Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
4 fanoušci
/ 2 body
tsunamix
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Animovaný
Akční
Drama
Krátkometrážní
film
seriál
pořad
TV film
divadelní…
USA
Velká Británie
Česko
Francie
Československo
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Uživatelé
Oblíbené filmy
(10)
Sedm statečných
(1960)
Fontána
(2006)
Vykoupení z věznice Shawshank
(1994)
Přelet nad kukaččím hnízdem
(1975)
Temný rytíř
(2008)
Žiješ jenom dvakrát
(1967)
Tučňáci z Madagaskaru: Vánoční mise
(2005)
Mars útočí!
(1996)
Pán prstenů: Společenstvo Prstenu
(2001)
Star Wars: Epizoda IV - Nová naděje
(1977)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Jan Tucnak
winifred1
Ferzetti
eMBlack
Časové pásmo bylo změněno