Mocný vládce Oz (2013)

Kdybych byla malé dítě, zřejmě bych byla naprosto nadšená ze všech těch barev a přeslazenosti. Vzhledem k svému věku dávám **. Jednu za krásnou a povedenou porcelánovou panenku, druhou za roztomilý výkon Jamese Franca.

Hra o trůny (2011) (seriál)

Jde o dobrý seriál, bohužel v některých místech příliš upovídaný a rozvleklý. Jednotlivé série postupně gradují, od nudných dílů po ten finální, kde se zásadně nic nevyřeší, ale naopak ještě více zamotá. Linie jednotlivých příběhů se jaksi rozchází někde v dáli a já postupně ztrácím přehled, kdo je a není vlastně hlavní hrdina. Vzhledem k tomu, jak dlouho se mluví o přicházející strašné zimě, která ani ve třetí sérii stále nepřichází, a jak pomalu rostou draci, předpokládám, že celý seriál bude o rozsahu Dallasu. Peterovi Dinklageovi, který tak skvěle hraje postavu Tyriona Lannistera, tleskám, stejně jako tvůrcům úvodní znělky.

Krev jako čokoláda (2007)

Místo hororu jsem se dočkala velmi laciné "akčně dramatické" parodie. Aiden, křehký to umělec, odrovná několik vlkodlaků jedním příborovým nožem ... pane bože, to byla ale blbost!

Robin Hood: Král zbojníků (1991)

I po 22 letech tento film patří k mým srdečním záležitostem. A to nejen proto, že v něm hrají 3 z 10 mých nejoblíbenějších herců. Výborně spracovaný příběh doplněný výbornými hereckými výkony mé ženské srdce dokáže vždy potěšit.

Paničky z Beverly Hills (2010) (pořad) odpad!

Jedinečný důkaz toho, že prachy nejsou všechno. Jde vidět, že ani miliónové konto ze slepice dámu neuďelá; plastický chirurg nezamaskuje fakt, že je jeho pacientka psychicky labilní. To co tam předvádí ta banda umělých žen je něco neuvěřitelného. A já tímto děkuji bohu, že jsem se narodila v obyčejným paneláku a mám úplně normální starosti.

Esmeralda (1997) (seriál)

První telenovela, kterou mohl náš lid spatřit. Pamatuji si dodnes, jak v čase jejího vysílání, celá vesnice, kde jsem v té době žila, zticha. Sekačky, cirkulárky najednou přestaly řvát, chodníky i hospoda se vylidnily. Všichni seděli doma a hltaly tuhle naprostou příšernost. Dále si vybavuji, jak zoufalí manželé psali prosebné dopisy tehdejšímu řediteli TV Nova, Železnému, ať proboha nevysílají tento seriál během prázdnin, neboť s nimi manželky odmítají jet na dovolenou. Dávám jednu hvězdu za to, že Esmeralda dokázala oslovit davy. Co se ovšem úrovně týče, byla to jedna z nejpříšernějších věcí, co jsem kdy viděla.

Dallas (1978) (seriál)

Ať si píše tady kdo chce co chce, Dallas je a byl nezapomenutelný seriál stejně jako Esmeralda. V době, kdy se k nám dostal na obrazovky, byl zajisté fenoménem. Tvůrci i herci si mohou zatleskat, že i po x letech víme, kdo byl J.R., kde žil, co dělal, ... Prostě dostal se nam do podvědomí ať už chtě nebo nechtě.

One Tree Hill (2003) (seriál)

OTH je středoškolská oddechovka, která nenadchne, ale ani neurazí. Basketbalové prostředí jej výrazně odlišuje od ostatních podobných seriálů. Hudbu i příběh dvou bratrů považuji za povedenou věc. Co mi zde moc nesedí je Hilarie Burton, alias Peyton. Jako rockerka mi přijde umělá stejně jako její blonďaté kudrliny. Utrápený až dramatický pohled komiksové umělkyně jí prostě nebaštím. Přestože nepatřím do cílové skupiny diváků, dovoluji si hodnotit třemi hvězdičkami.

Pařba ve Vegas (2009)

Mám ráda nepředvídatelné filmy. Sice jsem si smíchy nepoplakala, ale tohle mě prostě bavilo.

Chceš mě, chci tě (2009)

"Hodná" blondýna se potká se "zlým" brunetem. No jak to asi může dopadnout? A) Zlo porazí dobro B) Dobro porazí zlo C) Dobro skončí se zlem v posteli. (Nápověda: Jedná se o USA film)