• Krátkometrážní
  • Pohádka

Po krk v odpadcích (2010) (seriál)

Zajímavé jak někteří jedinci dokážou lpět na krámech.

NEW LOOK (2015) (pořad)

Eva vždy jen nadhodila problém, téma nebo rozhovor, ale nikdy vlastně k ničemu nedošlo, protože každý rozhovor nebo téma bylo asi tak na 15 vteřin. Ubrat témata, věnovat se jim víc a propracovat je. Jinak je to fakt o ničem... jak snídaně s nohou.

Popelka (2015) (pořad)

Trochu nudnější a méně svižná kopie Nákupních maniaček. Pořadů o módě je ale zoufale málo, proto si každého opravdu vážím. Jasně, že tyhle pořady všem přijdou naivní, protože móda samotná je povrchní, ale přece nebudete od takového typu pořadu očekávat moudrost, sofistikovanost a obohacení duše.

Zimní příběh (2014)

Téměř pokaždé se sama sebe ptám: "Chtěla bych ten film vidět ještě jednou?" Odpověď na tuto otázku mi nejvíce napoví, jak mám film hodnotit. Nyní odpovídám jednoznačné ne (stejné ne, jako u filmu Titanic). Myslela jsem, že mi film něco dá ačkoli nejsem věřící, že to bude něžný fantasy příběh. Ale tohle těžké cpaní víry do mozku je na mě fakt moc. Ani u příběhů o Narnii (myslím knihy), které mají úplně nejvíc nejokatější náboženský pozadí, mi toto nijak nepřekáží při prožívání děje. Tak alespoň hvězda za pořádnýho sexy chlapa Colina Farrella v hlavní roli a celkem harmonickou fantasy atmosféru.

Kingsman: Tajná služba (2014)

Elegantní, svěží a nadčasové - stejně jako oblek šitý na míru. Dynamické akční záběry vtáhly i mně (to je co říct, téměř vždy mě akční scény nudí). Docela mi vyrazilo dech, že tam hraje Sofia Boutella - taneční bohyně! No a ten slizoun záporák byl fakt odpornej.

10 pravidel jak sbalit holku (2014)

Já chtěla dát trojku, nevím, proč mi ruka nakonec skočila na čtyřku, ale neva. Celkem fajn oddechový film se zajímavým obsazením. O vtipné a nečekané momenty tu nebyla nouze - většinu z nich obstaral Matouš Ruml, který jako nesmělý a zanícený geek / nerd prostě nedokáže sbalit holku. Na pomoc je spolubydlící Terezou Nvotovou přivolán taťka Miroslav Donutil. V ten moment film dostává rychlý spád, začne se zamotávat a zase rozmotávat až se dostane k samotnému poctivému konci. Hudba Miroslava Chyšky jako vždy nemá chybu - magnifique!

Zloba - Královna černé magie (2014)

Neo-dark-fantasy-fairytale - porce fantasy snění nikdy neuškodí. Angelinu Pokerface Icecold Jolie jsem nikdy moc nemusela, ale tady z ní skoro vyzařovaly i emoce. Když producenti vybírali do role Elle - nenapadla je taky Dakota? Podle mě je její krása mnohem éteričtější. Z postav mne ale nejvíce zaujal Diaval, ten sexy havran (alias náhradní křídla Maleficent).

SpongeBob ve filmu: Houba na suchu (2015)

Občas trochu moc bláznivý / zmatený / šílený, ale o tom vlastně celej Spongebob je. Co mě překvapilo, byla spolupráce Spongeho a Planktona a vůbec celá Planktonova role... jo jsem na ty záporáky. ;) Ta část, která se odehrávala mezi lidmi nic moc, ale v Zátiší Bikin pohoda jahoda,... vlastně ananas.