Terminator Genisys (2015) odpad!

Jediným pozitívom (pozitívnym dôsledkom) tohto paskvilu je, že Alan Taylor ako režisér veľkofilmov skončil a teda už nič neskurví. Celkom som si vydýchol, ale aj tak nechápem, že mu po Thorovi 2 zverili takú značku.

Arzenál - 50 % (2016) (epizoda) odpad!

Viac mimo to už snáď ani byť nemohlo. Odpad! z každej strany aj uhla pohľadu. Ústav mentálnych porúch a výstava hlúpostí. Nevedel som, či sa skôr chytať za brucho alebo za hlavu. Našťastie to netrvalo dlho.

Večer pod lampou (2011) (pořad) odpad!

...minimálne za večer s Robertom Ficom mám chuť dať tridsať odpadov!! Hríb je domýšľavý zadubenec, jediná jeho zásluha je (bola), že prišiel s takýmto formátom a darí (darilo) sa mu do neho pozývať zaujímavých hostí. Inak nanič diskutér, pojem nestrannosť je pre neho cudzí, ponechať priestor na názor mimo jeho (dosť obmedzeného) spektra v skutočnosti nedokáže, len to predstiera. Zopár hostí mu to už vmietlo rovno do tváre, ale asi nie dosť. Prežil ešte aj toho Fica, ktorý si ho, akokoľvek nenávidený, natrel na chleba ako malého chlapca. Hanba mu, samozvancovi, paródii na žurnalistu!

Indiánské války (1991) odpad!

Prvé dva diely sľubujú kvalitný výlet do histórie, ale to len preto, že prvý je o indiánskych kmeňoch obývajúcich Great Plains a druhý o kavalérii. Akonáhle však príde na popis konkrétnych incidentov, jeden sa nestačí diviť. Po faktografickej stránke všetko sedí, z nenápadne podsúvaných interpretácií sa mi ale ježili vlasy! Táto dokumentárna séria je každou ďalšou kapitolou falošnejšia a robí z Indiánov tých, ktorí si za svoj osud vlastne môžu sami, pretože nesplynuli s bielymi osadníkmi a nepodriadili sa ich spôsobu života. Indiánske zverstvá sú zdokumentované aj na fotografiách, zmasakrované indiánske telo ale neuvidíte. Dokonca tu nezaznie ani toľko, že medzi obeťami masakru z Wounded Knee bolo nie málo žien a maličkých detí. A vôbec sú tu kavaleristi hneď niekoľkokrát rehabilitovaní ako drsní chlapíci, ktorých si vyžiadala doba. Naoko sa tu síce odsúdi neslávne "dobrý indián mŕtvy indián", hlavnou myšlienkou celého tohto odpadu ale je, že "dobrý indián poslušný indián". Obsah slova poslušný už nech si každý vyloží ako chce, tento dokument mu ale veľa pravdy nesprostredkuje. Ten pietne postojí pri pamätníku kavaleristov od Little Big Hornu, ale pomník pri spomínanom Wounded Knee ani nespomenie. Na záver nechýba oslava toho, ako sa má tá hŕstka dnešných Indiánov dobre, lebo môže v rezerváciách rozvíjať svoju kultúru a niečo z nej napríklad aj predviesť turistom. Paráda, aký je ten človek vlastne nakoniec dobrák!

Stvoření (2009) odpad!

Diskusný príspevok užívateľa Crytic k srdcu a ruky preč!! V tomto filme okrem píčovín (nie hlúpostí, nedotiahnutostí a logických lapsusov - píčovín) nečaká na diváka NIČ. Lacné, smiešne, trápne a znova - o ničom ničovatom najničovatejšom! Keby to bolo aspoň smiešne, ale ani toho sa nedočkáte. Definícia tuposti.

Tajemství (2006) odpad!

no comment! (neviem, čo som čakal - určite nie návod na úspešný a spokojný život, bol to skôr len záujem, ale táto primitívne podaná, ťažko hrubozrnná zlátanina ma skoro odrovnala...)

Miluj mě, prosím (2004) odpad!

Skladačky, prelínačky, vracačky, dovysvetľovačky, plačky, naháňačky, míňačky, stretačky... SRAČKY!! Dávam odpad, pretože sa naviac jedná o remake, podľa výsledku buď len o trošku lepšieho francúzskeho originálu (Byt s Monicou a Vincentom) alebo potom ešte zbytočnejší. S údajne amerikanizovaným finále. Dupľom som nahnevaný, hrozí, že spláchnem ďalšiu hodinu a pol svojho života, len aby som sa presvedčil.

Katakomby (2007) odpad!

Odpad nedávam často (skoro vôbec nie) ale v tomto prípade skutočne netuším, čomu prideliť aspoň jedinú hviezdičku... Nápad je obyčajný, tie lepšie dielčie nápady nerozvinuté, zápletka triviálne vystavaná, herci neprirodzení (okrem Sossamon vlastne žiadni, Pink je vytuhnutá až to bolí), gradácia žiadna, napätie nulové, krvi len pár kvapiek a akože šokujúci záver je hlúposť. Celý film je hlúposť a ani nie dosť hlúpa, aby bola aspoň zábavná...

911 Mysteries Part 1: Demolitions (2006) odpad!

LordMysti ma pravdu a ho obdivujem ze si zachovava chladnu hlavu. Ja to nedokazem, preto radsej zostanem ticho. Aspon nateraz, s odstupom casu sa mi mozno podari vynadat vam v medziach slusnosti. Nasrali ste ma viac nez tato zlatanina!!