Karanténa (2008)

Nesympatická hlavná hrdinka pôsobí ako (nepodarená) karikatúra svojho španielskeho predobrazu, až som jej už v prvých minútach prial, aby spadla z tej požiarnej tyče a polámaná zmizla zo scény. Vôbec celé je to také neisté a nervózne, akoby vedomé si faktu, že kvalít originálu nejde (kopírovaním) dosiahnuť. Neviem, aký by bol môj dojem bez skúsenosti s REC, túto preľaknutú napodobeninu bez štipky dôvery v samú seba som ale nedokázal dopozerať.

Ivanhoe: Balada o statečném rytíři (1983)

Ruský veľkofilm inak vyzerá. Toto asi na skrátenie chvíle natočili cestou domov z nakrúcania skutočného historického dobrodružného filmu. Nedopozerané.

House of the Dead (2003)

...ani nehodnotim, ja len som skusil, ale nedalo sa dopozerat. skoda aj tych 40 minut co som vydrzal. vyhnite sa oblukom, ono to nie je ani take strasne ako sa pise, je to skratka zly film, nicim zaujimavy. ...ked sa povie ko..tina!!!

Helena Trojská (2003) (TV film)

Odporúčania mojich (teraz už bývalých) známych, že je to lepšie ako Petersenova Trója som bral s rezervou, každopádne som čakal 'kvalitnú televíznu produkciu' (rozumej skromne, ale sympaticky vyrozprávaný príbeh). ...30 minút som neveriacky zízal na obrazovku plnú totálneho nezdaru a trápnych výkonov a potom to vzdal.

Tmavomodrý svět (2001)

Keď vybehol kokršpaniel, vypol som DVD prehrávač.

Král Artuš (2004)

...normálne som to nedopozeral. 10 minút a finito! Brrr, otras. To ozaj nie je nejaká skrytá produkcia Hallmarku?