Monstrum (2022) (seriál)

Perfektně udělaná - chtěl jsem napsat ohavnost, ale to by nebylo spravedlivý. Má to nadstavbu v podobě prožívání přeživších a příbuzných obětí. Tohle pojetí je netradiční a seriál to povýšilo na úplně jinou úroveň.

Narkosvětci (2022) (seriál)

Mělo to i pár silných momentů, ale místy to byla naopak hrozná nuda a celkově to bylo takový neslaný, nemastný. Narcos dýchalo opravdovostí, životný postavy, vynikající dialogy, Narkosvětci jsou proti tomu divadelní kus.

Narkosvětci - Epizoda 1 (2022) (epizoda)

Balancuje to na hranici komedie a dramatu a není to pořádně ani jedno z toho. Na tohle specifikum korejské tvorby jsem zvyklej, ale tady mi to vadí.

Líbáš jako Bůh (2009)

To je laciná, podbízivá srajda majda…o přestárlých puberťácích.

Zloděj, jeho žena a kánoe (2022) (seriál)

Vydařená rekonstrukce vydařeného zločinu. Anne a Johnnovi hrozila ztráta majetku. Ve snaze ho ochránit a neskončit pod mostem, přišli kompletně o všechno. Ale taky nemuseli a mohli na nás i s vnoučaty dělat dlouhej nos z Panamy. Aspoň to zkusili…

V pasti - V temné pasti (2021) (série)

Kormákur je mistr atmosféry, točí s lehkostí a dokáže diváka připoutat k obrazovce. Za jeho režijními schopnostmi ale tentokrát pokulhával scénář. Některé scény na mě působily naivně až hloupě. Celkově mě to ale bavilo, nemůžu říct, že ne.

Ta druhá (2020)

Líbilo, je to funny.

Uprchlíci (2014)

Prvotní nemluvná road movie mě bavila nebavila, měl jsem to za solidních 50 procent a dlouho jsem uvažoval o třech hvězdičkách. WTF finále to poslalo ne snad úplně do kopru, ale byl to sešup.

Mstitel (2021)

Bomba! Českej filmovej Charles Bukowski se jmenuje Anton, Mouka, Ohnivák&co.

Poslední pevnost (2001)

Mrázku, podle mě jsi sice 7 krát vraždil, což Ti mohlo v součtu zabrat třeba tři a půl hodiny, ale po zbytek svýho života jsi byl dobrej chlap. Takže za mě jsi rozhodně dobrej chlap. Aby generála nemilovali, když jim takhle mazal med kolem huby… Laciný nebyly jen Irwinovy promluvy. Celý to bylo takhle blbě vlezlý. Tenhle film v čase neobstál.