Uzavřená soustava (2013)

Když vám likviduje firmu tak jako tady v tomto filmu státní zastupitelství, rozuměj prokuratura- žalobci, tak je to průser. A co teprve, kdyby si na ni brousil zuby sám premiér. Ve FAU by mohli vyprávět, jak je ten milý pán Andrej Babiš zaklekával…Film má šíleně laciný, televizní look a mátl diváka jednou zásadní informací: pokud trojice štvaných podnikatelů skutečně zbohatla na odkupu továrny od obce a jejím následném, výhodném prodeji témuž subjektu- tedy obci, která hospodaří s veřejnými prostředky, pak se nepochybně dopustili podvodu. Jen chci zdůraznit, že se to nestalo nevinným, poctivým podnikatelům. Podle mě to je dost podstatný. P.S.: Jestli jsem to dobře pochopil, tak šlendrián se polsky řekne czeski blad- česká chyba. To pro nás není zrovna nejlepší vizitka… P.S.2: Proč, když se narodí dítě tři tisíce sto gramů, se v titulcích na Netflixu objeví 2,7 kilo? Co ještě jste tam měli potřebu měnit?

The Gray Man (2022) odpad!

R.I.P., hrdinný řidiči šaliny- oceňuju, žes nevyměknul a dál se řídil jízdním řádem. A na takto oddaných lidech jsi tak nestoudně parazitoval, Slepičáku.

Paula a Jojo (2022)

To asi nebyl úplně nejlepší nápad, nechat o kvalitách téhle německé artovky rozhodovat diváky Netflixu. Jasně, filmová Paula, která se kvůli milostnému vztahu kamarádky Jojo ocitla na vedlejší koleji, se chovala poněkud zvláštně, ale každej jsme jinej a pokud přistoupím na to, že bylo přátelství těchto dvou mladých žen mimořádně silné a intenzivní, pak si umím představit, že to mohla nést takhle těžce a dělat podobný kraviny. Vůbec mě ten film neurážel, je to taková ta civilní věc, která se stala holkám od vedle. Zajímalo mě, jak se to bude vyvíjet a bavilo mě to. Nasypal jsem tomu stejný počet hvězd, jako všichni čtyři uživatelé ČSFD přede mnou dohromady a vůbec jsem se do toho nemusel nutit.

Thor: Láska jako hrom (2022) odpad!

Obsahuje spoilery: beng, dzink, bum, prásk, wžum, rakovina, dzink, prásk- the end. Snad jsem na nic nezapomněl. P.S.: Na 4DX příště jedině s kinedrylem. Někdo mi na tom ještě mohl nafackovat a měl bych to komplet.

Elvis (2022)

Elvis Presley měl být údajně nejslavnější a pravděpodobně nejbohatší nevolník, kterej kdy chodil po týhle planetě. Ještě teď tomu nejsem schopen uvěřit, ale film to byl výbornej.

Smečka (2020)

Na český poměry fakt supr udělanej film ze sportovního prostředí! V dobrým slova smyslu velký překvapení. Respekt!

Jennifer Lopez: Poločas (2022)

Jennifer, přečti si můj komentář, ať víš, jak moc se mi líbíš už od dob Cely a po tomhle dokumentu k Tobě navíc chovám také skutečný obdiv, protože jsi dokázala fakt ohromný věci- zejména díky své neuvěřitelné píli a odvaze, ale líbilo se mi i to, že Ti nedělá problém nechat se točit nenalíčená, rozespalá, nebo v domácím oděvu v rodinném kruhu, kde i navzdory svým miliardám vypadáš jako holka od vedle. Krásná holka od vedle, jen ať víš. S úctou Tvůj klukluka.

Láska & gelato (2022)

Jauvajs! Fakt jen 41 procent? Viděli jste stejnej film jako já? Já viděl půvabnou, citlivou, něžnou, milou, až překvapivě vkusnou věc. Tentokrát je tady navíc zhruba polovina ze čtvrté hvězdy, nesnáším totiž křivdu. A tomuhle filmu se děje.

Muž z Toronta (2022)

Woody, máš tohle fakt zapotřebí? Není ti líto toho času, kterej jsi nad tím strávil? Mně teda jo.