Zootropolis: Město zvířat (2016)

Asi nejlepší animák co jsem za poslední dobu viděl. Vtipné, inteligentní ani chvíli nuda :-)

Steve Jobs (2015)

Už dlouho jsem nebyl v kině a přál si ať film ještě nekončí. Ten film má tempo jaký by mu kdejakej akční film mohl závidět. Hudba top. Fassbender víc než top. Jednoznačně kandidát do top 3 filmů tohohle roku.

NON-STOP (2014)

Ale jo, proč ne.Oddychový akčňák na nudný sobotní večer jako vyšitý.

Narcos (2015) (seriál)

Když jsem viděl pilot říkal jsem, jo to ujde. A tak jsem si stáhnul druhý díl. Wau, tohle se fakt stalo, to je hustý. Tak nějak jsem za dvy dny shlédnul celou první řadu, a došlo mi, že už se vlastně nemůžu dočkat řady další. Ne nadarmo se říká že nejlepší příběhy píše sám život. A osudy a životy hlavních hrdinů rozhodně nebyly obyčejné. A tak z toho Netflix zase vytřískal co mohl. Člověk si při sledování ani moc neuvědomuje, že by koukal na nějaký sakra dobrý seriál, ale to jen proto že si připadá jako kdyby sledoval historii. A to hlavně kvůli tomu, že je seriál částečně vyprávěn pomocí dobových fotografií a videí, že kterých upřímně někdy mrazí. Miluju seriály a filmy, který nutí člověka přečíst si něco o historii.....tákže google.com....medellín cartel...:) 95%

Živí mrtví: Počátek konce (2015) (seriál)

Na pilot dobrý, ale myslím že víc by si ho vychutnal ten kdo neviděl The Walking dead. Tady jsem měl totiž celou dobu myšlenky jen na to, kdy se někde vyvalí horda zombie a Daryl začne dávat jeden headshot za druhým. Ale jako samostatný díl mě to docela zaujalo a je vidět Robert Kirkman prostě umí. Jen doufám že se nebude opakovat a neuvidíme jenom klon Walking dead.70%

X+Y (2014)

Asa Butterfield to zahrál perfektně, takový malý Sheldon Cooper. To jak se jeho postava v průběhu filmu vyvíjí člověka vtáhne, netřeba akčních scén. Ikdyž i slovo akční je v tomhle filmu na místě, protože to co prožívají jednotlivé postavy je neuvěřitelné. Od matky, která touží po jediném a to obejmout svého syna ikdyž ví, že "nemůže", Až po učitele s roztroušenou sklérozou který se bojí k někomu vázat a zatěžovat ho svou nemocí. Tolik "nerdů" v jednom filmu a stejné může vzít za srdce.90%

Pozemšťan (2007)

jedna místnost, 7 lidí, pár desítek otázek ve filmu a asi milion otázek mimo rámec filmu....netradiční je slabý slovo. Část filmu mě to vlastně ani nebavilo, ale nakonec mě to vtáhlo a donutilo přemýšlet. Zvláštn, asi nejzvláštnější film, co jsem kdy viděl.

Invictus: Neporažený (2009)

Clint mě asi nikdy nezklame. A to jsem si říkal že tenhle film mě asi tolik bavit nebude. Ze srdce doufám, že Nelson Mandela byl takový dobrák jako ho Eastwood zobrazil. Pokud tomu tak bylo aspoň z 50% procent, tak klobouk dolů. Tolik pochopení, odpuštění a pokory má, mělo nebo bude mít jen hodně malé procento lidí. Ne nadarmo se řiká že nejlepší příběhy píše sám život. A Clint Eastwood je dokáže skvěle uchopit. Velký alec hore za rugbyové scény, kterým jsem 100% uvěřil a jdu si najít kteří skuteční rugbysté v tom vlastně hráli ;)

Mimoni (2015)

Banana!

Špión (2015)

Až překvapivě dobrý! Táák děti, vyčůrat nepřemýšlet a jen se dívat :) Žádná hluboká myšlenka, ale všemohoucí Statham v životní komediální roli vás usadí do sedaček.