Strážci - Watchmen (2009)

keby tu hral mrtvy Ledger bolo by tu same 5*****.Batman nieje vobec lepsi.

Kat: Válečná zóna (2008)

Tak konecne som sa dockal toho spravneho Punishera.Je drsny a nekompromisny. Skoda len niekedy zleho strihu,ktory postrada logiku.Lexi dufam niekedy pojde do hororu,lebo na to ma predpoklady. PS:vydim ze su tu ludia ktory hodnotia filmy podla ustrednej postavy(aka je znama)

Vítejte v KLDR! (2008) odpad!

Nechapem ako moze niekdo poslat dokument do kin,ktory ma vopred urcenu cestu. A tou je propaganda.

The Haunting of Molly Hartley (2008)

No neviem ci som ja chory alebo neaky nechaposi,ale mne sa to pacilo. Hlavne ten luxusny koniec,ktory mi pripomina zivot na nasej planetke. Jasne ze nie je to najorginalnejsi horor,ale aspon to nie je remake xy-teho filmu. Pridavam jednu hviezdu pre nizke hodnotenie tuna.

Pátek třináctého (2009) odpad!

Co dodat: - priserny scenar - nic moc sceny - nic nove pod slnkom - vsetko PS:Dufam ze raz pride film od Marcusa ktory bude spica. Bay = Loser producer

Freakdog (2008)

Konecne nie ziadny remake azijskeho hororu.Samozrejme ze sa to na neaky film uz podoba,ale aspon snaha tu je. Pridam hviezdu pre nizke skore tu na csfd.

Austrálie (2008)

Az na par scen ubohy brak (ala Pearl Harbor).Strasne zly scenar,z ktoreho ani nemoze byt dobry film.Pre mna nuda ako svina.

Milionář z chatrče (2008)

Boyle dokaze stvorit nekomercni film a pri tom zarobit.Takych je fakt malo v dnesnej dobe. Netradicny romanticky krimi film.Bravo vrelo odporucam.

Americký zločin (2007)

Velka skoda ze som to nepozrel skor.Mimoriadne zvladnuty skutocny pribeh.Bravo hercom ,rejzovi a vsetkym.Super vrelo odporucam