Za branou (2010) (seriál)

Upíři a vlkodlaci, to je moje. Nápad - zavřít do malého městečka několik druhů nadpřirozených bytostí společně s nic netušícími lidmi - není špatná. Avšak chybí mi tahoun celého seriálu. Jednotlivé postavy jsou takové nemastné neslané a není v nich nic, co by upoutalo nějak zvlášť mou pozornost. Děj celkem ujde, ale opět - ne natolik, abych nemohla dospat dalšího dílu. Z celkového hlediska seriál není zas tak špatný, ale chybí mu šmrnc, zvrat a nějaký pořádný chlap.

Peklo s princeznou (2009)

Opravdu pěkná česká pohádka s originální čertovskou školou.

Anna a král (1999)

Mám velmi ráda tento film. Silný příběh, skvělí herci, nádherná hudba v exotickém prostředí ... prostě nádhera, kterou by každá žena měla aspoň jednou za život vidět.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Takhle má vypadat pořádná pohádka. Krásná Popelka, roztomilá princezna Droběna, ... Vánoce bez tohoto československého pokladu nemají smysl.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Mladý muž v podobě 40letého Romana Vojtka? Jedna z věcí, která mě na pohádce vážně pobavila. O vykrádání jiných děl už nemá ani smysl psát. Pohádka trochu kýčovitá, ale hlavně, že dobro zvítězilo nad zlem. Macecha a měsíčci se povedli a byli důvodem, proč jsem se vydržela dívat až do konce.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Prostředí jak jinak přenádherně pohádkové, postavy snesitelné, jen ten děj jaksi rozplizlý už od samotného začátku. Půl hodiny nudy vystřídají dvě hodiny zběsilého úprku. I přes to považuji Hobita za povedený kousek.

Sám doma (1990)

Tři oříšky pro Popelku a Sám doma ... vánoční klasika, která mě stále baví.

50/50 (2011)

Bylo mi sděleno, že uvidím komedii. A ono to bylo pořádně dojemné drama, která nemám vůbec ráda. Přesto tento silný příběh o silném přátelství, boji s nemocí a životní realitou, ode mě získává 5 hvězdiček.

Noc v Roxbury (1998)

Tenhle film bych si podruhé pustila jedině v tom případě, že by nešel obraz a někdo by vystřihl trapné dialogy. Dávám jednu hvězdu za hudbu.

Méďa (2012)

Že by exkurz do hloubky mužské duše? Každopádně jde o originální film, parádně natočený, skvěle zahraný, s dostatkem humoru.