Freddy versus Jason (2003)

Asi sem se na to koukla když sem neměla náladu, ale naprostá katastrofa. Nevadí mi, když je občas ve filmu vidět počítačový upravení, ale v tomhle filmu je všude v každý krvavý scéně vidět jak umělý to je. A to z jakýho to je roku neni omluva, protože už v roce 90 se točily daleko kvalitnější krváky. Navíc hlavní postava mě tak vytáčela! Tu vytáhly z porno branže ne tuhle bloncku s umělejma dudama a nafouklýma rtíkama. Neuvěřitelný. Navíc herci byli nesympatičtí až hrůza. Jediná hvězdička je za ty dva ,,vrahy".. Ty byli peckový! Ale jinak. H N U S

Je to i můj život (2009)

Silně dojemný příběh. Hvězdička dolů za Cameron Diaz. Mě se prostě ta herečka nebude líbit snad v žádném filmu.

Norbit (2007)

Pro mě jedna z nejlepších komedií. Eddie Murphy patří mezi mé nejoblíbenější herce, a jelikož nejsem zrovna štíhlejší, tak mě tahle komedie hodně pobavila. Pro mě naprosto skvělý film!

V tom domě straší! (2006)

Jedna z mých nejoblíbenějších kreslených hororových pohádek! Poprvé sem to viděla jako menší, ale dodneška tenhle film prostě zbožňuju! Hezká grafika, super příběh a docela i napětí a strach. Líbí se mi, že je to pohádka z klasický americký čtvrti, což mám ráda. Takže pro mě 100%!:)

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Naprosto suprový animovaný horor! Od první minuty jsem se skvěle bavila. Trošku mě pak nudily pasáže jako kouzelná zahrada, divadlo, myší cirkus, ale i přes to dávám plný počet, jelikož mě opravdu hodně dlouho nic takhle nenadchlo co se týče animovaných filmů. Řadím ho mezi favority mezi kterými je výjimečný Ratatouille, poté Příšerky S.R.O a V tom domě straší. Vřele doporučuju! :)

Smrt a život Charlieho St. Clouda (2010)

Krásnej film na odlehčení. Zaca Efrona jsem nikdy moc nějak nemusela z jeho prvotní role slaďouše v High School Musical, ale musím uznat, že vyrostl do krásy a hezky se na to koukalo. Jediné mínus byl pro mě nesympatický malý Charlie Tahan. Ale tak to je vedlejší. Super film, dojem sem z něj měla taky.

Příšerky s.r.o. (2001)

Hodně krásná pohádka, při který sem se chvilkama snad i bála :D

Divoška (2008)

Tenhle film se mi fakt líbil. Měl svůj příběh a bylo to trošku jako ze života. Emma je prostě pro mě vynikající herečka (což ještě víc potvrdila ve filmu ,,Něco jako komedie"). Některý scény mě trošku nudily, takže bod dolu, ale jinak prostě super komedie na odlehčenou :) A konec je prostě dojemnej.

Citadel (2012)

Žeru ten film. Dokonale sem se dokázala ztotožnit s timhle stísněným prostředím. Jediné co sem nepochopila bylo to, že oni o těch ,,dětech" věděli a přesto je nezabili nebo tak? A žili tam normálně dál? To mi přišlo trošku nenormální, ale co. Film to byl super. A. Barnard je opravdu kus a bavilo mě se na něj dívat :3 Dlouho se mi do toho filmu nechtělo a nakonec sem si z něj odnesla jen to nejlepší. Lepší horor sem poslední dobou nezažila.