Velmi nebezpečné známosti (1999)

Perfektní teenagerské drama, které jsem svého času úplně miloval a pouštěl několikrát do týdne. Sarah Michelle Gellar tady představovala, myslím že nejen mou, ztělesněnou bohyni, stejně jako Mena Suvari v Americké kráse :-) Sex, drogy, intriky i láska - to vše doplněné úžasným soundtrackem, kterému dominuje Placebo.

Má mě rád, nemá mě rád (2010)

Příjemná pre-pubertální romantická komedie, která zahřeje v této sychravé době. Sympatičtí herci i dobrá režie.

Paranormal Activity 3 (2011)

Po netolik skvělé dvojce je tu opět zásah do černého. Spoustu mrazivých scén, při kterých se prostě nejde ubránit zrychlenému tepu a studenému potu na čele :-D

Paranormal Activity 2 (2010)

Řekl bych, že o něco slabší než jednička, ale stále je tam spoustu lekaček, které vás prostě dostanou.

Paranormal Activity (2007)

Opravdu silný emotivní zážitek. Paranormal Activity je další z nízkorozpočtových horrorů, které se po Záhadě Blair Witch stali velkým trendem a tady se sice polovinu filmu nic neděje, ale ty chvíle, které vás přitisknou do židle jsou famózní a závěr naprosto strhující.

Nouzový východ (2008)

Nouzový východ je strhující emotivní podívaná, ve které exceluje Kate Winslet a výborně zahrál i DiCaprio, kterého jinak nijak zvlášť nemusím. Oscarový Mendes dokázal, že dramata jsou jeho krevní skupinou! Vše dokresluje perfektní hudba Thomase Newmana.

Americká krása (1999)

Nádherný a pro spoustu diváků kultovní film se skvělým Kevinem Spaceym, tady okouzlující Menou Suvari a silným příběhem, za který si Sam Mendes naprosto zaslouženě převzal Oscara.

BrainStorm (2008) (TV film)

Skvělý příběh a famózní film, jehož jedinou škodou je to, že se prezentoval pouze v TV a nikoli v kinech.

Básník války (2007)

Ano, je to další z válečných dramat, které ničím nepřevyšuje ty, které už byly natočeny. Jenže ten silný příběh, přes všechna romantická klišé, je stále poutavý a dojemný. Sympatické výkony hlavních hrdinů a okouzlující Nina Dobrev dotvořili atmosféru, která zaujme a dopomohli k filmu, který realisticky vypráví zvěrstva dob minulých.

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Jeden z nejlepších historických filmů doposud - obzvláště díky famózní vizuální stránce a skvělému Butlerovi a Headey.