Deník gigola (2022) (seriál)

Ukočírovat tohle všechno, aby se to nezbortilo jako domeček ze stébel trávy, tomu říkám umění. Celkově na mě ten seriál působí velmi artistně- pouze a jen v dobrém slova smyslu. Výkon hlavního hrdiny hodnotím coby naprosto vynikající- tolik poloh a všechny jsem mu uvěřil. Do toho ten jeho zjev a oči…nejen tahle volba se tvůrcům mimořádně povedla. Výborná byla i představitelka Minou, moc se mi líbila herečka v roli Any, vůbec všechny party odehráli herci bravurně. Bavil mě příběh, líbilo se mi to vizuálně, jsem rád za rafinovanou i přiznanou erotiku. Víc podobných seriálů, prosím.

Deník gigola - Epizoda 4 (2022) (epizoda)

Mám za sebou 4 díly a nemůžu věřit, jak dobrý se mi to zatím zdá… A to je ta jedna chybějící hvězda spíš alibistická. Právě proto, že pořád čekám na nějaký falešný tóny, ale ony ne a ne přijít.

Otčím (2009)

Nezvratný osud. Kdyby je nevyzabíjel David, tak by je stejně zabil ten ztrouchnivělej barák. Jedna z těch dvou pecek je za tu nádhernou nestydu Amber.

Togo (2022)

Strašně slaboučký. Je mi na tom sympatická ta příchýlnost k dobru v boji se zlem, ale je to reálný asi jako pravidelnej ranní jogging Miloše Zemana a zábavný jako džouky jeho Ovčáčka.

Jan Žižka (2022)

Mise splněna, dali jsme vydělat odvážnému českému filmaři. Kvalitou se mi za to neodvděčil, Jan Žižka je stupid bullshit, navíc pro zbytek světa podle mě námětově totálně nezajímavej, tudíž, předpokládám, zaručenej komerční propadák. Lekačky, mlátičky a umouněný obličeje. Petr Jákl si vzal moc velký sousto.

Rozhovory se zabijákem: Jeffrey Dahmer (2022) (seriál)

Pro mě je to i po hraném seriálu zajímavý v tom, že jsou o dávno usvědčeným sériovým vrahovi někteří jeho známí schopní říct “měl jsem ho rád, protože jsem cítil, že měl dobré srdce” (s1e2, 44’29’’)- aniž by předtím aspoň kousek hezky po dahmerovsku ochutnali. Jinak je to ale po tom seroši v podstatě ztráta času, bylo v něm úplně všechno.

Telefon pana Harrigana (2022)

Trochu se o toho kluka bojím. Vyrůstat v té depce s tím zádumčivým tátou, hlavu si chodit čistit ke starému podivínovi, přestávky ve škole trávit beze slov čuměním do mobilu, zásadně nepíchat, jezdit v nudné káře, bez práce se topit v penězích, problémy za sebe nechat řešit nebožtíky, starý mobily uklízet do rybníka…hochu, hochu, ty jsi marnej.

Křižovatka (2004)

Neuměl jsem si moc představit, jak lze skloubit thriller, romantický a komedii, ale v téhle oslavě otce roku se to asi celkem povedlo. Humor je řádně černý a rodí se pozvolna, nicméně mi sednul a fungoval na mě.

TBH - TBH Je to jenom hra (2022) (epizoda)

Má to sestupnou kvalitativní tendenci. Zbytek už vidět nepotřebuju. Představitelka Nessy moc hezká a šikovná, ostatní herce cením za absenci brněnského přízvuku- prakticky jsem ho tady neslyšel. Děj je jedno ohromný WTF.