• Krátkometrážní
  • Pohádka

Sex Tape (2014)

Tak dalo se na to dívat, děj byl extrémně jednoduchý, Cameron byla sexy (hlavně v těch kolečkových bruslích) a Jason celkem charizmatickej chlap. No akorát mi bylo trochu líto dětí a babči. Docela jsem se bála, že to v té škole dopadne hůř. Mimochodem - věříte někdo tomu prckovi, že to byla poslední kopie?

Marie Růžička (1994) (TV film) odpad!

Na jednu stranu dramatická a depresivní pohádka, na straně druhé lesklé, zářivé a třpytivé kýčovité disco kostýmy, asi na odlehčení atmosféry. Na mne ale nefungovalo ani jedno.

Láska na vlásku (2014)

Trochu pochmurná a ponurá atmosféra, ale ten hepyovatý happyend mi to vynahradil. Dnes si nechám zdát o princových kukadlech.

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

Eman je docela roztomilý, hlavně, když říká "oříškový muskat" nebo "ostraníme středek". Středomořskou kuchyni miluju, takže pro mne ideální vařící pořad, navíc, když vaří sám Ital.

Volný pád (1993)

Všichni "kravaťáci" takhle jednou skončíme.

Malé královny krásy (2009) (pořad) odpad!

No to mi vypeckuj rybíz. Jasně viď, proč nepřeskočit celé rozkošné nevinné, sladké dětství a neskočit rovnou mezi zoufalé, hloupé, single pindulíny ze Sexu ve městě. A aby děcka nevyváděly a neplakaly, tak jim rodiče neustále nakukávají, že právě ony jsou ty nejkrásnější ze všech, ale jak jim potom vysvětlí, proč nevyhrály?

Sen o krásné panně (1995) (TV film)

Hra o trůny v českém podání! Královna trpící vážnou psychickou poruchou, král evidentně trpící depresemi a princ asi něco užívá, protože je věčně Mahulený. Tak trochu lekce psychologie, no, pohádkou bych to rozhodně nenazývala. Ta freudovská, dramatická a mlžná (zahulená) atmosféra byla hodně zajímavá.

Australská apokalypsa (2010)

Ježiš, to bylo tak vtipný. A ten výbuch letadla nominuji na efekt roku 2010 (sarkasmus). Ještě, že mám katastrofické filmy ráda, mlha byla interesantní. Akorát je zajímavé, že tady během nanosekundy lidi ztuhli při minus 68 stupních a při kryoterapii má člověk vydržet dvě minuty při minus 120.

Darwinův ztracený ráj (2008) (TV film)

Darwin! Čekala jsem, že to bude spíše o jeho díle, než o jeho životě, ale i tak to bylo poučné. Mohlo to být malinko záživnější a živější.