Kmotr 1, 2, 3 (1992) (TV film)

Yes.Díky Bože!!!!Konečně jsem našel tu VHSku na které mám tuto trilogii.Mám nekonečně obrovskou radost!!!!Shlédnul jsem to celé na jeden tah a je to takový zážitek,kterému se nemůže nic rovnat.

Kdo přežije - Thajsko (2002) (série)

Nevěřil jsem tomu,že tato série je tak špatná.Bohužel po shlédnutí mi došlo,že to hodnocení tady je oprávněné.Tolik jsem se snad ještě u Survivor nenudil.Pro mě jednoznačně druhá nejhorší série.

Jurský park (1993)

Kdysi to byl pro mne jeden z nejlepších filmů vůbec.Byl jsem u toho pokaždé vystrašený k smrti,ale dnes už mi to připomíná pouze staré časy.

Sudá a lichá (1978)

Nejlepší komedie s Budem a Terencem.Příjemná hudba.Zkrátka je tu všechno super,ale každému se to také líbit nemusí.Stejnak nejlepší byla PISTÁCIOVÁ ZMRZLINA :-)

Walker, Texas Ranger: Falešné obvinění (2005) (TV film)

Tak nechápu co se na tom komu nelíbí.Vždyť je to lepčejší než nějaký přiblblý seriál,který jsem také kdysi sledoval s chutí.To už dávnoooo přešlo.Ale tenhle film opravdu nění tak špatný.Akce je tu solidní,příbeh také a velmi překvapivý závěr,který jsem nečekal a to je velké plus.Řekl bych,že by si film aspoň těch 45% minimálně zasloužil.

Nezvěstní v boji (1984)

Tak od tohoto filmu jsem čekal poněkud dost.Říkal jsem si,že to musí být jeden z těch nejlepších filmů s Chuckem Norrisem,ale bylo to úplně jinak.Nuda,nuda a akční scény se mi vůbec nelíbil.Dvojka je o mnoho lepší než toto.

Narko (2004)

Pobavil jsem se neuvěřitelně a Van Damme na obrazovce taky potěší.Na nějaký pohodový večer můžu jen doporučit.

Teror ve vlaku (2002) odpad!

Tvl co to mělo být????Totální shit!!Van Damma miluju,ale tady je fakticky příšernej.Celej film je hroznej,že si říkáte jestli to myslí vážně.A ty vlaky??To už je fakt moc.

Rudý škorpion (1988)

Skvělej Lundgren a ten křovák neměl chybu.Vcelku slušnej akčňák.