• Krátkometrážní

Dívka z budoucnosti (2011)

Mám rád nezávislé nízkorozpočťáky, ale ne každý musí být zákonitě dobrý. No a tenhle je právě z těch, který sice má co říct, ale je ve velmi nudném obalu, který mi nechutnal a nebavil mě.

Divoká karta (2015)

Jason rules! Nakopávačka zadků s trouchou zdrásaných a životem strhaných Jasonovích pohledů a věru zábavným 20 minutovím Black Jackem. To celé zabalené do atmosféry luxusem nasáklého, ale v základech prohnilého Las Vegas. Bavil jsem se po chuti. Ruční fajtíky jsou opět pěkné pomazleníčko, i když je jich poskromnu, ale zato s parádním drajvem. I tu psychiku jsem ochotný Jasonovi s klidným srdcem uvěřit a Milo jako záporák je velmi dobrý. PS: Je to akčnák s Džejsnem, takže hloubku nečekejte ani přes tu snahu tvůrců.

Divoké historky (2014)

Exceletní, místy až absurdní a přitom tak trefné. Tak trošku jako 4 pokoje. Myslím, že každý divák se stotožní s alespoň jedním příběhem. Bavilo mě to velice! 4,5*

Divoké kočky (2000)

Dívčí uslazená story, ale rozhodně koukatelná. Bavilo mě to :)

Divoký anděl (1998) (seriál)

Do Natálky jsem byl v době publikování tohohle seriálu prudce zamilován! :-D

Divoši (2012)

Po dlouhých 12 letech se Oliver opět vytáhl a naservíroval nám parádní podívanou, kterou dává znát, že ještě nepatří do starého železa. Divoši jsou sice ukrutně dlouzí, o 15 minut by jim slušelo ubrat, ale to nemění nic na tom, že se povedli. Obsazení je více než dobré. Zamilovaný trojúhelník Taylor/Blake/Aaron je obsazený vyloženě skvěle. Neokoukané tváře, které baví + jistota v podání John/Benicio/Salma, které jsem už dlouho neviděl v něčem dobrém a jsou taktéž výteční. V některých místech mohl být děj trošku svižnější, ale tohle všechno vynahrazuje neotřelý a opravdu dobrý scénář, uvěřitelné charaktery, líbivé záběry a parádní herci. Kdyby to mělo agresivnější drajv a několik akcí navíc, tak je to na výbornou. Takhle je to velice dobré kriminální drama o dvojici mladých distributorech mariuhany .

Dix (2008)

Efekty skvělé, nápad dobrý, ale výtvarné vyjádření nemuselo být tak prvoplánově brutální. Takže za 4*.

Dluh (2010)

Dluh mě dost zklamal. Vše co se odehrálo se dalo stihnout během 90 minut a přitom by to vyznělo mnohme akčněji a dynamičtěji. Je to zbytečně natahlé na dvě hodiny, místy je to nezajímavé a vleče se to. Konec je zase moc vyhrocený, jen aby se ještě něco stalo. Škoda, že se to přehouplo víc do dramatu, než svižného akčního thrilleru, který by dle mého byl pro tohle téma lepší volbou. Co víc, herci absolutně nevyužiti. 2,5*.

Doba ledová 3: Úsvit dinosaurů (2009)

Po celkem slabém druhém pokračování je tohle více jak dobrá záplata, která baví a i příběhově to není skandál.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

Až na ten konečný patos a tlačení na rodinné hodnoty (který animák to ale nedělá?), je to velice zábavná podívaná. Takže ani 4 díl doby ledové nezklamal a možná je to ještě o krapte zábavnější než předchozí díl. Hlavně Sid se povedl a část, kdy je paralizovaný, je nadmíru vyvedená. Děj pohodička, lehce se vracíme ke kořenům, kdy se základní trojka musí vypořádat se záporákem v podání prohnaného opičáka, který je parádní a poté se vrátit ke svému zvířecímu stádu. Dávám 4*, protože jsem se opravdu bavil. Navíc v rámci 4 pokračování to neztratilo nic na zábavnosti.