Gangsteři (2010) odpad!

Tak toto je hrozný scenár.Sama náhoda a vyšetrovanie s fotky ako v CSi mna vôbec nebere.Nezachránili to ani herecke esa ako Idris Elba,Paul Walker,....atď.Ešte k tomu keď vydim ten pošahany klobucik u Haydena Christensena je mi k zvracaniu.Skoro som to nedopozeral a to mam rad akčne filmy.

Splice (2009)

Vincenzo Natali je dobrý reziser,ale ma asi aj smolu na to aby sa vyraznejsie presadil.Jeho Cube,alebo Cypher ma dostali.Splice je vcelku tiež slušný film,ktorému nemozem vela vytknúť.Kdo ma rad sci-fi je to pre neho nutnosť

Legenda o sovích strážcích (2010)

Dal by som len 4 hviezdy,ale musím pridať jednu keď tu vydám ten negativizmus.Keď Zack stvoril 300 vyčítali mu že to nemá dej,keď stvori rozprávku vyčitaju mu rodinne zameranie a prilišnu detskosť.Sledoval som reakcie deti pri sladkých chvíľkach aj pri bojových a musím povedať že sa im to páčilo.Ci uz to boli dievčatá alebo chlapci.Mne to prišlo ako rodinne fantasy, ktore malo vcelku slušne bojove scény,obstojný dej,vynikajúce animácie a tie spomalovačky vie suprovo iba Zack Snyder s dnešného Hollywoodu.Škoda že namiesto Supermana nedostal trebárs Transformerov,bolo by to velmi zaujímave a hlavne Cool. PS:Toto treba vydiet v 3D ,lebo niektore scény sú fakt SUPER

Zakázaná zóna (2010)

Za pol mega je toto majstrovske dielo.Gareth je fakt fachtman.

Město (2010)

výborne,lepšie ako HEAT

Piraňa 3D (2010)

Podla mna zatiaľ najslabší Alexov film.Bohužiaľ je to zavinene hlúpym scenárom a nie réžiou.Viackrát to už nechcem vydiet a vôbec čo môžem čakať od takéhoto námetu ako sú Pirane. PS:Vynikajúce sú tu Gore scény a efekty,preto je to za dve hviezdy a nie ešte horšie.

Kirot (2009)

Jedine mínus tu je nízky rozpočet.Inač to je pre mna niečo ako LEON zo ženskou hlavnou postavou.Pre zvysenie hodnotenia musím dat 5*.

Heartless (2009)

Jima mam rad,ale toto ma miestami nebavilo.