calenit

calenit

Marshallovy ostrovy

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 24.6.2017  17:00
    The Mist - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Toho psa na začátku zabili proč? Jinak v ději je plno chyb. Probíhalo to nějak tahkle: Dívka jménem Alex šla na párty. Někdo ji znásilnil, když byla ožralá a omdlela. Její kamarád Adrian o tom věděl, ale nesnažil se ji zachránit. Mimo scény se dělo asi něco takového: "Hej, Adriane, kde máš svou kamarádku?" Adrian: "Právě ji znásilňuje týpek nahoře, proč se ptáš? Chceš ji znásilnit taky?". Pak Adrian řekl své kamarádce Alex, že byla znásilněna."Hej, Alex, už víš, že jsi byla znásilněna?" Ona jen pokýve rameny. Smůla, no. Neříkám, že musí začít brečet jako Hannah Baker, ale trochu dovádět by mohla. Příjde mi, že byla z toho spíš šťastná. Až na tohle celkem dobrý díl.

• 5.6.2017  20:16

Skvělé. K zamyšlení. Film mě svou atmosférou zabavil a ani na vteřinu nenudil, i když se třeba nic nedělo. Je to Life is Strange mixnuté s 13 Reasons why. Samotná kamarádka hlavní hrdinky mi připomínala Chloe z Life is Strange a hlavní hrdinka Sam zase Max. Jen kdyby se Sam nezachovala poslední den tak nesmyslně, tak bych si to dal do oblíbených. Chudák Juliet si to bude do smrti vyčítat a stejně se zabije...

• 5.6.2017  20:11
    John Wick 2 (2017)

Jakožto hráč FPS online her musím dát 5*. Můj počet headshotů je jen okolo 13%. Ale tady John má 100% Je to hacker :O

• 28.5.2017  22:07
    Kidnap (2017)

Hally Ralley nedávala pozor na svého fakana, až se ji to vymstilo. Uneslo ho totiž podivné stvoření, které vypadá jako Jabba Hutt s parukou. Tak rychle nastartuje své auto a zrychluje z 20 na 60(mílí, samozřejmně) a tváří se při tom jako by ji řezali nohu. A pak začíná Rychle a Zběsile(Pomaleji a Nudněji), klidně by mohla vystřídat třeba Vin Diesela, hlavně se svou hláškou: "Vybral sis špatné dítě!" . Celkem jsem se zasmál tomu dialogu: "911, jaký je váš problém?" "Potřebuji pomoc!" Vážně, já si myslel, že si chce objednat pizzu.

• 26.5.2017  13:45

stitch7 odsoudil celý díl kvůli tříminutové scéně, to je úplně hrdinský počin. Navíc ta scéna měla navnadit na další sérii a to se celkem povedlo, řekl bych. Warle napsal, že je to natahovaná kaše. Pro mě je The 100 seriál, který mě ani na chvíli nenudí. Natahovaný vůbec není, pořád se tam něco děje.

• 23.5.2017  21:48
    Bylo, nebylo - Série 6 (série) (2016)

Já nevím... Příjde mi, že to úplně ztratilo kouzlo. Většina postav mi leze na nervy, Rampelník je ostříhaný, až uvidíme záporákovou tvář, tak totálně ztratí respekt a Regina je nejhodnější postava ze všech. Už to není ono, to v podstatě u od třetí série. Chybí takové ty kouzelné scény, kdy Zlá královna naruší svatbu atd...

• 19.5.2017  10:46
    Imagine Dragons - Thunder (hudební videoklip) (2017)

Nevím, jestli tomu dát odpad!, anebo 5* :D

• 16.5.2017  15:08
    Eloise (2017)

Bavil jsem se, takže to svému účelu posloužilo. A upřímně mi to přišlo lepší, než Get Out, který má skoro dvojnásobné hodnocení.

• 14.5.2017  22:15

Od tohoto dílu jsem si seriál zamiloval ;)

• 12.5.2017  18:31

Hrálo v tom Imagine Dragons ;) Myslím si, že to přežije, protože jinak by se Archie musel přestěhovat k jeho matce do Chicaga(nebo kde) a to by moc nedávalo smysl, když je to hlavní postava...

• 12.5.2017  14:23

Všichni nadávají na Clarke, za to co udělala. Ona chtěla jen mít jistotu a zachránit všechny své lidi. Bellamy se chce s bunkrem rozdělit a to znamená, že bude muset nechat vyhnat ven z bunkru své vlastní lidi na smrtelnou radiaci. Celkem 300 ze 400 lidí by umřelo před bunkrem na radiaci s otázkou "Proč zrovna já." A navíc, když se groundeři dostanou do bunkru, tak to bude vést jen k dalším konfliktům (5. série?) a z té stovky nezbude ani stovka... Takže nadávejte na Clarke dál... SPOILER - Měla Bellamyho zastřelit. Naštvalo mě, že on bude mezi 100 přeživších, za to, co zapříčinil...

• 11.5.2017  18:11

Skvělý díl! What's up :)

• 5.5.2017  21:31

Právě se z Riverdale stal můj nejoblíbenější seriál.

• 3.5.2017  15:27

Road Movie. Hugh Jackman vypadá jako šedesátiletý Bin Ládin a jezdí s malou holkou v autě. Ne, nezní to vůbec podezřele. Poprvé, jak jsem viděl na tohle trailer, tak jsem si řekl, že to bude úplná blbost. Logan hnusný, Charles hnusnější, atmosféru to mělo jako nějaký western. Ale i tak to bylo zajímavé.

• 3.5.2017  15:22
    Uteč (2017)

Ze začátku mě film bavil, kvůli zajímavému tématu o rasismu. Černoch se svou milenkou jede navštívit její rodiče. Divák ví, že se tam něco zvrtne, když to je horor. To zvrtnutí bylo ale nic moc. Zvrat v polovině filmu byl neskutečně předvídatelný a ohraný. Čekal jsem ho od samého začátku. Konec byl nic moc, celkem trapný, narozdíl od začáku filmu, který byl celkem zajímavý. Od hororu s tímto hodnocením bych čekal něco mnohem lepšího.

• 3.5.2017  15:06
    Havenhurst (2016)

Průjem. Chybí soundtrack, je to neskutečně nezáživné a film je strašně osvětlen.

• 26.4.2017  20:00
    Viking (2016)

Natočené je to krásně, akce je dost. Ale to je tak všechno...

• 26.4.2017  16:58

Severní Korea, 1/4 rozpočtu věnuje k rozvoji armády. Film by si zasloužil větší prostor, třeba v podobě seriálu. Postrádal totiž atmosféru, působil jako jiný průměrný akční film. Právě onu atmosféru má seriál i film Tomorrow, When the War Began, který doporučuju více. Postavy by měly mít více úvodu, chyběly a záběry na to, jak jsou hlavní hrdinové v depresi z toho, že je válka. Oni totiž hned jednali jako cvičení vojáci...

• 25.4.2017  20:26

Pořád je to sci-fi ze světa Star Wars, takže jsem celkem spokojený. Film dopadl přesně tak, jak jsem čekal. Bylo to spíše nějakých Sedm Statečných, než Star Wars. To je celkem škoda. Myslím si, že si tvůrci vybrali ke zfilmování jednu z nejhorších částí ze světa Star Wars. Určitě něco ze Staré Republiky, třeba Darth Bane, by bylo lepší. Mám totiž na Star Wars nejvíce rád souboje se světelnými meči. Tady Darth Vader jen tak na třicet sekund pozabíjel pár povstalců... Mohl tam být více. Taky ta třicetisekundová scéna mohla být třeba na jeden záběr, byl to jen samý střih co dvě sekundy. Ze začátku mě film moc nebavil, ale naštěstí se stával jen lepším a lepším.

• 24.4.2017  15:56

Strašně skvělý díl, snad nejlepší z celého seriálu.

• 23.4.2017  21:12

Nechci být hater, ale tento pilotní díl mě vúbec nezaujal a druhý díl bych stejný den už asi nedal. Scény jsou moc protahované, většina z nich i zbytečných, strašně se to táhne.

• 22.4.2017  22:25
    Green Room (2015)

LIVINGDEAD napsal, že se to táhne jako hovno, s tím nesouhlasím, protože neseru hovno hodinu a půl, ale nevím, někdo třeba jo. Možná byl LIVINGDEAD těhotný a ani o tom nemusel vědět, jako paní z Ameriky, o které píšou na OnaDnes http://ona.idnes.cz/nevedela-ze-je-tehotna-a-porodila-d4g-/zdravi.aspx?c=A140306_100617_zdravi_pet. Ale teď k samotnému filmu. Banda hudebníků je uvězněna v pokoji. Myslel jsem si, že bude následovat něco jako Fifty Shades of Green, protože na horor to nevypadalo. Pak se po hodinovém čumění do stěny rozhodli dostat ven, a co bylo pak nevím, protože jsem se na to nedodíval. Výrazně nedoporučuji, raději bych strávil hodinu a půl na záchodě, třeba bych si vysral vlastní armádu potomků.

• 22.4.2017  18:14
    Muž jménem Ove (2015)

Tato komedie je vtipná asi jako projevy prezidenta. Nejhorší stránka je samotná hlavní postava. Starý důchodce. Ten se už od začátku snaží spáchat harakiri, ale vždycky mu to překazí íránská sousedka, která klepe na dveře jako nějaká komunistická státní policie. Protože Ove je už starý, tak mu to samozřejmně vadilo, jako všechno ostatní. Nevím, proč ji na přivítanou neuvařil pořádnou porci vepřového, pak by se ji zbavil (ten, kdo to nepochopil, tak muslimové nejedí vepřové maso, a ani vepřové maso nejí muslimy, což může být ještě více překvapující).

• 22.4.2017  18:02
    47 metrů (2017)

V tomto filmu zjistil podmořský foťák, v rukou Katie a Lisy, že potápět se se žralokem není zrovna nejlepší nápad. Film je celou dobu napínavý a hezky natočený, ale chyběly záběry na to, jak žralok kousne, byl tam vždycky střih. Lise jsem držel palce více, než Katie a doufal jsem, že nedopadne jako moje vanilková deLissa.

• 22.4.2017  17:39
    Tomorrow, When the War Began (TV seriál) (2016)

"Vždycky jsem chtěla něco více. Pak se to stalo." Pilot byl ceklem nudný. Až od druhého dílu mě to začalo hodně bavit. Asi to bylo tím, že jsem si zvykl, že hlavní linie bude o vztazích mezi hlavními hrdinami, než o odboji. Dále je tam pár nelogičností a jde poznat, že rozpočet byl nízký, je to takové levné. Ale tím nechci nikoho od seriálu odradit! Téma, že se ocitne skupina studentů ve válce, je prostě skvělé. Kdyby někdo chtěl, ať seriál přeložím, ať mi napíše na tento čsfd účet.

• 22.4.2017  16:10
    Ochránci (2017)

Už jen kvůli měčů Khana to předčí některé Marvelovky. Za jedinou slabost tohoto filmu považuji příběh, který neměl žádný prvek, co už jsme neviděli někde jinde. Já rusky neumím a tohle jsem viděl s anglickýma titulkama, které byly ještě k tomu napůl indonéské, ale i tak jsem to celé pochopil. Myslím si, že příběh je tak primitivní, že i kdyby se tam nemluvilo, tak by každý věděl, o co se jedná. Ale vizuál, efekty a samotní ochránci byli povedení. Sice to na pět hvězdiček není, ale na 37 procent to není už vůbec.

• 22.4.2017  16:02
    Kruhy (2017)

Určitě Kruhy považuji za dobrý horor, na který jsem se s napětím dodíval. I když neměl skvělou atmosféru, jako to bylo u Kruhu z roku 2002 a nebyl zrovna originální, tak jinak vše ostatní bylo povedené. Hlavně prvních čtyřicet minut, ve kterých je pěkný záběr na Samaru. Ta vypadá pořád po těch letech jako pouliční šlapka, která opět vylézá ze žumpy, což musí ocenit každý hororový fanoušek. Pak se to dostane do své prostřední části, která je celkem nudná a hlavně bez Samary, což mi vadilo na filmu nejvíc. Finále ´bylo předvídatelné a ani Samara nebyla hlavní nepřítel, což je velká škoda. Každopádně lepší, než horory, které nehrály v kinech, třeba od IFC Midnight a dalších podprůmerných společností, které mají často vyšší hodnocení, než tohle.

• 20.4.2017  21:16
    Class (TV seriál) (2016)

Jeden z mála seriálů, který byl ze začátku slabší, ale postupem času se stává vizuálně, efektově i příběhově povedený. Finále se mi hodně líbilo.

• 20.4.2017  16:22
    Svartsjön (TV seriál) (2016)

První díl byl strašně skvělý, atmosférický, s krásným vizuálem. Dalších pár dílů už bylo nudnějších a strašně roztahovaných. Chápu, že je to seriál, ale tohle bylo roztahované prostě až moc. A navíc, ke konci mi přišel odfláknutý, narozdíl od prvního dílu. Po pátém dílu jsem to vzdal a vrátit se k tomu už nechci. Chválím ale soundtrack.

• 20.4.2017  16:17
    Wolf Creek (TV seriál) (2016)

Někteří tady kritizují, jaká to byla nuda, a jak je hlavní hrdinka pitomá. Tito uživatelé totálně nepochopili smysl tohoto seriálu. Neměla to být akční jízda, ale silný atmosférický snímek, o holce, které lovec zabil rodiče a malého brášku. Atmosféra ze seriálu je celou dobu napjatá a originální. A hlavní hrdinka je sympatická a přežívala v Austrálii celkem obstojně.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16