Těžce zamilován (2001)

Miluju filmy kde se jen na okamžik objeví Jack Black a tenhle se ho týkal celýho. Takže to je pro mě jeden z dalších hitů! Jack Black je prostě vynikající herec, vtipnost mu rozhodně nechybí a jelikož jsme skoro stejný povahy, tak mě je bližší ještě víc. Líbí se mi ten příběh, to že i z povrchního člověka se dokáže vyklubat docela fajn týpek. Nemam ráda filmy, který končej happy endem (což by aspoň pro mě, ikdyž tenhle film má HE, tak by znamenalo, že by jí furt viděl štíhlou) já vim trapný. Ale zkrátka a dobře, ten film je super, nejen že v něm hraje JB, ale i Gwyneth (taky herečka, kterou mám mezi oblíbenýma). Takže rozhodně si ho v nejbližší době pustim.

Pomáda (1978)

Super film! Super písničky a skvělí herci! To že nejsem zrovna věková kategorie na tyhle filmy tak na tenhle se vždycky s chutí podívam! Mám ráda filmy ze školního prostředí, ty zápletky. Problémy s dospívánim, s klukama. No prostě tenhle film je jedna ze skvělejch klasik a určitě bude ještě hodně dlouho!

Temné patro (2008)

Film je to dobrej, super herci a Lordi jsou prostě borci. Fakt dobrý, ale trošku mě zklamal konec. Čekala sem větší boom!

Pád do tmy (2005) odpad!

Herečky byly nesympatický, děj byl o ničem a konec byl trapnej. Pro mě naprostá ztráta času. Film sem pak už musela přetáčet, protože strávit hodinu a půl u takovýhleho filmu, tak bych asi vykvetla. Jediná postava, který sem fandila tak byla ztvárněním Natalie J. Mendozi a ta taky umřela, což mě dosral* ještě víc.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Pro mě asi stejně vede první série, ale ta druhá mě zase přesvědčila, že tenhle horor seriál je opravdu pecka! Super herecké výkony a fakt děsivej děj. Líbí se mi i ten nádech tý erotiky. Navíc doufam, že podle zdrojů co sem četla na wikipedii, by se měla 3 série opět odehrávat v onom domě a snad se stejnými herci, protože v druhé sérii mi opravdu scházela herečka Taissa a Connie. Navíc první série je taková klasická, proto jí mam asi nejradši. Seznamuje vás s postavama a konec byste taky jen těžko čekali. Fakt super seriál!

Zlověstné ticho (2007)

Miluju horory ve kterejch se objevují panenky nebo v tomhle případě loutky. Celej film sem jen čekala co se zase stane hroznýho a nadchnul mě konec, protože já sem fanda filmů, který nekončej furt happy endem.

Halloween II (2009)

Musim teda říct, že u málo hororů sem se bála ještě měsíc po jeho shlédnutí jako u tohohle. Opravdu MM je ztělesněním mých nočních můr. Rozhodně bych takovýhleho týpka nechtěla nasra*.

Poslední dům nalevo (2009)

Super horor. Potom už trošku zdlouhavej, ale jinak pecka. Líbili se mi herci a celkově i děj. Navíc to mělo i takovej ten nádech psycha, co mam ve filmech strašně ráda.

Antikrist (2009) odpad!

Mě to přišlo jenom o sexu. Nevim, nedokázala sem to ani dokoukat celý jen sem to přetočila na konec jak to dopdne. Nudilo mě to. Hodně lidem se to líbilo, mě to odpuzovalo.

Vlak do pekel (2008)

Asi jedne z nejlepších krváků co sem kdy viděla. Vynikající herci a úžasná tísnivá atmosféra! Myslim si, že na dalekou cestu vlakem už nikdy nepojedu. Opravdu zaslouženejch pět hvězdiček! Ikdyž ten film by si jich zasloužil víc.