Pat a Mat - Střecha (1990) (epizoda)

Když zatíká, mistři Pat a Mat vědí jak na to! :D

Pat a Mat - Klíč (1989) (epizoda)

Nezapomenutelná epizoda, kdy lovili klíč z kanálu. :D Jedna z nejoblíbenějších.

Pat a Mat (1979) (seriál)

Tenhle seriál jsem zbožňoval a zbožňuji ho doteď. Tito dva "experti" se po hlavě vrhají do každého problému, který vždy vyřeší tou nejsložitější cestou, která se nabízí. Dokonalost, velice nadčasový seriál.

Wacky Races (1968) (seriál)

U nás nepříliš známý seriál, který dávali na Cartoon Network. Naprosto senzační animák, kde závodí banda velice bizardních závodníků s ještě bizardnějšími vozidly.:D Nejlepší byl jednoznačne Dick Dastardly a Muttley! :D Dodnes si vybavuji scénu, kdy všem ujeli a přejeli most u kterého nařezali všechny čtyři pilíře. Poté , co všichni závodníci přejeli most a on stál vesele dál na něho vjeli i s vozem právě Dastardly a Muttley a most samozřejmě celý spadl do vody. Ihned potom následoval legendární smích Muttleyho chichichichi a facka od Dastardlyho. :D

Klukoviny Toma a Jerryho (1990) (seriál)

Ačkoliv je starý Tom a Jerry mnohem lepší, tohle se mi jako malému líbilo. Vždycky to dávali na Cartoon Network a já jsem se na to vždy velice těšil. Dnes už by mi to zas až tolik nevzalo. Z nostalgie přidávám třetí hvězdu.

Arnoldovy patálie (1996) (seriál)

Další seriál, který jsem pravidelně sledoval na Supermaxu.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Na CSI:Miami jsem jeden čas koukal hodně, ale postupem času už to nebylo ono. Díly přestaly být zajímavé a šlo to do háje. Třetí hvězdičku přidávám pouze za Horatia Cainea:)

Invaze (2005) (seriál)

Viděl jsem první sérii a velice se mi líbila. Seriál mě dostal mysteriozní tématikou a také tím, že se v epizodách stále něco dělo. Zkrátka to nebyla taková ta natahovaná nudná kaše. A to je dobře!

The Bugs Bunny/Road Runner Hour (1968) (seriál)

Buggse Bunnyho jsem sledoval na Cartoon Network. I přes značné stáří tohoto seriálu dokáže bavit i dnes. Klasika

My z Kačerova (1987) (seriál)

Dnes již legendární klasika od Walta Disneyho. Strýček Skrblík a jeho synovci dnes již zkultovněli. Osobně jsem měl nejradši Rampu McKvaka a ty proradné zloděje, kteří se jmenovali Rafani.