calenit

Marshallovy ostrovy

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 17.2.2018  19:49
    Cold Skin (2017)

Očekával jsem od toho něco jako Zánik, Pád do Tmy, Until Dawn a doufal, že to nedopadne jako sračka Splice, nebo to bude aspoň o něco lepší, než Tvář Vody. No a... Bylo to nic moc. Přejmenoval bych to na Fifty Shades of Cold Skin. Meterolog se přistěhuje na ostrov. Pak tam na něj zautočí plešouni s Fifty Shades of šedé kůže. Bylo jich tak sto a on je všechny postřílel. 100 vs 1 dost dobrý, zní to jako Marvelovka. Další den se rozhodne meterolog spojit (obrazně řečeno) s jedním starým papou, co si tam žije v majáku a nandávat to těm zrůdám. Ten tam však nežil sám, ale zotročil si jednu z těch monster se šedou kůží. Tehdy jsem začal mít pocit, že se z toho stane Fifty Shades of Gray. No a mé tušení bylo správné. Starý papa si v následujícím záběru prznil tu jeho ochočenou příšeru. No a co se stane, nestane, meterolog se do ní zamiluje. Asi mu začala ta samota na opuštěném ostrově lézt do hlavy (nebo někde jinde). Ani se mu nedivím, pořád lepší ta příšera, než její prznitel. V rámci možností bych se do ní asi taky zamiloval, lepší, než to strkat do mušle, anebo nvm co jiného tam měl k displozici. Ale nakonec se tam nic dalšího erotického nestalo. Akce byla občasná a pěkně natočená, stejně, jako zbytek filmu. Průměr. A navíc, nic se o těch monstrech nedozvíme, celkem škoda. Ale já si našel vysvětlení: Maják je EU a ty monstra jsou migranti a ta zotročená příšera je Merkelová, takže je furt volá dovnitř. Ještě řekněte, že ne. A jakožto zdejší hororový expert musím říct, že... No raději nic, počkáme si na názor Psychora, podle kterého to měl být jeden z nejlepších hororů tohoto roku... + Ještě nemohu odolat a musím napsat jako ostatní egoisti, že se jedná o můj 500. komentář zde na čsfd... To je super, že?

• 3.2.2018  18:43

Akce ve skladu slušná, zbytek dílu se však toho moc nestalo. Není to již tak tajemné, jak to bývalo. Vůbec už to není fantasy, jakoby druhý svět již neexistoval.

• 3.2.2018  18:42

První sérii jsem si hodně užil, ale to, co prozatím předvádějí ve druhé... Strašná nuda a nic se neděje. Holdena nebaví jeho práce. Tak to řeší pět minut se svým otcem. Pak dvě minuty se svou mámou. Minutu se svým bráchou. A pak zajde za Wilmou, pět minut si tam mluví do duše a pak další dvě minuty prcají. A polovina dílu je doslova v píči

• 2.2.2018  19:57

BOŽÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ

• 25.1.2018  17:45

Jeden z nejslabších a nejnudnějších dílů seriálu. Ten konec úplně zabitý, Chic tam točí s Betty incestní Fifty shades of Gray, fakt super...

• 23.1.2018  21:20
    Česko hledá prezidenta (TV pořad) (2018)

Další politická debata, nyní od kanálu Prima (Myslím televizního kanálu, ne toho, kde se skrývá Pennywise. Ale ne, že by to byl takový rozdíl, oba kanály obsahují sračky. A když už se bavím o tom Pennywiseovi, tak co by asi Zemanovi nabídl, aby za ním vlezl do kanálu? Začíná to na V. Končí na odka. Ha ha ha.) Ale teď vážně. Už jsem tu chtěl napsat svůj oblíbený výrok: "No, pořád lepší, než projevy prezidenta," no, nyní ale nevím, asi tohle napsat nemůžu. Čím větší hovadina, tím větší potlesk. Jakoby snad v obecenstvu byli naprogramovaní roboti s nějakým "sračkoměřičem" a čím větší sračka se řekne, tak tím ukazatel více vystřelí nahoru a ozve se odpovídajcí potlesk. Drahoš mi přišel takový nejistý a zaťatý, jakoby měl během debaty průjem a Zeman zase typicky urážel. No, do pozadí při nějaké jiné, smysluplnější činnosti dobrý. Redardi se tomu budou smát a chytří lidé brečet. Fakt (mínus) 100%

• 20.1.2018  20:28

Nebylo to úplně špatné. Hlavně ta myšlenka byla zajímavá. Avšak našlo se tady plno zbytečných linií, bez kterých by byl film mysterióznějším a méně nudnějším. (pro ty, kdo viděli, tak mluvím o té dějové linii s doktory). Kvůli tí jsme se hned na začátku dozvěděli, že se jedná lék na zlepšení paměti. Mnohem lepší by bylo, kdyby to začalo rovnou tak, že banda lidí jde do nějakého testovacího střediska, aby otestovali novou betu nějakého neznámého léku. Ale nejvíc mě nasral ten konec. Zkončilo to jakoby v polovině. Bylo to jako, kdyby režisér řekl: "No, tak já už na to seru, už se mi dál točit nechce. Přidáme tam policejní houkačku a titulky. Ať si promně za mně divák domyslí, co se bude dít dál."

• 20.1.2018  00:17
    Kvílení (2016)

Divné

• 18.1.2018  22:50

V polovině filmu jsem dostal strašnou chuť si pustit korejský originál, ten se mi totiž líbil až tak, že jsem ho měl v oblíbených. Japonská verze mě totiž nudila, soustředila se spíše na psychologii postav, narozdíl od korejské, ta měla skvělé akční scény, které si pamatuji i po třech letech. Taky mi tam chyběl nějaký akční soundtrack, myslím, že by dokázal navnadit napínavou atmosféru. Nejsem žádny co remake, to odpad, naopak mám názor, že remaky své originály předčí. Ale tohle není ten případ. Tisíckrát více doporučuji Korejskou verzi.

• 15.1.2018  18:37

Nuda. Sám jsem překvapený, že se mi to líbilo. Nejspíš mě na tom zaujala ta atmosféra a příběh. Neustále jsem si kladl otázky, jak bych se v dané situaci zachoval já. Co bych udělal, kdyby vypukla nějaká taková nákaza? Pustil bych je dovnitř, nebo ne?

• 15.1.2018  18:35
    Gerald's Game (2017)

Nuda. Celý film je hlavní hrdinka na posteli. Žádný zajímavý a nervy drásající příběh. Soundrack nulový, což je podle mě největší škoda. Díval jsem se dvacet minut, pak jsem přeskočil na konec a viděl, že Jessie je stále na té posteli, tak jsem si řekl, no tak na tohle fakt chuť nemám a film jsem vypnul. Možná se na něj ještě podívám znova, Kinga mám rád. I Flanagana mám rád, nebo jsem minimálně měl, za jeho Oculus. Ale pak natočil průměrnou Ouiju a sračkoidní Hush. No, raději bych šáhnul po něčem jiném, třeba It Comes at Night, který se taky odehrával v jednom domě a jen s několika herci, ale byl mnohem lepší, než tohle.

• 2.1.2018  23:23
    matka! (2017)

Film, kdy rozumím negativním i pozitivním recenzím. Je totiž nepochopitelný. Chytří uživatelé, co rádi rozjímají nad filmem a píší o něm komentáře na sto řádků budou z tohohle pěkně vyjebaní. Protože nebudou ohledně toho nacházet slova, tak se spokojí s kometářem obsahující pouze WTF. Jestli patříte k těm filosofickým filosofům a potřebujete při filmu neustále přemýšlet a filosofovat, tak se na to raději nedívejte. Já patřím k zaostalé skupině idiotů, která nad ničím nepřemýšlí a spokojí se pouze s vysvětlením, které si najdou na internetu. No, kdysi jsem sice přemýšlel, ale na škole mě od této činnosti odradila matika, kde jsem pořád přemýšlel a vůbec to tak nevypadalo. Takže raději už svojí mozkovou buňku uvažováním nezatěžuju, abych si ji ještě nevyklepal. A pokud už zapřemýšlím, tak si to musím nějak vykompenzovat nějakým dokumentem, aby mi zase dorostla zpět. Vysvětlení na internetu obsahovalo plno nějakých biblických sraček, takže mě to zmátlo ještě více, protože já se bojím církve jak kříž čerta či jak se to říká, nechce se mi přemýšlet. Ale pak jsem našel jednu možnost, co má mozková buňka konečně pobrala - že ten taťka! byla Angela Mrkvová a matka! byla Evropská unie. Takže taťka! si vesele zve migranty domů, kde si všechno a všechny kradou, jedí, przní, střílí a nevím, co ještě. Nechápu, proč se Evropská Unie neodstěhovala, já bych to teda určitě udělal.

• 29.12.2017  17:40
    Zhan lang 2 (2017)

Jednička mě nebavila, dokonce už ani nevím, o čem byla. Ale tenhle díl je opravdu lepší. Líbilo se mi, že se odehrával v Africe a zachytil její nepokoje. Akce byla krásně provedená, až na některé efekty, hlavně s ohněm, ale nic, co by se nedalo přežít. Film utekl rychle a to je hlavní.

• 26.12.2017  17:45
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Průhledné jak sáček. Příběh by mohl být o hodně promakanější, žádných zvratů se nikdy nedočkáme a ta nejpravděpodobnější možnost je vždy ta pravdivá. Pro někoho může být lákadlo atmosféra 8o let, já však tu dobu moc rád nemám, takže mě nijak neoslovila. Dětští hrdinové mi příjdou nesympatičtí, jeden je hnusnější, než druhý, ale časem jsem si na ně zvykl. Celkem mě překvapilo, že si je lidé vychvalují, protože většinou, když je hlavní hrdina teenager/dítě, tak většina uživatelů nadává a hned to odsoudí jako "kravina pro puberťáky". Ale abych jen nenadával, tak mě hodně bavilo dilema Winony Rider, která stratila svého syna, to bylo natočeno obstojně a seriál v té době ještě působil vážně. Pak příjde druhá série a ten vážný feeling se vytratí a je to už pohádka. Pro mě normální seriál, který by si zasloužil tak 65%. Opravdu nechápu, co na tom všichni vidí, ach jo. Třeba Game of Thrones bych osobně 92% nedal, ale kvůli své výpravnosti, rozsáhlému příběhu, efektům a kostýmům, to chápu. Ale tady tohle? Na tom nevidím nic nadprůměrného.

• 19.12.2017  15:56

Blbost hororová asi jako Šmoulové.

• 16.12.2017  17:06

Určitě díl, který mě bavil, ale je pravda, že je roztahovaný a poměrně zbytečný. Kdyby tento díl nebyl a bylo by rovnou finále, tak by se nic nestalo. Ale já jsem šťastný za každou vteřinu navíc, protože the Exorcist je prostě boží seriál! :D

• 16.12.2017  17:04

Dojemné. Už dlouho se mi nestalo, že by se mi chtělo u seriálu brečet. Oproti minulému dílu, který byl takový "nijaký" se finále opět vydařilo!

• 16.12.2017  09:59

Pro mě nejlepší Transformers a ani nečekám, že už bude nějaký povedenější. Ty s Markem Wahlbergem jsou sice taky super, avšak na 1, 2 a 3 prostě nemají.

• 9.12.2017  12:54

Nejlepší byl začátek, prvních patnáct minut. Pak už se z toho stal typický americký neoriginální akčňák. Ale aspoň nenudil.

• 7.12.2017  10:37
    Dark (TV seriál) (2017)

Tohle a Stranger Things? Tohle? Stranger Things je oproti tomuhle sračka s příběhem, co by dokázalo vymyslet i pětileté děcko, ve Stranger Things už od začátku víte, co se děje, protože ta nejpravděpodobnější možnost je ta pravdivá. Oproti tomu v Dark je příběh zamotaný a ze začátku vůbec nevíte, co se vůbec děje a nemáte ani ponětí, jak to všechno dopadne. Každý díl odhaluje nové souvislosti a vše se zamotá ještě více. Každý záběr má tady svůj smysl. Vizuál je taky perfektní. Je to boží seriál.

• 3.12.2017  18:28

Ten konec !!! 😯😠

• 23.11.2017  12:29
    Runaways - Rewind (S01E02) (epizoda) (2017)

Tento díl byl spíše vysvětlovací, oproti prvnímu mě teda moc nebavil.

• 23.11.2017  12:28
    Runaways - Reunion (S01E01) (epizoda) (2017)

Tento díl se mi hodně líbil. Ale očekávám od toho negativní recenze, je to viditelně natočené pro teenagery. Jenom škoda té sci-fi zápletky, myslím, že by to bylo lepší jako reálný a mrazivý thriller o tom, že děcka zjistí, že jejich rodiče patří do nějaké sekty a že po večerech obětují oběť Satanovi :)

• 23.11.2017  12:25
    Museum (2016)

Zajímavá krimináka, na kterou jsem se dlouho těšil. Natočil ji totiž režisér Rurôni Kenshina, všechny tři díly se mi hodně líbily. Ale tady se již režisér zhoršil. Největší problém mi přišla dlouhá stopáž, místy jsem se nudil, přišlo mi to nezáživné. Hlavně škoda toho roztahovaného závěru, kdyby se zkrátil o 3/4, tak by to bylo úplně boží. Ale naopak byl skvělý záporák a akce byla pěkně natočená, když už teda nějaká byla. Příběh zajímavý a naštěstí postrádal klišé, všechno tady dávalo smysl. Takže ve výsledku, dobře se na to dívá, ale nic převratného. A v titulcích hrálo moje oblíbené One Ok Rock :) Škoda, že jen v těch titulcích...

• 22.11.2017  12:32

Boží díl!👏👍😵

• 13.11.2017  19:32

Imagine Dragons v Korejském filmu? Nečekal jsem, že se toho dožiju :D A pak v titulkách ještě 5SoS ??? OMG!!! 🤗😁😄

• 10.11.2017  18:51

Film, který stojí za vidění. Je podle skutečné události, takže se i něco nového dozvíte. Zajímavý byl kontrast mezi hlavním hrdinou, taxikářem z Koreje, který všechno prožíval, a reportéra Němce, který byl naopak klidný, mluvil oproti Korejcům jako mrtvola. Ve filmu se najde pár akčních záběrů, které mi přišli hodně napínavé, a to se cení. Konec byl epický.

• 10.11.2017  14:52

OMG TO BYLO BOŽÍ!!! Skvělé akční scény na jeden záběr, krásný vizuál i poutavý příběh. Hezčí akci jsem ještě nikdy, opravdu nikdy, neviděl. Skvělé!

• 2.11.2017  16:03

Strašně předvídatelný díl. Od seriálů s tolika procenty bych čekal příběh na hodně vyšší úrovni, tohle je srovnatelné s pohádkou pro děcka. A nečtěte si komentář od Heisenberg_, je spoilerový.

• 23.10.2017  20:52
    Sněhulák (2017)

Aby bylo jasno, nejsem žádný knihomol a knihu jsem nečetl. A s filmem nejsem vůbec spokojený. Jsem asi rozmazlený něčím tak fantastickým jako The Killing a Heavy Rain. Čekal jsem prostě klasickou kriminálku, tu jsem víceméně dostal, ale něco tomu prostě chybělo. Celý film byl nevrýrazný a bylo v něm spousta nesmyslných záběrů, které postrádaly smysl. Přišlo mi to jakoby norská vláda (film se natáčel v Norsku) řekla, že budete točit tady a tady a tam vás nepustíme a pokud jste tam už něco natočili, tak si to prostě vymažte. O hlavním hrdinovi jsme se nic nedozvěděli, vypadal jako nějaký houmlesák, mohl mít aspoň nějaké policejní auto, nebo vestu. Napětí nulové a sněhulák tam byl jen proto, aby mohli něco vybrat na poster, jinak by to bylo jako každá jiná kriminálka. Film se pomalu táhnul ke konci, pořád jsem očekával, že se nějak zlepší, ale ne. V tom přišel závěr a vrah byl totálně předvídatelný. Chtělo by to roztrhat scénář a napsat ho znova.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17