• Krátkometrážní

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Vlastně neberu Back to Earth úplně jako regulérní pokračování, nýbrž jako poctu. Poctu nejlepšímu sitcomu všech dob.

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

V rámci žánru povdená komedie. Neobsahuje žádné hrubozrnné ani vyloženě sprosté scény, což je v teenagerovský komediích spíše vyjímkou. Obsahuje pár povedených scén, Julia Stiles a Heath Ledger hrají slušně, dívat se na to dá, slušná zábava na úterní večer. Lepší 3*.

Divoká stvoření (1997)

Slabé. O několik tříd níž než Ryba jménem Wanda.

Divoška (2008)

Docela pohodová teen komedie s předvidatelným a trošku hloupým příběhem, nicméně celkem zábavná s okouzlující hlavní hrdinkou. Třešinkou na dortu byla vtipná rolička Nicka Frosta. 5/10

Dobyvatelé ztracené archy (1981)

Han Solo je sice moje nejoblíbenější postava ze Star Wars, ale i tak pro mě zůstane navždy Harrison Ford hlavně Indianou Jonesem. A Dobyvatelé ztracené archy nejlepším dobrodružným filmem všech dob.

Dokud nás smrt nerozdělí (2003)

Velmi příjemná komedie se skvělým hereckým obsazením (hlavně David Suchet), svižným tempem a nadsázkou.

Dračí srdce (1996)

Ničím zvláštní fantasy pohádka, která nenadchne ani neurazí. Na dlouhý zimní večer ideální.

Dungeons & Dragons: Čest zlodějů (2023)

Prostě musím dát plný počet už jen pro to, že se konečně někdo odvážil takovým způsobem vkročit do světa, ve kterém jsem žil prakticky celou první dekádu tohoto tisíciletí. A nejenom to nepokazit, ale ještě z toho udělat jeden z nejlepších popcornových snímků od prvních Strážců galaxie a zároveň nejlepší fantasy od Pána Prstenů.