Hannah Montana (2009)

Na to, že herečku Miley Cyrus zbožňuji od svých 12 let, tak tenhle film po PA4 byl snad největší propadák co jsem viděla! Nejen, že herecké výkony šly úplně do háje (což sem nečekala, jelikož v seriálu jsou podle mě podávány dobré výkony).. Ale prostě jednim slovem hrůza! Jedna hvězdička za herečku, kterou i přes tenhle propadák mam stále ráda.

Bratz (2007)

Možná budu vypadat jako totální dement, ale mě se ten film hodně líbil. Viděla sem ho poprvý když mi bylo snad 12 a teď o pět let skoro šest dopředu a musim říct, že se mi líbí pořád stejně. Tři hvězdičky z pěti, jelikož tam jsou výkony, které se mě osobně zdály hodně průhledné, a taky někteří herci mi tam nevyhovují, ale jinak se mi film líbí celkově asi tak na 95%. Je to sice slaďárna a film, který spíš ocení 10 leté holčičky nebo i chlapci, ale podle mě je tenhle film daleko lepší, než filmy jako Den poté, nebo třeba 2012, který v nás akorát vyvolává pocit strachu a deprese z konce světa. Prostě jednoduše pro mě je tenhle film super oddech a sem ráda, že existujou pořád lidi, kteří netočí jenom v temných barvách a trochu nám i ten den rozjasňují.

Škola rocku (2003)

Škola rocku je pro mě klasickým ztvárněním práce s dětmi a to jak dokážou být lidé jakékoli věkové kategorie nadaní. Tenhle film miluju! Opět , .. - Jack Black = nepřekonatelný výkon! Toho cvalíka poslední dobou čím dál víc miluju! Nedokážu pochopit hatery, kterým se toto nelíbí a případně dají 5 hvězdiček PA4, což je totálně mimo mísu. Jinak ve filmu super písničky, skvělá zápletka a konec je prostě už hotové grandfinále. Možná ten film velebuju až moc, ale pro mě to bylo dětství a od chvíle kdy sem viděla tenhle film, tak moje srdce patří rock'n'rollu, zkrátka zbožňuji <3 !

Paranormal Activity 4 (2012)

Jedna hvězdička za výkon Kathryn a těch dvou chlapečků. Jinak totální propadák! Celej film sem se nudila, to že je pět minut dlouhej záběr do ničeho v naději, že tam na vás něco vybafne, a pak se nic nestane. Co to mělo bejt jako?! Nebo to když má zaplou noční kameru a probíhá jí pokojem ten kluk. Opravdu T R A P N O S T největšího kalibru. A konec? Větší počítačovou slátaninu vymyslet nemohli.

Králové ro(c)ku (2006)

Včerejší noc jsem se u tohohle filmu hodně dobře pobavila :-) Opravdu Jack Black, ale i Kyle Gass odvádějí opravdu nepřekonatelné výkony, ať už na jevišti nebo doma u televize s dýmkou míru. Určitě se na tenhle film v nejbližší době kouknu znova :-)

Hrůza v Connecticutu (2009)

Super horor. Navíc Kyle Gallner - můj oblíbený herec. Mělo to hodně co do sebe a nedalo mi to v noci spát. Skvělý herecký výkony a super příběh. Konec byl trošku přitažený za vlasy, ale i tak nemam důvodu k tomu dát míň jak pět. Super horor! Určitě všem doporučuju!

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Super seriál, na který jsem přišla jen tak náhodou, že o něm byl plný facebook. Všichni psali o Pretty Little Liars a já jediná nevěděla o co go. Říkala mi o tom seriálu i kamarádka, která teda na něj nekouká, ale ví o něm. No a tak slovo vzalo slovo a stáhla sem si první díl. Po shlédnutí se mi stalo něco podobného když sem uviděla ,,The Vampire Diaries", hned jsem stahovala díl druhý, poté třetí a dál to znáte. Seriál je suprově propracovaný, skvělé herecké výkony a hlavně se mi na něm líbí ta tajemnost se kterou jsem se dlouho u nějakého seriálu nesetkala. Palec hore :)

Žena v černém (2012)

Kdybych se na tenhle film podívala sama, nevim co by se stalo. Koukala sem na něj s nejlepší kamarádkou a během filmu jsme obě asi čtyřikrát vykřikly hrůzou, až si můj bratr s mamkou myslely že jí škrtim. Nejlepší triller alias horor, co jsem kdy viděla! Bylo to tak dokonale propracované a nečekaný závěr mě naprosto vyděsil, ale i ohromil a dojal. Opravdu jsem nečekala co dokáže ohromný dům na pohled skoro jako dům masového vraha, pár lekavých scénech a super herci jako je třeba D. Radcliffe. Není co vytknout, rozhodně se na tenhle horor podívám znova, tentokrát snad sama a znovu si ho užiju.

2012 (2009)

Film je to dobrý, ale zároveň se musí brát s velkou nadsázkou. Konec Světa se nekoná, nekonal a snad ani konat nebude. Herci jsou dobří, děj je takový onaký dobrý, pro někoho kdo rád katastrofický filmy. Takže já se nenudila :-)

Nezvaná (2009)

Film se mi moc líbil. Od začátku bylo jasné, že s hlavní hrdinkou není něco vpořádku. Snad to bylo tím, že 10 měsíců strávila v psychiatrické léčebně, anebo jen tím, že na začátku filmu chtěla upálit svého otce. Konec se mi velmi líbil a opravdu jsem ho nečekala. Film je dobře propracovaný, super herci jako je třeba mladičká Emily Browing nebo třeba Arielle Kebbel, která zazářila i v momentálně hitovce pro mladé - Upíří deníky. Zkrátka a dobře, film se mi velmi líbil a rozhodně se na něj někdy kouknu znova.