calenit

calenit

Marshallovy ostrovy

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19
    • 10.6.2018  22:47

Když si tak čtu komentáře, tak já to měl celkem naopak. Prvních, nějakých 80 minut mi přišlo nejlepších. A ten konec byl takový divný a postrádal atmosféru, každopádně zvrat zajímavý, ale nic extra. Spíš se mi nelíbilo, že většina lekaček byla udělaná jen na zvuku... To by se lekl každý, i kdyby někde v Medvídkovi Pů buchlo najednou něco 20 kilohertzového. Ale jinak horor dobrý.

• 9.6.2018  17:57
    Downrange (2017)

Akční scény byly super, bohužel jich tam však moc nebylo.

• 7.6.2018  14:38

Příběhově o ničem, pořád to stejné dokola. Žádné zakočení také nebylo... Jinak je to strašně divný člověk.

• 7.6.2018  13:29
    Zmizení (2013)

nic extra

• 3.6.2018  16:46

Proc zrovna... 😡

• 29.5.2018  23:19
    Šingeki no kjodžin (TV seriál) (2013)

Má to boží atmosféru!!!! 4 díly (jen si píšu, kde jsem skončil)

• 25.5.2018  17:03

Totálně bez příběhu, postavy se chovaly lhostejně ke svým životům (jako každý horor) a na konci jsem se nasral, protože nedorazila vraha, když měla tu možnost.

• 23.5.2018  14:42

Nechci být hater, ale přijde mi, že na všechny scény, na kterých by se muselo více zapracovat (třeba fotka Alexe z nemocnice) chybí záběr, jakoby se tvůrcům nechtělo nic dělat. A taky je to takové moc idealizované, až to nepůsobí reálně. Podle mě, když někdo o sobě přizná, že je homosexuál, tak mu pak bude ze začátku mnohem hůře, než předtím. Ale vzhledem k tomu, že se tam nic neděje, to je hodně návykové.

• 20.5.2018  22:59

Oproti finále z poslední série trochu slabší, celkově na finále slabší díl. Ale i tak mě hodně navnadil na další sérii, druhá polovina dílů byla doslova jen rozjezd dalších částí příběhu.

• 18.5.2018  17:17

Nuda, nic se neděje a ještě k tomu to má hodinu. Klasických 40 minut by bylo lepších.

• 13.5.2018  16:01
    Safe (TV seriál) (2018)

Bez přestávky to jede až do konce, pořád to odhaluje nové souvislosti a tajemství. Boží! Jinak všechno bylo v posledním díle vysvětleno. Pokud bude 2. série, tak o něčem jiném. A od stejného autora bych uvítal plno dalších věcí, protože Safe je geniální. Určitě by si to zasloužilo větší pozornost. Jsem znusený z toho, že nějaký Most s 90% anebo Killing (který mě bavil) jsou oproti tomuhle roztahované jak kondom a při jejich sledování se furt dívám, kdy konečně skončí díl a tohle je úplně o něčem jiném a hodnocení to má na seriál průměrné :/

• 13.5.2018  15:59
    Safe - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2018)

Nej díl!

• 13.5.2018  15:59
    Safe - Epizoda 5 (E05) (epizoda) (2018)

Slabší díl

• 10.5.2018  21:44

V tomhle díle nebylo jediné hluché místo, 100%!!!!!

• 7.5.2018  17:34

Přesně jak jsem se bál, celý díl si chodí po lese a já se nudím... Pochybuju, že se to rozehraje. Ještě tomu dám jeden díl a uvidíme, jestli budu pokračovat.

• 7.5.2018  08:29
    The Rain (TV seriál) (2018)

Na imdb má seriál hodnocení 6.1. To mi příjde na seriál strašně málo, na imdb jsou seriály strašně nadhodnocovány a málo kdy vidím nějaký, který má hodnocení pod 7.0. No, moc se to nepovedlo :/ Jinak jediný rozdíl v tomhle seriálu mezi dánskou a americkou tvorbou je, že tady nejsou černoši a hlavní postava není gay, to je tak všechno, nemá to vůbec tu pravou "severskou" atmosféru.

• 6.5.2018  11:07

Příběh je zajímavý, ale prostě tomu něco chybělo. Možná, že je to opravdu hlavnímy hrdiny, moc jim teda nefandím... Brazilcům (3%) nebo Němcům (Dark) vyšla spolupráce s Netflixem o dost lépe. I to prostředí zamknutého bunkru se dalo využít více, třeba jak to bylo v 10 Cloverfield Lane, mohli tam mít nějakou nejistotu, zpochybňovat vše, co se děje a nic. Mám strach, že další díly budou jen o nudném běhání po lese a tu nejlepší část má seriál již za sebou... No, uvidíme, na další díly mě to i tak nalákalo dost.

• 26.4.2018  18:01

Nej díl Rivrdejlu!

• 26.4.2018  18:00
    The 100 - Eden (S05E01) (epizoda) (2018)

Ehm... Co Clarke jako jedla a pila, než našla Eden? Jako nějaké zásoby asi měla, ale že by ji to stačilo na tak dlouho?? No, asi se živila pranou... A ten Eden, to jako proč nebyl zničený radioaktivní vlnou? To si jako vlna řekla, že tady se mi to nelíbí, tak to vynechám a zpustoším něco jínýho...

• 24.4.2018  10:10

Bojové scény opět super a v tomto díle jich bylo dost, opět brutální a všichni tam létali jako nějaký Rurouni Kenshin. Snad se seriál poučí z druhé série, která také začala výborně, pak ale uprostřed ztratila tempo a akci.

• 19.4.2018  21:43

Muzikální díl. Na jednu stranu oceňuju, že si s tímhle dali práci, muselo to být složité natočit. Na druhou stranu mi moc muzikál neříká a moc se toho nestalo (nepočítám posledních 15 sekund). Celý díl se jen připravují na muzikál Carrie, ale provádí ho jen jednu minutu... Když tento díl vynecháte, tak o nic nepříjdete.

• 17.4.2018  19:36

Po první sérii jsem byl celkem skeptický, že druhá nebude dosahovat stejných kvalit. Ale je ještě lepší :)

• 15.4.2018  20:45

Lepší, než jsem čekal, dobře to gradovalo. Dětští hrdinové i v nebezpečných chvílích brečeli, působilo to opravdu napínavě, hlavně pro mladší. Efekty byly boží. Kdyby mi bylo 12, tak to žeru.

• 15.4.2018  17:18
    Truth or Dare (TV film) (2017)

Čekal jsem od toho blbost, ale náhodou to bylo skvělé! Ke konci i hodně, opravdu hodně, brutální a nechutné. Nebýt toho useknutého konce, tak je to za 5*. Dále mi ještě vadilo amaterské provedení toho "démona" a někdy špatné osvětlení, ale jinak dobrý, teda aspoň pro mě, já mám filmy, kde hlavní hrdinové musí hrát nějakou hru, rád.

• 9.4.2018  18:41
    Z onoho světa - Série 2 (série) (2018)

Druhá série je zdlouhavá kravina a to jsem si první hodně užil. Ani jsem to nedodíval a nemám to v plánu. Ach jo, tak zkažené pokračování u seriálu jsem ještě nezažil.

• 9.4.2018  18:40

Díly z vesnice byly o poznání horší, než ostatní :/

• 9.4.2018  18:38

Kdyby mi někdo zabil rodiče a pak se objeví člověk, co říká, že cestuje časem, tak bych ho nutil, aby rodiče zachránil... Nebo bych se ho aspoň zeptal. Nebo... emh...

• 8.4.2018  15:15
    Pyewacket (2017)

Zajímavé bylo, že dcera chtěla zvrátit kletbu, kterou uvrhla na svou matku. Bohužel se však ve filmu nic nedělo.

• 8.4.2018  14:49

O dost lepší, než první série.

• 8.4.2018  14:46
    A Series of Unfortunate Events (TV seriál) (2017)

První série kopírovala film z roku 2004, který jsem viděl, takže mě moc nepřekvapila. Ale jeden nečekaný, opravdu hodně nečekaný zvrat se tam objevil. Co se týče nového Count Olafa, tak na předchozího nemá, to ne, ale i tak zabaví a teším se na scény, kdy se konečně objeví. Druhá série mi přišla o poznání lepší, než ta první, možná to je tím, že již to nebyla kopírovačka filmu. Na to, že je to seriál určen dětem, tak jsem hodně překvapený, jaký má obstojný příběh, který nabízí hodně zvratů. Opravdu neznám seriál, jehož příběh mě tak překvapil, jako tady. Taky seriál dost zabíjí postavy, ke kterým si stihneme vytvořit nějaký vztah. Řekl bych, že ani Game of Thrones nezabíjí v takovém tempu. Minimálně jednou za každý díl se zasmějete Olafovým vtipům, někdy jsou opravdu povedené a dělají si srandu ze systému. "Kdo neumí, učí." Ale je to dětský seriál, takže se tam několik nesmyslů a trapných nelogičností najde. Někdy jsou přijatelné, jindy to až musím přetočit. Nejhorší je asi Sunny, bez které by byl seriál o moc lepší. Myslím, že kdyby to bylo více "dospělácké" a drsné, tak by měl seriál mnohem větší úspěch a hodnocení. Jestli se na to chcete dívat, tak s tím, že je to rodinný seriál určený i dětem, ale to neznamená, že nenabízí kvalitní příběh se zvraty, dokáže zaujmout i starší. Třeba mě - fanouška hororů.

<< předchozí 1 2 3 4 6 10 15 19