi to lip, knihu jsem cetl pred patnacti lety, takze uz si to vubec nepamatuju...a dobre pro me:) Nektere prvky mohl Jackson vynechat, neco mohl udelat jinak a nad necim zustava rozum stat, jak je to hrozive nerealne. Ale veskrze musim rict , ze to je zlepseni. Paradni drak.

Wolverine (2013)

Dokonce se mi to libilo vic jak Xmen3, coz beru docela jako uspech. Prvni polovina takova divna, ale ta druha o poznani lepsi a finale celkem odsypa 7/10