• Krátkometrážní
  • Pohádka

Peklo s princeznou (2009)

Hned na začátku musím vychválit hudbu, protože ta je prostě úžasná. Něžná, romantická, veselá, dramatická, je tam prostě všechno, nádhera. Nemám ráda ani matláka Mádla ani skřehotavou Voříškovou, ale tady mi ani moc nepřekáželi. Příběh je milý s řadou vtipných scén. A taky pár trapných scén (nejtrapnější věta z celé pohádky je: "Vracíme se hromadnou."). V podstatě když si odmyslím všechny ty nesmyslný nadbytečný scény týkající se pekla a čertů, tak je to úplně super.

Perníkový táta (2008) (seriál) odpad!

Nemám úplně potřebu dívat se hodiny na nervózního, utrápeného, vystresovaného chrchlavého strejdu. V prvních dílech se děj nikam neposunul. Sympatická postava tam není ani jedna, je to takové těžkopádné drama, táhnoucí se jak hustý sliz. Asi se půjdu vysprchovat.

S láskou, Rosie (2014)

Komedie? Kde? Oba byli svým způsobem hárošové a homolosové (což v řeči mého kmene znamená něco jako otravové). Mohli spolu žít, ale neustále se sami sobě vyhýbali, ačkoli věděli, jaká přitažlivost mezi nimi je. To není osud, jen si dělali naschvály a hráli si na siláky.

Divergence (2014)

V podstatě je to taková lite verze Hunger Games. Někde v postapokalyptickém světě se společnost rozčlení do buněk - tady frakce, tam district a ti nejvýše postavení pak konají (ubližují, zabíjejí) v rámci zachování míru. Trochu se mi tam nelíbí takové ty herypotrovské výhody, ale o tom se tu radši nebudu rozepisovat, dokud si nepřečtu všechny heryknihy. :) Herecké obsazení mě na jednu stranu potěšilo a na druhou ne... proč jsem sakra neviděla tohle dřív než Hvězdy nám nepřály, kdo si pak má neustále odmýšlet ty hadičky a tak. Každopádně Shailene je hvězda a věštím jí úžasnou hereckou budoucnost.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Héj a já myslela, že jen matfyzáci jsou pro život nepoužitelní, ale že i herci, to jsem nevěděla. :) Takhle si udělat srandu ze sebe a ze svého povolání chce odvahu. A Emma byla pěkná svině a proto se nedostala do nebe. :P Nejlepší scéna je jak si to James Franco na konci sám pokazí. :) Backstreet's back, alright!

Taylor Swift: Shake It Off (2014) (hudební videoklip)

"Tancuj jako by se nikdo nedíval." Nebo se vykašli na citáty a prostě tancuj.

Hvězdy nám nepřály (2014)

Hroznej příběh, fakt strašnej... hnusnej... a zlej. A ani film to nijak nezměnil. A po skončení filmu už jsem brečela tak silně, že se ustrnulo i kamenné srdce mého přítele a šel mě obejmout. A vůbec, nechte mě bejt.

Titanic (1997)

Velkolepý, dojemný, úchvatný, dechberoucí asi tak jako polární záře, ale že bych to musela vidět dvakrát...