calenit

calenit

Marshallovy ostrovy

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18
    • 24.4.2018  10:10

Bojové scény opět super a v tomto díle jich bylo dost, opět brutální a všichni tam létali jako nějaký Rurouni Kenshin. Snad se seriál poučí z druhé série, která také začala výborně, pak ale uprostřed ztratila tempo a akci.

• 19.4.2018  21:43

Muzikální díl. Na jednu stranu oceňuju, že si s tímhle dali práci, muselo to být složité natočit. Na druhou stranu mi moc muzikál neříká a moc se toho nestalo (nepočítám posledních 15 sekund). Celý díl se jen připravují na muzikál Carrie, ale provádí ho jen jednu minutu... Když tento díl vynecháte, tak o nic nepříjdete.

• 17.4.2018  19:36

Po první sérii jsem byl celkem skeptický, že druhá nebude dosahovat stejných kvalit. Ale je ještě lepší :)

• 15.4.2018  20:45

Lepší, než jsem čekal, dobře to gradovalo. Dětští hrdinové i v nebezpečných chvílích brečeli, působilo to opravdu napínavě, hlavně pro mladší. Efekty byly boží. Kdyby mi bylo 12, tak to žeru.

• 15.4.2018  17:18
    Truth or Dare (TV film) (2017)

Čekal jsem od toho blbost, ale náhodou to bylo skvělé! Ke konci i hodně, opravdu hodně, brutální a nechutné. Nebýt toho useknutého konce, tak je to za 5*. Dále mi ještě vadilo amaterské provedení toho "démona" a někdy špatné osvětlení, ale jinak dobrý, teda aspoň pro mě, já mám filmy, kde hlavní hrdinové musí hrát nějakou hru, rád.

• 9.4.2018  18:41
    Z onoho světa - Série 2 (série) (2018)

Druhá série je zdlouhavá kravina a to jsem si první hodně užil. Ani jsem to nedodíval a nemám to v plánu. Ach jo, tak zkažené pokračování u seriálu jsem ještě nezažil.

• 9.4.2018  18:40

Díly z vesnice byly o poznání horší, než ostatní :/

• 9.4.2018  18:38
    Krypton - House of El (E02) (epizoda) (2018)

Kdyby mi někdo zabil rodiče a pak se objeví člověk, co říká, že cestuje časem, tak bych ho nutil, aby rodiče zachránil... Nebo bych se ho aspoň zeptal. Nebo... emh...

• 8.4.2018  15:15
    Pyewacket (2017)

Zajímavé bylo, že dcera chtěla zvrátit kletbu, kterou uvrhla na svou matku. Bohužel se však ve filmu nic nedělo.

• 8.4.2018  14:49

O dost lepší, než první série.

• 8.4.2018  14:46
    A Series of Unfortunate Events (TV seriál) (2017)

První série kopírovala film z roku 2004, který jsem viděl, takže mě moc nepřekvapila. Ale jeden nečekaný, opravdu hodně nečekaný zvrat se tam objevil. Co se týče nového Count Olafa, tak na předchozího nemá, to ne, ale i tak zabaví a teším se na scény, kdy se konečně objeví. Druhá série mi přišla o poznání lepší, než ta první, možná to je tím, že již to nebyla kopírovačka filmu. Na to, že je to seriál určen dětem, tak jsem hodně překvapený, jaký má obstojný příběh, který nabízí hodně zvratů. Opravdu neznám seriál, jehož příběh mě tak překvapil, jako tady. Taky seriál dost zabíjí postavy, ke kterým si stihneme vytvořit nějaký vztah. Řekl bych, že ani Game of Thrones nezabíjí v takovém tempu. Minimálně jednou za každý díl se zasmějete Olafovým vtipům, někdy jsou opravdu povedené a dělají si srandu ze systému. "Kdo neumí, učí." Ale je to dětský seriál, takže se tam několik nesmyslů a trapných nelogičností najde. Někdy jsou přijatelné, jindy to až musím přetočit. Nejhorší je asi Sunny, bez které by byl seriál o moc lepší. Myslím, že kdyby to bylo více "dospělácké" a drsné, tak by měl seriál mnohem větší úspěch a hodnocení. Jestli se na to chcete dívat, tak s tím, že je to rodinný seriál určený i dětem, ale to neznamená, že nenabízí kvalitní příběh se zvraty, dokáže zaujmout i starší. Třeba mě - fanouška hororů.

• 5.4.2018  15:48

Díly z Hostile Hospital mi příjdou ze všech nejlepší :)

• 27.3.2018  11:09

Ze všech dílů 100%ně nejlepší příběh, opravdu to bylo občas dojemné. Ale co se týče lekaček a strašidel, tak to už bylo slabší, než třeba v 1 a 2.

• 24.3.2018  15:13
    Wish Upon (2017)

Mohlo to lépe gradovat. Taky měla Clare dost blbé přání, myslím, že když ji umřel milovaný pes, tak si nebude přát, aby se do ní šíleně zamiloval nějaký kluk, kterého sotva zná... I to finální přání, nechápu, že nechtěla zachánit svou matku, třeba kdyby si přála, ať ta skříňka nikdy neexistuje... No, prostě ji to moc nemyslelo. Ale jinak super, hlavně ten námět. A je tam potitulková scéna :)

• 18.3.2018  22:07

Něco jako tohle: https://www.csfd.cz/film/416510-brana-valecniku/galerie/?type=1. Je dobré vidět, že si Ukraina i přes své problémy dokáže najít čas a udělat něco takového. Akce dobrá, efekty taky a skvělá práce s kamerou. I ČR by mohlo natočit něco podobného, kdyžtak se dobrovolně hlásím do hlavní role, pište na můj csfd účet.

• 13.3.2018  17:44

Believer na začátku, prostě super! :D

• 12.3.2018  22:04
    Sigeuneol (TV seriál) (2016)

Skvělý soundtrack.

• 12.3.2018  11:56

Kdybych měl film hodnotit v rámci Star Wars, tak dám asi dvě hvězdy. Slone ztratil respekt... Žádný kvalitní záporák... Málo akce... Žádný lightsaber fight... Ti ptáčci byli pěkní, ale pro malé děti... To s Lukem na konci... Raději se měl Kylovi čelit normálně, prostě trapné. A to s Leiou, jak přežila ve volném vesmíru... wtf

• 9.3.2018  18:01

Film měl jednu dobu na imdb hodnocení 9.7/10, proto jsem se na něj těšil. Ale hodně mě zklamal a to japonské filmy mám rád. Bylo to prostě moc... japonské?

• 8.3.2018  16:55

To byl zase díl... Pořád jsem čekal, až se tam začně něco dít, řešili se jen vztahy. V jednu chvíli jsme měl pocit, že jestli se tam vůbec něco stane, tak to, že tam bude hlavní čtyřka rozjíždět orgie, opravdu to tak chvíli vypadalo...

• 2.3.2018  16:43

Nesrovnatelně horší, než první série. Úplně to ztatilo své kouzlo. Ale i tak mě to bavilo

• 28.2.2018  21:32

První live-action film vycházející z anime, co se mi nelíbil. Třeba Parasyte nebo Assassination Classroom jsou mé oblíbené filmy. Ale tohle? Fakt ne. Strašná nuda.

• 28.2.2018  20:35

Mn.... Neee nebudu se k tomu vyjadřovat. Ten finální zvrat je nelogický... Fakt neeeee. Nedává to smysl...Úplně tím zkazili napjatou atmosféru na začátku filmu... Vždyť je to horor, mohli tam dát něco více scary... Pořád jsem čekal, až se bude něco dít... A nic!

• 17.2.2018  19:49
    Cold Skin (2017)

Očekával jsem od toho něco jako Zánik, Pád do Tmy, Until Dawn a doufal, že to nedopadne jako sračka Splice, nebo to bude aspoň o něco lepší, než Tvář Vody. No a... Bylo to nic moc. Přejmenoval bych to na Fifty Shades of Cold Skin. Meterolog se přistěhuje na ostrov. Pak tam na něj zautočí plešouni s Fifty Shades of šedé kůže. Bylo jich tak sto a on je všechny postřílel. 100 vs 1 dost dobrý, zní to jako Marvelovka. Další den se rozhodne meterolog spojit (obrazně řečeno) s jedním starým papou, co si tam žije v majáku a nandávat to těm zrůdám. Ten tam však nežil sám, ale zotročil si jednu z těch monster se šedou kůží. Tehdy jsem začal mít pocit, že se z toho stane Fifty Shades of Gray. No a mé tušení bylo správné. Starý papa si v následujícím záběru prznil tu jeho ochočenou příšeru. No a co se stane, nestane, meterolog se do ní zamiluje. Asi mu začala ta samota na opuštěném ostrově lézt do hlavy (nebo někde jinde). Ani se mu nedivím, pořád lepší ta příšera, než její prznitel. V rámci možností bych se do ní asi taky zamiloval, lepší, než to strkat do mušle, anebo nvm co jiného tam měl k displozici. Ale nakonec se tam nic dalšího erotického nestalo. Akce byla občasná a pěkně natočená, stejně, jako zbytek filmu. Průměr. A navíc, nic se o těch monstrech nedozvíme, celkem škoda. Ale já si našel vysvětlení: Maják je EU a ty monstra jsou migranti a ta zotročená příšera je Merkelová, takže je furt volá dovnitř. Ještě řekněte, že ne. A jakožto zdejší hororový expert musím říct, že... No raději nic, počkáme si na názor Psychora, podle kterého to měl být jeden z nejlepších hororů tohoto roku... + Ještě nemohu odolat a musím napsat jako ostatní egoisti, že se jedná o můj 500. komentář zde na čsfd... To je super, že?

• 3.2.2018  18:43

Akce ve skladu slušná, zbytek dílu se však toho moc nestalo. Není to již tak tajemné, jak to bývalo. Vůbec už to není fantasy, jakoby druhý svět již neexistoval.

• 3.2.2018  18:42

První sérii jsem si hodně užil, ale to, co prozatím předvádějí ve druhé... Strašná nuda a nic se neděje. Holdena nebaví jeho práce. Tak to řeší pět minut se svým otcem. Pak dvě minuty se svou mámou. Minutu se svým bráchou. A pak zajde za Wilmou, pět minut si tam mluví do duše a pak další dvě minuty prcají. A polovina dílu je doslova v píči

• 2.2.2018  19:57

BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ Příběh je i k zamyšlení. Kdyby spolu obě strany spolupracovaly, tak by to mohlo mít happy end. Kdyby je ve dvojce Teresa nezradila a zjistila by to o Thomasově krvi, tak by našla lék. Kdyby Thomas v tomto díle spolupracoval s Teresou, nebo kdyby ji aspoň naslouchal, tak by to také dopadlo lépe. Je to depresivní.

• 25.1.2018  17:45

Jeden z nejslabších a nejnudnějších dílů seriálu. Ten konec úplně zabitý, Chic tam točí s Betty incestní Fifty shades of Gray, fakt super...

• 23.1.2018  21:20
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Další politická debata, nyní od kanálu Prima (Myslím televizního kanálu, ne toho, kde se skrývá Pennywise. Ale ne, že by to byl takový rozdíl, oba kanály obsahují sračky. A když už se bavím o tom Pennywiseovi, tak co by asi Zemanovi nabídl, aby za ním vlezl do kanálu? Začíná to na V. Končí na odka. Ha ha ha.) Ale teď vážně. Už jsem tu chtěl napsat svůj oblíbený výrok: "No, pořád lepší, než projevy prezidenta," no, nyní ale nevím, asi tohle napsat nemůžu. Čím větší hovadina, tím větší potlesk. Jakoby snad v obecenstvu byli naprogramovaní roboti s nějakým "sračkoměřičem" a čím větší sračka se řekne, tak tím ukazatel více vystřelí nahoru a ozve se odpovídajcí potlesk. Drahoš mi přišel takový nejistý a zaťatý, jakoby měl během debaty průjem a Zeman zase typicky urážel. No, do pozadí při nějaké jiné, smysluplnější činnosti dobrý. Redardi se tomu budou smát a chytří lidé brečet. Fakt (mínus) 100%

• 20.1.2018  20:28

Nebylo to úplně špatné. Hlavně ta myšlenka byla zajímavá. Avšak našlo se tady plno zbytečných linií, bez kterých by byl film mysterióznějším a méně nudnějším. (pro ty, kdo viděli, tak mluvím o té dějové linii s doktory). Kvůli tí jsme se hned na začátku dozvěděli, že se jedná lék na zlepšení paměti. Mnohem lepší by bylo, kdyby to začalo rovnou tak, že banda lidí jde do nějakého testovacího střediska, aby otestovali novou betu nějakého neznámého léku. Ale nejvíc mě nasral ten konec. Zkončilo to jakoby v polovině. Bylo to jako, kdyby režisér řekl: "No, tak já už na to seru, už se mi dál točit nechce. Přidáme tam policejní houkačku a titulky. Ať si promně za mně divák domyslí, co se bude dít dál."

<< předchozí 1 2 3 4 5 10 14 18