Smím prosit? (2004)

Krásnej film o tanci! Lepší než to dnešní Street Dance a jiný sračky! Richard! Co k němu víc říct! To je sám o sobě kalibr! Jeho úsměv zkrátka patří ženám :) Jennifer sice moc nemusim, taky nepředvedla moc dobrej výkon, ale dá se na ní koukat a tancovat prostě umí! Lisa je prostě super herečka! A už z ,,Pasti na rodiče" jí prostě zbožňuju! Film kterej snad každýho roztančí :)

Pevné pouto (2009)

Smutnější než Titanic. Tenhle film je prostě na to, abyste si k němu vzali balíček kapesníčků. Teda aspoň pro mě byl. Soucítila sem s rodinou, hl. s otcem. Chvílema nenáviděla jejich matku. Zamilovala sem si babičku Lynn a Suzie, která je prostě ztvárnění krásný nevinnosti. Nakonec sem k smrti nenáviděla pana Harveyho, ikdyž toho herce zbožňuju! A konec sem si nemohla vysnít líp. Ikdyž přece jen by asi bylo dobře, kdyby se její tělo našlo a měla pohřeb. Ale je to jen film ;)

X-Men: Poslední vzdor (2006)

Mam strašně ráda tadyty zfilmovaný věci. Ať už jde o Spidermana, Batmana nebo právě X men. Prostě nadpřirozené schopnosti, boj, smrt. Napínák :)

Spider-Man (2002)

Zbožňuju tenhle film! Prakticky sem na něm s bratrem vyrostla :) Tobey je fakt super herec. A hlavně Spiderman si myslim, že jeho pozná každá generace. Teda snad v týhle době.

Kruh 2 (2005)

Tenhle díl se mi líbil míň než první, ale i přesto byl super. Sem ráda, že v tomhle filmu mi blíž ukázali Samaru. Její dětství atak. Konec byl taky super. Samara už leze Rachel asi pěkně na nervy, no komu by nelezla že ano? :P a zkrátka super!

Camp Rock (2008) (TV film)

Jako film je sám o sobě o ničem. Hádka ve stylu, ty si tvrdila, že jsi někdo jinej, to bylo trapný, už jen proto, že tohle byla hádka?! Já když se teda hádam, tak to vypadá setsakramencky jinak. Ale jako když sem byla menší dalo se na to koukat, už proto ty dvě hvězdičky. Navíc Demi mam ráda. Líbí se mi, že i přes všechno co prožila a zbabrala tak je stále silná a umí si už teď zachovat svůj názor a nebojí se říct pravdu do očí. No a Jonas Brothers? Ty asi bohužel nikdy mít ráda nebudu.

Metro (2004)

Super film! Líbí se mi ten nápad, že je herečka uvězněná dá se říct skoro v nekonečném ,,výběhu". Může utéct kilometry kilometry daleko, ale nikdy neunikne bestii skrývající se v metru! Opravdu super film a herečka mě překvapila, protože na začátku sem si myslela, že je to zase další klasická německá neherečka. Ale film byl fakt super. Sice mi už pak vadily zdlouhavé mimo scénky, ale jinak sem se bála ;)

Vražedná hra (2008)

Pro mě jeden ze super hororů! Stísněná atmosféra mě uchvátila od prvního momentu a skoro celej film sem soucítila s postavama a představovala si za ně, kdyby nepřišli na ten blbej ,,konkurz". Navíc se mi líbí, že ,,herci" nejsou vůbec známí, takže vás překvapí nové výkony a tváře. Konec prostě super a docela sem ho nečekala. Čekala sem smrt hlavní postavy, ale rozhodně ne toto. A narovinu, kdo by z nás nezmagořil být rok zavřenej v nějaký místnosti bez světla, bez lidí a s vědomím, že někde blízko ve tmě číhá nějaký zmutovaný lidský monstrum!

Dům voskových figurín (2005)

Můj názor je, že je to prostě super horor. Morbidní a to mam ráda. Hrajou tam super lidi a co si budem povídat Chad je prostě kus! Jared mě uchvátil už v seriálu Supernatural. Sou tam fakt super scénky, sice trošku morbidní, ale kdo by se nebál takovýho městečka, kde vaše volání o pomoc uslyší leda tak tři trhlý bratři. Fakt pecka :)

Méďa (2012)

Tak tohle byla prostě pecka! V kině, kde sem to viděla ještě lepší! Super herec, vůbec bych netušila, že někdo kdo hrál v Pevnym poutu by zahrál takovouhle roli. Ale příjemný překvápko. Určitě se na ten film kouknu znova. Vadili mi tam některý hlášky, který byly na můj vkus celkem trapný, ale nedá se to moc hrotit, protože 90% filmu bylo naprosto geniálních !