• Krátkometrážní

Srážka s mimozemšťanem (2011)

Film který nikoho neurazí, nikoho nedonutí zapřemýšlet a někoho rozesměje. Paul je neskutečnej sympaťák, duo hlavních herců (Pegg a Frost) hrajou svojí lajnu a výjimečně ze sebe nedělaj zbytečný debily. Ostatní představitelé už jsou sice napováženou ale i tak se na to klidně kouknu ještě jednou.

Pan Nikdo (2009)

Mně přijde, že ať na co Jared sáhne nebo kde se jen mihne, se stane něčím bravurním. Ať už jako feťák v Requiem za sen, jako zpěvák nebo jako Nemo Nobody. Tento snímek je pro mě scénáristickým skvostem, přestože je děj celkem komplikovaný a nechápajícím může přijít jako změť a chaos jednotlivých dějových linií. Člověk se do toho musí ponořit, soustředit se na to, a když to udělá, zjistí, že to je veledílo. Asi nejvíce mě dostal jeho kus života s Annou. To bylo fascinující.. děkuji všem zúčastněným.

127 hodin (2010)

Chtělo se mi žasnout, smát, chtělo se mi brečet ale hlavně jsem si chtěl dát panáka. Konec pro mě velmi emocionální. Velkým rušivým elementem pro mě byly často nevkusné a otravující halucinační vzpomínky. Musí to tam bejt, chápu, to by pak film mohl opravdu trvat 20 minut. Co na tom že se stal z frajírka hrdina, tak se dnešní hrdinové prostě rodí.. Franco, mám tě rád :)

Toy Story 3: Příběh hraček (2010)

Animaci u Pixaru snad ani není nutno komentovat, každý ví, kde se asi pohybuje. I když je to třetí díl, za svými bratříčky absolutně nepokulhává a drží s nima krok od začátku do konce. Prostě pohádka se vším všudy, pohádka o síle přátelství a odhodlanosti, která je úplně pro všechny věkové kategorie..

Číslo 5 žije 2 (1988)

Film mého dětství, film u kterého jsem brečel snad pokaždý, když jsem ho viděl (viděno asi 50x)

Nepřítel státu (1998)

Tomuhle se sakra říká akční thriller! Skvěle Scotte, tohle se ti opravdu povedlo. Nebyla snad jediná minuta, která by mě nějak výrazně nudila a já si tak v klidu s colou v ruce a trochou domácího popcornu vychutnával toto obdivuhodné představení Smithe, Hackmana, Voighta, Peppera aj.

Dalur (2006)

Plné body proto, že vim jak je těžký udělat "amatérský film" a kord s takovým obsazením. Trinity Pictures jsou jedni z nejlepších na scéně a tento snímek to jen dokazuje..

Yes Man (2008)

YES YES YES!! Někoho to asi nebaví, někomu to asi tak dobrý nepřijde, ale když jste labužníkem Carreyho xichtu, tak to prostě musíte žrát od začátku do konce..

Earth (2007) (TV film)

Mám zástavu.. nic nedokáže rozbušit srdce a rozpumpovat krev do celého těla jako tohle. To je prostě nádhera _(♥_♥)_