• Fantasy

Kairo (2001)

Oproti remaku strašně nudná sračka.

Beneath the Darkness (2011)

Nečekal jsem, že mě to bude tak bavit. Příběhu nemám co vytknout, hercům taky, Dennisa mám rád. 75%

The Barrens (2012)

Darren chtěl natočit něco originálního, kde nevíte, jestli má psychopat vzteklinu, nebo je posedlý. A mi se to líbilo. Sice to vůbec bohužel nebyl survive, to až jen posledních 2o minut. Byl by z toho skvělý kraťas. Ten konec mohl vypadat lépe.

The Banshee Chapter (2013) odpad!

Strašná nudná nevýrazná blbost, horor to moc není. Už ani nevím, o čem to bylo.

Lord of Tears (2013) odpad!

Na tenhle levný amaterský nudný hnus s hnusnými postavamy se nedalo dívat. Lawrie Brewster měl raději natočit něco o Slender Manovi.

Popelka (2015) odpad!

Zloba se mi líbila, ale tohle je nudná předvídatelná blbost. Nebylo to vůbec akční a ze záporných postav nebyl respekt. Ani jsem se na to nedodíval, a vsadím se, že to skončí...titulky, před kterýma bude svatba a do toho tam bude kecat hlas té vypravěčky, který řekne, že žili štastně až do smrti. 0%

Ospalá díra (2013) (seriál)

První série skvělá, sympatické postavy a dobré téma. Občas i sranda.100%, Druhá - jde viděť, že jim došly nápady. Díly už na sebe tak nenavazují, takže to neláká na další díly. Ale finále bylo skvělé. 75%

Helix (2014) (seriál)

Ze začátku mě to nebavilo, ale pak se to krásně napínavě rozehrálo. Určitě lepší než The Strain s podobným tématem.

Sklizeň (2013)

Nápad byl zajímavý, ale strašná nuda. Mohlo to být aspoň víc napínavé, trochu kratší a menší rozjezd. Zvrat dobrý.