Ďábel (2010)

Byl to super film. O bod míň, že mě už opravdu někteří uvěznění herci štvali. Nic moc sympatičtí teda nebyli. Ale líbilo se mi to. Mělo to takovou tu tajuplnou atmosféru a taky i pár lekaček. Navíc se mi líbil konec, takže pro mě super horor:)

Jmenuji se Sam (2001)

Tenhle film zbožňuji! Sean Penn je prostě dokonalej herec! To jak to dokázal zahrát, to mě dostalo na prdel! Doslova! Ten příběh je tak srdcervoucí, že jsem opravdu ne jednou uronila slzu. Pro mě, krásnej film!!! <3

Casper a Wendy (1998) (TV film)

Nejdu s názory ;-) Na to kolik tam té Hilary bylo tak podle mého super výkon! Tenhle film byl částí z mého dětství, a milovala sem ho. Vždycky sem si přála mít takovouhle kouzelnou hůlku a červenej obleček. Je to vtipný, na odlehčení a na to jaký se dneska točej na Disney kraviny tak tohle je prostě jedna z neumírajících klasik! Pro mě = super film!

The Collection (2012)

Jakože moc nemusim krváky, který moc nemaj logiku, tak tohle mě mile překvapilo. Tady to sice logiku nemělo vůbec žádnou, ale bylo to dobře natočený. Herci byli přesvědčivý a sympatičtí. Líbil se mi příběh samotnej, a ta párty na začátku? Libová! Navíc konec mě mile překvapil. Když už si myslíte, že to má jeden z těch trapnejch ,,tajemnejch" konců, tak najednou boom. Fakt super ,,horor".

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Moje dětství začíná právě tady. Po Fox Kids a pohádkách od Disneyho, je toto další z mých zamilovaných klasik! Harry Potter byl strašný boom! Lidi četly knížky, kupovali si autentické předměty spojené s HP a zkrátka to všichni milovali! A já miluji i dodnes. Nejvíc první dva díly, které aspoň pro mě znamenají nejlepší dva díly z celé ságy. HP je něco co si myslim může pustit někdo v jakémkoliv věku a stejně se to líbí. Jde přece o kouzla, strašidla atp. A samotné Bradavice jsou naprosto dokonalé! Vždycky jsem si přála chodit na školu, která by vypadala aspoň z půlky takhle. Což si myslim, že nejsem jediná :D No takže pro mě naprosto dokonalý film!

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Jedna hvězda za to, že tuhle ságu zbožňuju. Ale tenhle díl sem skoro celej prospala a to sem seděla ve řvoucim kině. Absolutní propadák. Film byl nudnej až hrůza. Oproti prvním dílům a závěrečnýmu dílu, tohle bylo jak když to natočilo hovado a scénář vymyslelo ještě větší. Asi holt nezapadám do davu, a ani bych nechtěla, ale film to byl naprosto otřesnej! Škoda dvou stovek.

Vyvrženci pekla (2005)

Oproti prvnímu dílu, je tenhle aspoň pro mě o trošku slabší. Možná v tom, že je víc propracovanější a děj dává už trošku smysl. Určitě to je ale slušné pokračování k jedničce.

Dům tisíce mrtvol (2003)

Určitě musim dát plný počet, protože druhý díl aneb trošku nevydařené pokračování se mi zas až tak nelíbilo. No ale tedy k filmu. Herci dle mého odvedli skvělé výkony až sem jim trošku věřila, že to jsou opravdu psychopati. Nejlepší výkon pro mě na 100% odvedl Sid Haig, k poznamenání jeden z nejlepších děsivých klaunů co jsem zatím kdy mohla poznat. Film je sám o sobě o ničem, vypráví jen o rodině co ráda zabíjí lidi, ať už mladé, staré, děti, muže, ženy nebo zvířata. Zkrátka pořádný psycho ,,horor".

Midnight Movie (2008)

Originální, suprově natočenej film! Super herci (líbilo se mi, že nebyli moc známí :), super atmosféra a skvělej konec. Konečně zase nějakej horor bez happy endingu! Tyhle pomalu rozjíždějící horory mám nejradši. A konec je vždycky jedna velká bomba! Jediné co mě teda pak trošku vadilo byly ke konci už hodně špatný efekty, ale to se dalo čekat.

Krvavý Valentýn (2009)

Super film. Jensona Acklese prostě zbožňuji, a tenhle film je jeho dalším trhákem, alespoň pro mě. Mám ráda filmy, kde je prolito hodně hodně krve. Možná trošku psychotické, ale zkrátka a dobře, super film, se skvělým koncem! :-)