Návštěvníci: Cesta do Ameriky (2001) odpad!

Tento film je jedna velká ubohá trapnost.Hrůza,děs.Ale například můj dvanáctiletý bratranec se u toho řehtal jak kobyla a jásal,že je to strašná sranda.Bohužel pro mně to bylo utrpení.

Píseň pro nevěstu (1998)

I kdyby za nic,tak už jenom za tu skvělou muziku si ten film ode mně zaslouží plný počet hodnocení.A to nepočítám skvělého Adama Sandlera se svým skvělým hárem a bezvadně příjemnou Drew Barrymore.K tomu skvélý romantický příběh s několika vtipnýma místama.Takže když to tak shrnu,tak je to perfektní film na odreágování,protože nic víc se v tom hledat nedá a když jste dobře naladění,tak si ten film pokaždé užijete.

Městečko Twin Peaks (1990) (seriál)

NEJLEPŠÍ SERIÁL VŠECH DOB.Každý díl je dokonalost.V životě jsem nebyl u seriálu tak napjatý jako tady.

Ip Man (2008)

Ip man je naprosto překrásný film o bojovém umění.Byl jsem naprosto uchvácen.Tolik perfektních soubojů.Úplně každičký souboj byl geniální a já u té krásy jásal.A k tomu všemu krásný příběh,který mě dostal.Několikrát jsem si i zaplakal.Prostě krása,krása,krása.....

Pot a krev (2013)

Konečně Bay natočil film podle mého gusta.Stoprocentní nádhera.

Lovci pokladů (1999) (seriál)

Jo,jo taky jsem na Lovci pokladů kdysi koukával.Tia Carrere byla moje dětská láska.Býval to příjemný seriál.