• Krátkometrážní
  • Pohádka

Dexter (2006) (seriál)

Holly smoke! Koukám na to s otevřenou pusou. Fuckin' breathtakin'.

Zůstaň se mnou (2014)

"Would you stay if you knew my whole story?" Nikdy jsem žádný podobný film neviděla. Strašně mě rozsekal, cestou z kina se mi třásly ruce a nohy a nemohla jsem popadnout dech. Ještě druhý den jsem byla úplně mimo. Takhle to dopadá, když mě film dokáže vtáhnout do děje, tak, že se nedokážu vrátit zpátky na planetu. Chloë miluju, vždycky jsem jí milovala a po tomhle filmu ještě mnohem víc. Je geniální a nádherná, drsná i křehká zároveň. A co když to tak doopravdy je? Když je člověk v komatu, tak to, jestli se probudí, nezáleží na přístrojích a doktorech, ale na jeho vlastním rozhodnutí? “It's okay, if you want to go. Everyone wants you to stay. I want you to stay more than I've ever wanted anything in my life.' 'But that's what I want and I could see why it might not be what you want. So I just wanted to tell you that I understand if you go. It's okay if you have to leave us. It's okay if you want to stop fighting."

Babovřesky (2013)

Takové velmi trapné to bylo. Až my bylo stydno za ty herce samotné. Ale dávám bod za tu slunečnou atmosféru - z té televize nám prosvítilo slunce celý byt. :)

Thor (2011)

No mi ho vyndej. Nic z toho tu na mě nefungovalo. Příběh, herci, "jakože dramatické scény", "jakože dramatické souboje",... A nejvíc mi vadila ta historicky-vesmírná atmosféra. Historické kostýmy, účesy, interiéry budov, zbraně a odehrává se to ve vesmíru s robotama a zároveň v současnosti na Zemi? Jako CoOo?

Čarodějův učeň (2010)

Velkolepý, výpravný, barevný, efektní, nabubřelý nic, z kterého si budu pamatovat asi jen souboj s mopy.

Akta X (1993) (seriál)

Seriál s nejděsivější hudbou světa. =:-o

TGM: Talkshow Geni a Míši (2014) (pořad)

Já mám prostě talkshow všeobecně ráda. Navíc, když má nějaký pozitivní nádech, nebo trochu toho trapného nevtipného humoru. Na pořad Na Plovárně to tedy samozřejmě nemá, to je jasný, ale tak dá se to.

Ptákoviny (1994) (pořad)

Je to bomba i po letech. Mám slabost pro tyhle typy pořadů a pro talkshow. Dejdar je úžasný moderátor a z obrazovky na mě nepůsobí ani trochu strojeně. Jasně, že je to jednoduchý, možná trapný, ale tak co. Lidi by se měli trochu uvolnit a užít si každou srandu a né jen nadávat, kritizovat a hejtovat.

Norman a duchové (2012)

Originální a k smrti děsivý příběh. Nedovedu si představit, že se na tohle koukají děti, i já jsem se málem počůrala strachy. Souboj s mrtvým strejdou o knihu, rozkládající se zombíci nebo vzteklá mrtvá holčička... Ještě, že jsem se na to dívala po ránu a ne před spaním.

Muži v černém (1997)

Wau, tak po shlédnutí třetího dílu jsem se pustila i do toho prvního, aby se neřeklo. Děj byl promyšlenej, na rozdíl od podobných akčňáků měl smysl a nebyl jen vycucanej z prstu. I detaily seděly. Bylo tam plno vtipných okamžiků i slizu, takže o zábavu postaráno. A ten hnusnej brouk, převlečenej do lidský kůže mě bude děsit asi na věky věků - leda, že bych si vymázla paměť.

Časové pásmo bylo změněno