Lovci pokladů (1999) (seriál)

Jo,jo taky jsem na Lovci pokladů kdysi koukával.Tia Carrere byla moje dětská láska.Býval to příjemný seriál.

Disturbia (2007)

Jeden čas jsem Disturbiu zbožňoval a koukal jsem se na to každou chvíli.Musím také poděkovat sestře,protože bez jejího doporučení bych film nejspíš nikdy neviděl.Býval to pro mě jeden z nejnapínavějších filmů se sexy kráskou.Bohužel dnes už to tak nežeru,ale jednou za čas si tuto vzpomínkovou záležitost připomenu.

Městečko prokletých (1995)

Carpenterovo filmy miluju,nějaký jsou stoprocentní a nějaký o trochu slabší,ale nejdůležitější je,že se mi líbí všechny až právě na tento jediný.Nechápu jak mohl natočit takový nesmysl.

Dealer (2004)

Tak to se mi stalo asi poprvé co jsem při filmu chodil každou chvíli na cigáro,abych ten film rozdejchal a dokázal ho dokoukat do konce.Opravdu depresivní a o to dokonalejší film.

Hledám Amy (1997)

Pár scén tu bylo opravdu špičkových,ale jinak jsem se nudil.A vyšší hodnocení dát nemůžu,protože Smith má mnohem lepší filmy.

Police Story (1985)

Pro mě zatím nejlepší Jackie Chan.Je to správná akční komedie jak má být.

Posedlost (1981)

Byl jsem svědkem naprosté šílené šílenosti.Film mě zaujal hned po pár minutách a postupem času to bylo stále více a více zamotané,tak jsem byl zvědavý jak to dopadne.No a dopadlo to tak,že jsem se toho v podstatě moc nedozvěděl.A když to tak vezmu,tak mi to ani nevadí.Filmu si cením na sto procent,protože takový šílený film se jen tak nevidí.100%