• Thriller

Po krk v extázi (2004)

Film se slušným tempem, ale poslední čtvrtina je až moc překombinovaná. Sexy scéna ze seznámení Sienny a Craiga.

Opice v zimě (1962)

Pěkný nebo spíš nostalgický film o vzpomínání na ty staré dobré časy, kdy to žilo. A že není špatné občas ty časy oživit:)

Všude dobře, proč být doma (2009)

Film mě moc nebavil, bylo to utahané a mezitím několik divných až trapných výstupů, i když v jednom z nich byla roztomilá Maggie Gyllenhaal. Prostě americký pár, který může žít kdekoliv, tak hledá nový domov všude možně, ale nakonec ho najdou "doma" a tímto nám mělo být předáno jakési poselství.

Requiem za sen (2000)

Ano, cesta do pekla skoro od samého počátku. Někteří jdeme za svým snem a někteří do nich utíkají

Magnolia (1999)

I když to bylo docela dlouhé, tak se na to dobře dívalo, ale těch náhod bylo až moc. V Cruisovi jsem viděl spíš přetvářku, ale jinak herci byli parádní.

Zredigováno (2007)

Film jako takový je docela nudný víc, než to De Palma zamýšlel. Ale takové už bývá osvobozování proti vůli osvobozovaného, poměr asi 1 ku několika stům a to, co se tam dělo ví všichni, teda kromě američanů. A navíc ten následný bordel po jejích odchodu.

Temno (1950)

Film jako takový je podobný době svého vzniku :-( ale zas tak hrozný není. Brát to historické souvislosti, tak tehdy se děly mnohem horší věci a to jak ze strany církve tak i vrchnosti, i když tehdy to byla jedna verbež.

Melodie mého srdce (2007)

Naprosto nerealistický a zmatený flim nebo spíš pohádka, ale za hudbu 2*