calenit

calenit

Marshallovy ostrovy

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 13.11.2017  19:32

Imagine Dragons v Korejském filmu? Nečekal jsem, že se toho dožiju :D A pak v titulkách ještě 5SoS ??? OMG!!! 🤗😁😄

• 10.11.2017  18:51

Film, který stojí za vidění. Je podle skutečné události, takže se i něco nového dozvíte. Zajímavý byl kontrast mezi hlavním hrdinou, taxikářem z Koreje, který všechno prožíval, a reportéra Němce, který byl naopak klidný, mluvil oproti Korejcům jako mrtvola. Ve filmu se najde pár akčních záběrů, které mi přišli hodně napínavé, a to se cení. Konec byl epický.

• 10.11.2017  14:52

OMG TO BYLO BOŽÍ!!! Skvělé akční scény na jeden záběr, krásný vizuál i poutavý příběh. Hezčí akci jsem ještě nikdy, opravdu nikdy, neviděl. Skvělé!

• 2.11.2017  16:03

Strašně předvídatelný díl. Od seriálů s tolika procenty bych čekal příběh na hodně vyšší úrovni, tohle je srovnatelné s pohádkou pro děcka. A nečtěte si komentář od Heisenberg_, je spoilerový.

• 23.10.2017  20:52
    Sněhulák (2017)

Aby bylo jasno, nejsem žádný knihomol a knihu jsem nečetl. A s filmem nejsem vůbec spokojený. Jsem asi rozmazlený něčím tak fantastickým jako The Killing a Heavy Rain. Čekal jsem prostě klasickou kriminálku, tu jsem víceméně dostal, ale něco tomu prostě chybělo. Celý film byl nevrýrazný a bylo v něm spousta nesmyslných záběrů, které postrádaly smysl. Přišlo mi to jakoby norská vláda (film se natáčel v Norsku) řekla, že budete točit tady a tady a tam vás nepustíme a pokud jste tam už něco natočili, tak si to prostě vymažte. O hlavním hrdinovi jsme se nic nedozvěděli, vypadal jako nějaký houmlesák, mohl mít aspoň nějaké policejní auto, nebo vestu. Napětí nulové a sněhulák tam byl jen proto, aby mohli něco vybrat na poster, jinak by to bylo jako každá jiná kriminálka. Film se pomalu táhnul ke konci, pořád jsem očekával, že se nějak zlepší, ale ne. V tom přišel závěr a vrah byl totálně předvídatelný. Chtělo by to roztrhat scénář a napsat ho znova.

• 20.10.2017  17:45

Psycho! Skvělé! Děcka vidí kraviny jako Výměna Manželek a Teen Mom, a pak to takhle dopadá :D

• 19.10.2017  16:12

Normální horor, který ničím neurazí. Vytknul bych jedině tak to, že se tam navštěvují ve 3:15 hodin ráno, což je pro mně zarážející. A pak se návštěva ještě ptala, jestli jsou ve 3:15 doma, to si jako myslela, že jsou v práci a škole nebo co? A hororové to bylo naštěstí dost, po dlouhé době jsem se trochu bál :)

• 17.10.2017  22:39

Wow! Je to sračka v nejlepším slova smyslu. Prostě film, co uteče jako voda a vy se celou dobu skvěle bavíte. Taky bych chtěl takovou chůvu :D

• 7.10.2017  10:36

Držím palce "záporákovi" :D Příjde mi, že se jako jediný chová normálně.

• 29.9.2017  20:24
    The Brave - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Patřím k typu lidí, kteří mají raději seriály, kdy jednotlivé díly na sebe navazují. A The Brave nejspíš takový nebude, minimálně pilotní díl na to nevypadal. Každopádně jsem si 1. epizodu užil, mám rád válečné prostředí Blízkého východu, doktory bez hranic, a kdybych měl rád nenavazující seriály, tak je to moje srdcovka.

• 28.9.2017  20:10

Ze začátku mě to nebavilo, tak jsem to trochu posouval, a pak jsem narazil na nějakého retarda. Něják jsem nevěděl, o jaký film se jedná, tak jsem si říkal, že má tak retardovaný obličej, protože jedl moc ve školní jídelně. Až později mi došlo, že to je asi nějakej ten Zombie, tak jsem se navnadil, že začnou brutální jatka, ale místo toho tam byl nějaké love story. OMG. Tak jsem začal očekávat Fifty shades of Zombie, ale naštěstí se film vzpamatoval a ke koncì ušel. Ale i tak, díval bych se na to jen z nouze.

• 28.9.2017  19:59
    Teorie tygra (2016)

Představte si nejprostější a nejméně zajímavý příběh, jaký dokážete vymyslet. Tak schválně, kdo má horší fantazii: Dědek jménem Honza se přestěhuje do jednoho cikánského zapadákova, protože ho buzeruje jeho žena Olga. Narozdíl od svých sousedů má nemyslitelné cíle - párkrát do týdne se okoupat v řece, osvobodit krávy z farmy a dostat se do blázince. Nic zajímavějšího zfilmovat opravdu nemohli. Z Česka je už i tak málo filmů a když už nějaký, tak je v podstatě o důchodcovi, fakt sranda. A k tomu to je film dlouhý přes 100 minut. Myslím, že by stačilo i těch 100 vteřin...

• 21.8.2017  10:01

Ke konci super!

• 19.8.2017  21:16
    Iron Fist (TV seriál) (2017)

Pro mě určitě nejlepší, vlastně jediný z Defenderů, kterého jsem dodíval až do konce. A to má přitom nejhorší hodnocení :(

• 24.6.2017  17:00
    The Mist - Pilot (E01) (epizoda) (2017)

Toho psa na začátku zabili proč? Jinak v ději je plno chyb. Probíhalo to nějak tahkle: Dívka jménem Alex šla na párty. Někdo ji znásilnil, když byla ožralá a omdlela. Její kamarád Adrian o tom věděl, ale nesnažil se ji zachránit. Mimo scény se dělo asi něco takového: "Hej, Adriane, kde máš svou kamarádku?" Adrian: "Právě ji znásilňuje týpek nahoře, proč se ptáš? Chceš ji znásilnit taky?". Pak Adrian řekl své kamarádce Alex, že byla znásilněna."Hej, Alex, už víš, že jsi byla znásilněna?" Ona jen pokýve rameny. Smůla, no. Neříkám, že musí začít brečet jako Hannah Baker, ale trochu dovádět by mohla. Příjde mi, že byla z toho spíš šťastná. Až na tohle celkem dobrý díl.

• 5.6.2017  20:16

Skvělé. K zamyšlení. Film mě svou atmosférou zabavil a ani na vteřinu nenudil, i když se třeba nic nedělo. Je to Life is Strange mixnuté s 13 Reasons why. Samotná kamarádka hlavní hrdinky mi připomínala Chloe z Life is Strange a hlavní hrdinka Sam zase Max. Jen kdyby se Sam nezachovala poslední den tak nesmyslně, tak bych si to dal do oblíbených. Chudák Juliet si to bude do smrti vyčítat a stejně se zabije...

• 5.6.2017  20:11
    John Wick 2 (2017)

Jakožto hráč FPS online her musím dát 5*. Můj počet headshotů je jen okolo 13%. Ale tady John má 100% Je to hacker :O

• 28.5.2017  22:07
    Kidnap (2017)

Hally Ralley nedávala pozor na svého fakana, až se ji to vymstilo. Uneslo ho totiž podivné stvoření, které vypadá jako Jabba Hutt s parukou. Tak rychle nastartuje své auto a zrychluje z 20 na 60(mílí, samozřejmně) a tváří se při tom jako by ji řezali nohu. A pak začíná Rychle a Zběsile(Pomaleji a Nudněji), klidně by mohla vystřídat třeba Vin Diesela, hlavně se svou hláškou: "Vybral sis špatné dítě!" . Celkem jsem se zasmál tomu dialogu: "911, jaký je váš problém?" "Potřebuji pomoc!" Vážně, já si myslel, že si chce objednat pizzu.

• 26.5.2017  13:45

stitch7 odsoudil celý díl kvůli tříminutové scéně, to je úplně hrdinský počin. Navíc ta scéna měla navnadit na další sérii a to se celkem povedlo, řekl bych. Warle napsal, že je to natahovaná kaše. Pro mě je The 100 seriál, který mě ani na chvíli nenudí. Natahovaný vůbec není, pořád se tam něco děje.

• 23.5.2017  21:48
    Bylo, nebylo - Série 6 (série) (2016)

Já nevím... Příjde mi, že to úplně ztratilo kouzlo. Většina postav mi leze na nervy, Rampelník je ostříhaný, až uvidíme záporákovou tvář, tak totálně ztratí respekt a Regina je nejhodnější postava ze všech. Už to není ono, to v podstatě u od třetí série. Chybí takové ty kouzelné scény, kdy Zlá královna naruší svatbu atd...

• 19.5.2017  10:46
    Imagine Dragons - Thunder (hudební videoklip) (2017)

Nevím, jestli tomu dát odpad!, anebo 5* :D

• 16.5.2017  15:08
    Eloise (2017)

Bavil jsem se, takže to svému účelu posloužilo. A upřímně mi to přišlo lepší, než Get Out, který má skoro dvojnásobné hodnocení.

• 14.5.2017  22:15

Od tohoto dílu jsem si seriál zamiloval ;)

• 12.5.2017  18:31

Hrálo v tom Imagine Dragons ;) Myslím si, že to přežije, protože jinak by se Archie musel přestěhovat k jeho matce do Chicaga(nebo kde) a to by moc nedávalo smysl, když je to hlavní postava...

• 12.5.2017  14:23

Všichni nadávají na Clarke, za to co udělala. Ona chtěla jen mít jistotu a zachránit všechny své lidi. Bellamy se chce s bunkrem rozdělit a to znamená, že bude muset nechat vyhnat ven z bunkru své vlastní lidi na smrtelnou radiaci. Celkem 300 ze 400 lidí by umřelo před bunkrem na radiaci s otázkou "Proč zrovna já." A navíc, když se groundeři dostanou do bunkru, tak to bude vést jen k dalším konfliktům (5. série?) a z té stovky nezbude ani stovka... Takže nadávejte na Clarke dál... SPOILER - Měla Bellamyho zastřelit. Naštvalo mě, že on bude mezi 100 přeživších, za to, co zapříčinil...

• 11.5.2017  18:11

Skvělý díl! What's up :)

• 5.5.2017  21:31

Právě se z Riverdale stal můj nejoblíbenější seriál.

• 3.5.2017  15:27

Road Movie. Hugh Jackman vypadá jako šedesátiletý Bin Ládin a jezdí s malou holkou v autě. Ne, nezní to vůbec podezřele. Poprvé, jak jsem viděl na tohle trailer, tak jsem si řekl, že to bude úplná blbost. Logan hnusný, Charles hnusnější, atmosféru to mělo jako nějaký western. Ale i tak to bylo zajímavé.

• 3.5.2017  15:22
    Uteč (2017)

Ze začátku mě film bavil, kvůli zajímavému tématu o rasismu. Černoch se svou milenkou jede navštívit její rodiče. Divák ví, že se tam něco zvrtne, když to je horor. To zvrtnutí bylo ale nic moc. Zvrat v polovině filmu byl neskutečně předvídatelný a ohraný. Čekal jsem ho od samého začátku. Konec byl nic moc, celkem trapný, narozdíl od začáku filmu, který byl celkem zajímavý. Od hororu s tímto hodnocením bych čekal něco mnohem lepšího.

• 3.5.2017  15:06
    Havenhurst (2016)

Průjem. Chybí soundtrack, je to neskutečně nezáživné a film je strašně osvětlen.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16