• Fantasy

Les sebevrahů (2016)

Průměr. Chybí napětí. Kdyby to nebyla taková reklama na Jabko, přidal bych hvězdu.

Letopisy rodu Shannara (2016) (seriál)

Nikdy jsem neviděl u seriálu ani filmu tak krásný vizuál. Příběh je taky super. Kdo má rád Hobita, Pána prstenů, nebo Elder scrolls, tak to bude milovat. Hudba taky super. Nemám tomu co vytknout, je to snad první seriál, který mě baví už od první vteřiny.

Sweet Home (2015)

Představte si panelák z REC, kde se něco děje, místo zombíku tam jsou maskovaní vrahové, hraje skvělý soundtrack, je to i napínavé, má to krásný vizuál, gore je málo, ale když už je, tak stojí za to, prostě skvělý horor, něco jako The Collector.75% Stopáž je taky optimální.

V zajetí kouzel (2015) (seriál)

Pilot nic moc. Příběhem mě zaujal, efekty taky nebyly nejhorší, ale herci, kamera a dialogy byly příšerné.

Znamení ve zdi (2002) odpad!

Po domácku natočené video to beru, ale jako film, který vyšel na DVD? Hrozné. Hnusní herci, strašná nuda. Hrozný vizuál!

Klondike (2014) (seriál)

Jediné, co se mi na pilotu líbilo, bylo prvních 40 dobrodružných minut, kdy putovali po nádherném Yukonu. Pak je už to o ničem. Strašná nuda.

The Green Inferno (2013)

Dostal jsem z toho hlad. Celkem režisérovi závidím, taky bych si chtěl natočit takový snímek. Přišel bych za několika lidmi, co mě serou a nabídl bych jim roli v mém novém trháku, samozřejmně bych jim neřekl, o čem to bude. Pak bych je nacpal do letadla, které bych nechal zhodit do území ovládané kanibaly. Ve zbytku filmu bych je točil, nebo aspoň ty části těla, které bych našel. Nejbrutálnější film ever.

Hellions (2015) odpad!

Určitě si doporučuji vzít pytel na zvratky. Kdybych se měl na to dívat znovu, tak bych si vzal i revolver.