Valentine (2001)

Docela slušný film. Konec je sice předvídatelný, ale co. Určitě to nebere takovou tu tísnivou atmosféru před vraždou. Obsazení je taky super, efekty vzhledem k roku také ujdou. Docela dobrá podívaná, ovšem chyby se najdou.

Něco jako komedie (2010)

Tak tenhle film mě dostal. Ze začátku se to zdálo jako jeden z těch nudných filmů. Ale pak takovej rozjezd. Fakt síla :)

Tlouštík z Beverly Hills (1997)

Možná se bude zdát moje hodnocení jako přehnané, ale mě se ten film strašně moc líbil! Bylo to vtipný, veselý a docela i napínavý ke konci. Navíc koukat se hodinu dvacet na tohohle ťulpase opravdu stálo za to! :D Navíc mi přišlo i dobré herecké obsazení. Sem tam nějaká ta chybička samozřejmě byla, ale tak je to točeno v roce 97, a to si myslím, že vzhledem k roku je to fakt dobrá klasika!

Gacy (2003)

Už u ,,Dahmera" jsem upozorňovala na to, že miluju horory se sériovými vrahy a kort když jde o skutečnost! Navíc tenhle byl naprosto mimořádnej! Líbila se mi každá minuta. Sice pár herců bylo fakt nic moc, ale to se pak dalo přehlédnout, ikdyž ne natolik abych dala plné body. Jinak ale film super, je to jako když se dostanete vrahovi přímo do mysli a řikáte si jen, proč mě sakra vzrušujou scény kdy je znásilňuje, je to holý fakt, takže tak. Sem ráda, že se ještě točí takovýhle filmy.

Dahmer (2002)

No horory mam ráda a zajímám se o kriminalistiku, kort o sériový vrahy, masový vrahy atp. No a ten film nebyl špatnej, ale ani nebyl nejlepší. Vcelku se pak zdál jako jen nudná fráze, kde nebyly ani pořádně vidět vraždy atak. Takže mě to celkem zklamalo. Ale z této série mohu vřele doporučit ,,Gacy" to byl oproti tomuto opravdu super ,,horor". Bylo to napínavé, ponuré a přesně s takovym super koncem co mam ráda. Takže toť vše :)

Sinister (2012)

Jediná věc, které lituju u tohohle filmu je, že sem na něm nebyla v kině! Absolutní bomba! Vůbec sem netušila o co jde. Až konec mě vyrazil dech. Když už si myslíte, že jde o nějakýho démona a ono nakonec tohle! Herci byli sympatičtí, nemluvě o dětských rolí. Jeden z mála filmů, u kterýho sem strachy kolikrát vykřikla! Není co vytknout!

Tajný život včel (2008)

Tak tohle byla pro mě pecka. Chytlo mě to za srdce, už jen výkony herců byli prostě skvělé! Děj byl mimořádný a ani se mi nechce věřit, že dřív to chodilo ve Světě tak, že se takhle mučili černí lidé. To je k pláči. Navíc Dakota je fakt úžasná mladá herečka, sice trošku zklamala, že se nechala upsat k něčemu jako bylo Stmívání. Měla zůstat u rolí přesně jako je tahle, protože ty jí jdou dokonale, týhle modrooký blondýnce. No a Queen Latifah, o ní není a ni co říct, to je zkrátka herečka s velkym H! Opravdu krásný film! Sem ráda, že sem ho viděla a je to jedno z málo dramat, který mě jak říkám, chytlo za srdce...

Ať vejde ten pravý (2010)

Super horor. Miluju horory s ,,dětma"... Má to takový to super napětí, co mam u hororů nejradši. Jen čekáte na to velké finále! Chloë mě jako herečka překvapila. Nádhera!

Poslední prázdniny (2006)

Zbožňuji tenhle film! Queen mě už tolikrát přesvědčila, že je fenomenální herečka, že už o žádném jejím hereckém výkonu nepochybuji ani v nejmenším! Navíc je ten film super v tom, že poukazuje na to jak si má člověk vážit života a neškudlit peníze budoucnosti. Oddechová komedie, sice bych to moc dramatem nenazývala, ale tak možná slabším povahám ukápla slza, kdo ví :) Pro mě film na jedničku!

Salon krásy (2005)

Já prostě miluju černošský komedie! Miluju Queen a Djimon, už jen z Constantina nebo Never back down mě taky naprosto okouzlil. Je to super film, při kterym si vždycky oddechnu a mohla bych ho vidět denně.