Krok za krokem - Což takhle miminko (1994) (epizoda)

Príbeh: Carol si myslí, že je tehotná čo Franka značne vyvádza z miery. Al ide na svoje prvé rande a tak počúva rady od skúsenej Karen, ktoré ale asi neplatia na všetkých chalanov. Prevedenie: Frankove reakcie na nové dieťa v rodine sú na nezaplatenie. AL mi bolo celkom ľúto. Až ma prekvapuje aká pekná baba sa z toho malého chalana stala. 91%

Krok za krokem - Rozum vs. hormony (1994) (epizoda)

Príbeh: Carol usporiadala Halloweensku párty a Franka obliekla do kostýmu Tarzana. Mark chce zapôsobiť na dievča o školy a tak sa stáva gangstrom. Prevedenie: Musím priznať, že táto séria patrí k najsilnejším. Sekundárne príbehy majú tiež šťavu a nie sú iba doplnkom hlavných príbehov. Frank ako Tarzan bavil asi najviac. 93%

Krok za krokem - Ztráta paměti (1994) (epizoda)

Príbeh: Do Codyho udrie blesk a ten s čista jasna stráca pamäť. Karen sa chce stať kráľovnou školy a chýba jej jedne hlas od miestneho outsidera, ktorý sa to rozhodne náležite využiť na intímnosti. Prevedenie: Morálne precitnutie Karen je na dennom poriadku nakoľko ju tvorcovia vykresľujú ako nánu tak má priestor na podobné prebudenia. 90%

Krok za krokem - Sportovní komentátor (1994) (epizoda)

Príbeh: Frank sa uchádza o pozíciu moderátora lokálnej televízie. Nervozita mu to znemožní a tak sa dostáva na výslnie Carol, ktorá očarí vedúceho. Decká sa zatiaľ bijú o jedlo lebo Carol zaviedla režim, že sladké si kupujú zo svojho. Prevedenie: Frank vo vypätých situáciách opäť nesklamal a bol opäť mega vtipný. Finálna bitka o kuchyňu prekvapila a pobavila. 95%

Krok za krokem - Zvěřinec (1994) (epizoda)

Príbeh: Cody sa rozhodne zapísať do univerzitného spolku. Čoskoro to ale oľutuje, keď zistí že je to iba banda idiotov. Brandon v sebe objavuje skrytý talent hrania na trúbku, ale moc mu to teda nejde. Prevedenie: Moc sa mi táto časť nepáčila. Nebola moc vtipná a tá silná dávka moralizácie bez humoru nie je teda nič pre mňa. 78%

Krok za krokem - Na univerzitě (1994) (epizoda)

Príbeh: Dana, ktorá sa nedostala na Harward začína navštevovať miestnu univerzitu. Myslí si že e najmúdrejšia ale profesor angličtiny ju hneď vyvedie z omylu. Vec naberá obrátky keď sa aj Cody zapíše na rovnakú univerzitu. Prevedenie: Popravde Dana a jej afektovanosť je jedna z mála vecí, ktoré mi na seriále vadia ale tu dostala celkom peknú emočnú sprchu a tak jej treba. 90%

Krok za krokem - Karate (1994) (epizoda)

Príbeh: Po tom čo Marka vyhodia z klubu Karate sa jeho výcviku ujme Cody. Na mestskej súťaži v karate sa potom postaví svojmu úhlavnému nepriateľovi. Prevedenie: Toto je moja úplne najobľúbenejšia časť. Ktorú som si zamiloval už ako dieťa a preniesla ma pekne nostalgicky do detstva keď som tento seriál paril hneď ako som prišiel zo školy. 98%

Krok za krokem - Školní ples (1994) (epizoda)

Príbeh: Na škole sa koná maturitný ples. Zatiaľ čo Dana ide s najväčším školský krásavcom, JT má dohodnuté rande s 13 ročným dievčaťom. Všetko sa ale nakoniec zvrtne. Frank a Carol sa snažia urovnať Brandonov konflikt pomocou večere, nakoniec však vyeskaluje do bitky rodičov. Prevedenie: Veľmi dobrý diel. JT sa zachová konečne rozumne, čo od neho nikto nečaká. Carol sa postaví za rodinu ako nikdy predtým. 97%

Krok za krokem - Cody dělá kariéru (1994) (epizoda)

Príbeh: Prichádza na návštevu Codyho tatko aj s prekvapením, že urobí s Codyho námestníka svojej firmy. Tomu sa táto práca príliš nepozdáva. Carol dohaduje Dane a Karen rande na slepo s dosť zaujímavými týpkami. Prevedenie: Tú dvojicu retardov museli teda hľadať dlho. Ale najviac ma prekvapilo, že ma vôbec nechytil Codyho príbeh. Ten kontrast s vyššou vrstvou vôbec nebol pre mňa zaujímavý. 79%

Krok za krokem - Záhada ztraceného deníku (1994) (epizoda)

Príbeh: Karen niekto ukradol denník a to je perfektný námet pre Codyho na jeho detektívku zo 40. - tych rokov. Presunieme sa teda do tohoto príbehu a našich hrdinov necháme žiť ich život. Prevedenie: Príjemné odľahčenie stereotypu, ktorý už pomaly vznikal z rodinnej atmosféry. Codyho super hlášky a meno "Čiči Mňau" mi odpálilo dekel. 95%

Časové pásmo bylo změněno