Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

Na jedničku to zdaleka nemá. Opakující se věci stále dokola. Ale atmosféra výborná a strach a lekačky nechyběly.

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film)

Někdy mi přijde IQ hlavních hrdinů někde hluboce pod Forestem Gumpem. Nuda bez zvratu a lekaček. Dokoukat a hned smazat.

Krvavé léto v New Yorku (1999)

Čekal jsem dle hodnocení něco víc. Docela nudný film s průměrnou zápletkou a průměrnými herci. Asi zbytečně strávený čas u televize.

Stalin (1992) (TV film)

Podobnost se Stalinem naprosto úžasná. Stalin byl vyobrazen dost objektivně. Jako krvelačná podezíravá a krutá bestie, která však vyhrála válku a i ona měla nějaké city. Moc pěkný film, který jsem shlédl jedním dechem. Každý rádoby historik tu povídá, že byl vyobrazen málo jako vrah. Mě to přišlo opravdu objektivní. Bůh ví, jak co bylo doopravdy. To se nikdo nikdo nedoví.

Neviditelné zlo (2006)

Spoiler Dalo se to. Moc jsem od toho nečekal a tak mě to nezklamalo. Nejvíc jsem se nasmál, když zmáčkla spoušť u pistole a nevyšla rána, jelikož neměla už náboje. Vysvětlete už někdo těm troubům, že pistole bez nábojů má vysunutý závěr...

Sex ve městě (1998) (seriál)

Seriál o tupých zlatokopeckých fiflenách, které řeší jen jeden problém a to jak klofnout nejbohatšího trotla. Jejich nadržené frndy střidaj desítky chlapů, jak by to bylo normální. Nechtěl bych ani jednu😉

Tom a Jerry: Film (1992)

Na krátké gagy to bohužel nemá a muzikál je dle mě krok vedle, ale vyrůstal jsem na tom a ta nostalgie se mi líbí😊

Orel Eddie (2016)

Pěkný film na nedělní večer. Vřele doporučuji

Andělské oči (1994)

Nic dechberoucího, ale na sobotní odpoledne hezký a úsměvný film.

Kazatel Kalašnikov (2011) odpad!

To byla ale krávovina pobožná. Po hodine jsem vypnul a smazal z PC😉