Chceš mě, chci tě (2009)

"Hodná" blondýna se potká se "zlým" brunetem. No jak to asi může dopadnout? A) Zlo porazí dobro B) Dobro porazí zlo C) Dobro skončí se zlem v posteli. (Nápověda: Jedná se o USA film)

Iron Man 3 (2013)

Nebylo to sice fantastické, ale dost dobré, a to mi stačí. Co víc dodat. Z kina jsem odcházela spokojená.

Perfect Days - I ženy mají své dny (2011)

Když si 100 minut kladete otázku - Kdy už to konečně začne? - je zřejmě něco špatně. Ivana Chýlková byla jako vždy skvělá, s Kotkem jsem jim baštila všechno. Velká škoda toho naprosto mizerného scénáře, protože všechno ostatní dobré bylo.

Kurs sebeovládání (2003)

Jack Nicholson k zulíbání, ostatní herci dobrý, komedie průměrná. Ale proč, proboha, ten přiblblý rádoby romantický závěr?! To bylo něco úděsného, trapného, strašného!

Oscar (1991)

Viděla jsem obě verze Oskara, a musím říct, že tento nový způsob podání není vůbec špatný. Bavila jsem se od začátku až do konce. Stallonemu seděla role mafiánského drsňáka jak zadek na nočník. Na jeho manželce, Ornelle Muti, jsem mohla oči nechat. Role rozmazlené dcerušky se Marisa Tomei chopila opravdu věrohodně, někdy až přespříliš afektovaně. Humor byl čistý, prostě starý dobrý Hollywood, jak už tady někdo psal.

Božský Evan (2007)

Tak tomuhle říkám fakt ubohá pitomost. Zvířátka s rodinou staví archu očekávající velkou potopu světa. Po stavebním utrpení přichází velkolepé nalodění, a k čemu to celé? Archa se projede z jedné strany města na druhou, a tím zabije poslední hřebíček do rakve této kravině.

Zpátky ve hře (2005)

Trochu lepší komedie, která nepřináší nic nového, zajímavého nebo převratného. Pro rodinu ovšem dobrý tip na příjemně strávený večer.

Medvídek (2007)

Medvídka napsal sám život, co víc dodat. V jendu chvíli se skvěle bavíte, v druhé vám stoupá tlak. Nezapomenutelná scéna je rozhovor u stolu mezi Menzlem a Křesadlovou.

Skyfall (2012)

Obsadit do bondovek Daniela Craiga byl dobrý tah. Přesvědčuje mě to s každým dalším dílem. Skyfall měl z mého pohledu v sobě ještě něco navíc.

Diktátor (2012)

Naprostá šílenost. Něco mě dost pobavilo, něco mě dost znechutilo. Nevím, co si o tom celém mám vlastně myslet, proto si hvězdy nechám na hodnocení jiného díla.