Docent - Preso s mlíčkem (2023) (epizoda)

Prví díl byl docela příjemný překvapení. Atmosféra fajn, postavy docela cajk. Až na jednu obrovitánskou osinu. A ta to v druhým díl úplně zabila. I když mám Voříškovou rád, tady je na facku její postava i ona. Druhej díl je prostě hromada sraček. Jestli bude duo Mareš+Malinda pokračovat tímhle způsobem, skončí na TV Barrandov. Třetí díl tohohle zázraku asi oželím. Škoda, Trojan hrál svoji postavu skvěle.  PS: pokud Mareš tvrdí, že píše tak, aby se bývalí kolegové při koukání na televizi nesmáli, tak tady se mu to povedlo. Tady museli plakat, nebo zvracet...

Byl jednou jeden polda (1995)

Zlatý devadesátky. Na tuhle ptákovinu se člověk musí koukat s nostalgií a ne to měřit dnešním pohledem. A ti mladí herci, no skoro 30 let zpátky. Film pro pamětníky :-)

Promlčeno (2022)

Strašná nuda, logika těžce přitažená za vlasy. Na večer u televize ještě dobrý, jen mi tam chyběly reklamy, aby se něco dělo. Jedna hvězda za Drtikola v roli vyšetřováka těžce nad věcí. Jinak jenom mluvící hlavy, kterým navíc není dost často vůbec rozumět.

Monstrum (2022) (seriál)

Seriál je skvělej, vo tom žádná, ale zbytečně dlouhej a natahovanej. Polovina času by úplně stačila.

Policie Modrava - Případ neznámé ženy (2022) (epizoda)

Jediný co na tom bylo fajn, byly úvodní a závěrečný titulky s pohodovou hudbou a u toho nádherný záběry letní Šumavy. Jinak to byla strašná hovadina kurva.