Vetřelec (1979)

Nedokážu si představit, jak museli bejt lidi posraní, když v té době uviděli Vetřelce, jednu z nejlepších postav kinematografie. Výborné horor scifi s úžasnou Sigourney v hlavní roli. Ani dnes to neztratilo na napětí, na kouzlu a rozhodně tento díl patří k nejlepším ze série. Opravdu výborné...

Slíbená princezna (2016) (TV film) odpad!

Co to kurva bylo? to si jako někdo řekl že udělá modernu z už tak debilní pohádky? dialogy, jména postav, příběh, to vše ze dna vytažené....kdo sakra dělal casting? pseudo Zlatovláska vypadá jak kdyby jí z prdele trčela raketa, nos, že by mohla resetovat kalkulačky...tohle je opravdu nejhorší film na který ani mistr Troška nemá a to je co říct

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Ten pocit, když je Darth Maul lepší, než vše v dalších dvou filmech...tohle se ještě dá považovat za Hvězdné války, co přišlo potom, to už byl výsměch....a dokonce ani ten neohroženej Neeson mi tu nevadí, v té době ještě nebyl neohroženej

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí (2002)

Je to tu, clony černých trooperů z nichž se v budoucnu jeden najednou probudí a dá vzniknou pseudo epizodě 4...z tohodle filmu si nic nepamatuju, bohužel, to je prostě špatně, snad jen že Anakin vyrostl v trapného blba a Amidala se vůbec nezměnila, jo a ještě ještě tam Jackson a samozřejmě Lee...nevim, jen si pamatuju, že se mi to vůbec nelíbilo

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Největší a nejikoničtější přerod v jednoho z nejlepších padouchů...a oni to takhle odflákli. Christensen je poleno a tu roli mu prostě nevěřím, CGI skákání a hopsání Yody z jedné strany na druhou....ale ten Vader, celou dobu řiká Anakin jak musí ctít zákony Jedi a pak mu jeden stařík řekne pár slov a o pět minut později zabijí děti, tomu se prostě těžko věří...závěrečná bitka byla ovšem výborná a obléknutí černého brnění skvělé, ale to ne trapné Vaderovo NÉÉÉÉ si mohli odpustit, to mu ztrácí na respektu

Rogue One: Star Wars Story (2016)

Musim říct, že něco takového jsem nečekal. Kouzlo se a naděje se po pseudo Epizodě 4 z minulého roku vytratily a zůstala jen zvědavost. Felicity je kočka a roly si užila zvládla to na výbornou, ostatní hercí, radost pohledět, teda až na CGI Turkina, ten byl k smíchu. Příběh se snaží být dospělejší a temnější a to se mu daří, já jsem maximálně spokojen a tolik mrtvých jsem snad v žádných SW neviděl....posledních pět minut, kde se do akce dostal Vader jsem už ani nedýchal, těch pár minut byly lepší než celá pseudo epizoda 4 (čti 7)

Komando (1985)

Naprostá akční dokonalost osmdesátých let, kdy si tyhle béčkové akční bijáky na nic nehrály....Arnold je úžasnej, výborné hlášky....prostě skvělé

I Love You Phillip Morris (2009)

Jim Carrey je prostě kapacita, stačí jen aby se nějak usmál a už vypadá jinak. Upřímně jsem se nasmál, prostě tohle bylo skvělé, výborný film.

Atlas mraků (2012)

pseudo bratři Wachowští uvařili poslední movie, která za něco stojí, je však potřeba od projekce neodcházet, jinak budete totálně mimo. Příběhové linky postupně gradují a prolínají se v celkem slušné finále. Herecké výkony jsou fajn, ale čekal jsem prostě více....

Westworld (2016) (seriál)

Musim říct, že je to velmi originální, napěchované hereckými esy jako Hopkinsem, Harrisem, Marsdenem a Newton. Celé se to nese v pomalém, napínavém až téměř mysteriozním duchu a pozvolna to graduje, bohužel se to ale nevyhe opravdu mnoha nudným okamžikům a často se stalo, že jsem byl totálně mimo a vůbec nevěděl, o co kurva jde. Jako úvodní řadu do poznání seriálu to beru, tady jsme se seznámili s problémem a druhá řada snad už bude lepší a vše se zvrtne v pořádná jatka přesně jak slibují poslední minuty posledního dílu, který byl teda výborný. Všechny linky se uzavřely a sjednotili v okamžik, na který se čekalo. Nolan to zvládnul výborně, pohrává si s napětím a neznámem a to mi vyhovuje, bohužel na pět to není, ale věřím, že druhá řada mě konečně posadí na prdel, což ta první nedokázala.