zdene.cek

Zdeněk Novotný

okres Hodonín

• 12.2.2016  10:33
    Eragon (2006)

Po přečtení všech knih, jsem se na film i těšil, bohužel tak ochuzený film o děj sem dlouho neviděl. S knihou to má možná společného jen jméno Eragon, podle mě se Ed Speleers na hlavní roli Eragona vubec nehodí, ale je to jen osobní dojem. Pokud bude pokračování ( ve které i překvapivě doufám a určitě se na něj podívám), doufám, že bude zpracováno o hodně lépe než jednička. Materiálu na použití je dost. Potenciál ten film má.

• 12.2.2016  10:19

Tento díl nemá se sériií prciček pranic společného, jedno vypůjčené příjmení, na kterém se film svezl, jinak americká hovadina.

• 12.2.2016  09:54
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Ne, ne a ne. Tento pořad nemá s vařením a hodnocením jídla nic společného.

• 12.2.2016  09:49
    M*A*S*H (TV seriál) (1972)

Výborný seriál, jen málo kdy se mi stane, že mi u seriálu ukápne slza (smutku), ale tady se mi to podařilo hned 2x a díky smíchu (každý díl). I když se skvělá dvojce Hawkeye a Trapper vymění, za Hawkey a B.J. Hunnicut tak to vubec nevadí, protože to na vtipnosti a skvělých dílech neubere.

• 12.2.2016  09:36
    Vítejte doma! (TV pořad) (2003)

Jen díky barákům, které jsou občas fakt pěkné.

• 12.2.2016  03:10
    Tři bratři (2014)

Tak tohle se silně nepovedlo a jediný dobrý výkon předvedl Jiří Lábus.

• 12.2.2016  02:47
    Grinch (2000)

Grinch k Vánocům prostě patří. A ke Grinchovi patří Jim Carrey, díky kterému je tento film zkouknutelný pouze 1x do roka a to ještě z nostalgie a k návratu do dětských let.

• 12.2.2016  02:29
    Nesvatbovi (2005)

Start filmu skvělý, postupem času zábava ubývá, ale díky skvělému Owenovi Wilsonovi mi to, ani nevadí. Společně s Vaughnemem tvoří dvojci, která se skvělě doplňuje a námět filmu je neotřepaný i když všem muselo být jasné, už od začátku, že se John a Claire zamilují a tím i film skončí.

• 12.2.2016  02:20

Sem moc rád, že jsem se nechal přemluvit a šel jsem na tento film do kina. Výborný Tom Hanks, díky kterému 142 minut uteče jako voda. Divák v tomto filmu prostě musí fandit Donovenovi, který se snaží na vlastní riziko vyjednat propuštění dvou věznů. Můj film roku 2015.

• 12.2.2016  02:10

Výborná kamera, krásné lokace, úvodní akce precizní, skvělý Leonardo, ale pro mě skvost filmu: Tom Hardy.

• 12.2.2016  02:02

Opravdu film pro fanoušky herní série Need for Speed. Na začátku filmu se sedne do auta a vystoupí se z něj až na konci a tak to má byt. Žádné větší filmové hvezdy zde vubec nejsou potřeba, protože člověk se zde nechce dívat na herce , ale na super auta jako Bugatti Veyron, Lamborghini Sesto Elemento nebo McLaren P1. Film splňuje všechny požadavky, které od toho fanoušek očekává.

• 12.2.2016  02:01

Název opravdu vystihuje dění ve filmu, šílená jízda Maxe v podání Toma Hardyho, který mi přijde odstavený na druhou kolej vedle Charlize Theron ( Furiosa) je našlapaný film s mnoha efekty a někdy až moc rychlou kamerou a střihem. Osobně sem byl občas zmaten a nevěděl sem co se ve filmu právě stalo. Člověk až při dalším zhlédnutí si všimne spousta detailů, které mu uniknou, lae to je další z důvodů, proč si tento film znova zkouknout.

• 12.2.2016  02:00
    Coach Carter (2005)

Opět výborný film, kde se v hlavní roli představil Samuel L. Jackson. Typický výchovný film, kde kouč školního basketbalového mužstva se nejen stará o výsledky svého týmu, ale dohlíží i na prospěch všech hráčů a dokáže z podprůměrného školního týmu udělat špičkový tým napříč státy.

• 12.2.2016  01:59

Filmů z tohoto prostředí je málo a komedie s Adamem Sandlerem je vtipná, pohodová zábava pro páteční večer. Nejedná se zde tak o americký fotbal, ale o přátelství, které se vybuduje mezi vězni.

• 12.2.2016  01:56

Výraz "kultovní" film je zde použit zcela správně. Je jen málo filmů téhle kvality. Vynikající režie ( Quentin Tarantino zde použivá mnoho odkazů na jiné jeho filmy) a dvojice John Travolta a Samuel L. Jackson se skvěle doplňují.

• 12.2.2016  01:40

Tuhle verzi Romea a Julii jsem poprvé viděl ve škole před maturitou a asi není film, který sem ve škole sledoval pozorněji a raději.