Noc v muzeu: Tajemství hrobky (2014) odpad!

První scéna z Egypta působila velkolepě, jenže neuběhla ani čtvrt hodinka a začala se tam prohánět všemožná nesmyslná individua, která navíc (až na Stylera-neandrtálce) vůbec nebyla vtipná. Bohužel je to přesně ten typ dementních komedií, které má v oblibě moje přítelkyně, takže jsem to s ní v polospánku povinně dokoukával =/

Grandhotel Budapešť (2014)

Chybělo málo, abych to po první čtvrt hodině nevypnul a neodsoudil jakožto další z řady podivných, nudných a přemoudřelých filmů tolik oblíbených u místní komunity osvícených intelektuálů a všeználků. NO, nakonec jsem to dokoukal a udělal jsem dobře. Vyklubala se z toho opravdu šílená pitoreskní groteska a i když jsem se pousmál maximálně dvakrát-třikrát, rozhodně jsem se nenudil..Přesto, znovu bych do toho asi nešel =)

Kód Enigmy (2014)

Film podle mého gusta. Vše, co se týkalo různých poznatků, návrhů a snah o dešifrování Enigmy, a posléze i výroby dekódovacího přístroje a jeho zdokonalování, jsem si užíval. Poté ale přišla ta klíčová gay agitka, která působila spíše rušivě. Přesto plné hodnocení.

Padesát odstínů šedi (2015)

Další vyhajpovaná pseudoromantická krávovina pro sentimentální bábovky, které jsou doma otrávené a zhrzené s uřvaným děckem a představují si, jak pro ně přiletí pohledný třicetiletý miliardář v helikoptéře a odveze je daleko od těžce pracujícího manžela a ostatních všedních problémů.. jako příjemný bonus na ně ve své rezidenci vybalí svou kolekci bičíků a pout...*

Americký sniper (2014)

I když Merrica neustále narušuje světovou rovnováhu sil a prostřednictvím svých tajných služeb manipuluje s vládami suverénních států, či je dokonce napadá přímou vojenskou invazí, jako v případě operace Iraqi Freedom, nemělo to žádný vliv na mé hodnocení tohoto typického patriotistického válečného US filmu. Válečné filmy mám rád a Merrica filmy z vojenských konfliktů (obvykle vlastních:D) točit umí..

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Velmi přeceňovaný seriál, který se v podstatě točí kolem toho, jakou kurvu, zlatokopku, nebo jinou hloupou či arogantní nánu nabalí zazobaný kretén Charlie Sheen (který pravděpodobně hraje sám sebe) v jednotlivém dílu. Díly jsou prokládány neustálým ponižováním Charlieho bratra, kterého jediného dokážu v seriálu (společně s uklízečkou) snést. Díly s Ashtonem Kutcherem jsem neviděl, takže nehodnotím. edit: Díly s Kutcherem jsou sledovatelné

Řezník (1970) odpad!

Teď to běželo na ČT2. Bohužel jsem nemohl najít ovladač k televizi..

Co jsme komu udělali? (2014)

Tak nakonec se z toho vyklube taková nenáročná multikulti agitka, se kterou francouzi preventivně přicházejí ve chvíli, kdy 35% nově narozených "francouzů" jsou potomky imigrantů tmavé pleti

Annabelle (2014)

V poslední době se již podle hodnocení na ČSFD příliš řídit nedá. Chápu, že co člověk, to jiný vkus, ale nové filmy jsou čím dál častěji nadhodnocené, nebo podhodnocené, jako v tomto případě. Annabelle je poměrně kvalitní duchařský horor, ačkoliv to není žádný zázrak a ústřední dvojice působí opravdu nesympaticky, jak tu někdo poznamenal. Optimální hodnocení 60%