Admirál (2008)

No co sa tyka vypravy,strihu,hudby,rezie,atd....nemam co vytknut. Akurat mi trocha vadi to co mi vadilo u starych ruskych filmoch a to je cierno biele vykreslenie vtedajsej situacie. Ibaze tuna je to naopak.Car je dobry,bolsevici zly.Ak bol car dobry tak ja zozeriem seno,alebo hned radsej cely voz. Inac sa na to kukac dalo.

Aeon Flux (2005)

Za Martona davam 1,inac odpad

Agora (2009)

Skvele,odvazne a hlavne neskreslujuce dielo,ktore si zasluzi zbierat ceny .Skvely film po ktorom ma napada veta:, ,Krestanom je byt HANBA!!!``

Americký zločin (2007)

Velka skoda ze som to nepozrel skor.Mimoriadne zvladnuty skutocny pribeh.Bravo hercom ,rejzovi a vsetkym.Super vrelo odporucam

Američan (2010)

nudne,pomale,aj keď miestami dobre nahráte.

Apollo 13 (1995)

Ach ta nasa US PATRIOT politika.FUJ

Apollo 18 (2011)

Škoda ze to nie je Apollo 20 a podla found footage.To by bolo fakt super.Aj toto je pre mna super ked som vyznavačom astroarcheloogie.

Appaloosa (2008)

zdlhave a nie moc zabavne

Armáda démonů: Matka slz (2007)

Rezia = B-katergoia.Herecke vykony = nic moc.Asia Argento = jej herecke vykony su ako Britney Spears. Nechapem naco je v takomto filme niekolko gore scen,ked to ma dej a atmosferu ako princezna Fantagiro. Dario bez uz do dochodu a reziu nechavaj ludom ktory to vedia(AJA,Balagueró,,...)