• Pohádka

Tom Sawyer (2011)

Slabota - zlatí PÁNI KLUCI film z ČR

Tak fajn (2012)

Chce to druhé skouknutí, když jsem to viděl loni poprvé dal jsem pouze jednu hvězdičku. Teď když jsme se na to dívali podruhé tak jsem se hodně bavil a proto to také změnil na tři hvězdičky a 60% . Oba Labudové dobří a B.Žilecká také . Mimochodem do filmu nakombinována hodně dobrá kolekce hudby.

Prozrazení (2012)

Kdyby nebyl ten konec dal bych 1 takto dávám 2 hvězdy . To jsem opravdu nečekal to dvojité překvapení nejprve dokonce i s potleskem ,který v americkém filmu nemůže chybět . A potom s tím udušením . Jakou srandu jde udělat v 90 minutách prakticky s jedním hercem a jedním kufrem od auta s vysílačkou . Trochu mi to připomělo Telefonní budku a takové ty filmy když ti lidé uvíznou ve výtahu.

Lincoln (2012)

Dozvěděl jsem se něco více o historii ameriky ale pro nás čechy to zase až takové drámo není . Nicméně film to nebyl špatný a je vidět že už kolem roku 1856 to v americké politice chodilo stejně jako dnes v té naší . Úplatky a slibované /trafiky/ za hlasy.

Poslední výkřik (2012) odpad!

Myslel jsem že se film jmenuje poslední výkřik ? A on to byl už asi poslední výkřik Ivety Bartošové ! A dalších rádoby hvězd . Děsný ODPAD

Polski film (2012) odpad!

Děsně hlouvý film o ničem a bez děje.Jak se tomu mohly zpropujčit takové hvězdy to nepochopím.Nejde dát něco více než odpad?

Babovřesky (2013)

Super , konečně se panu Troškovi zase po Kameňácích a Hrochovi povedlo něco skvělého . Velice jsme se bavili. Typičtí češi a typická vesnice ,závist pomluvy prostě přesně jak to je .Doporučuji zajít do kina, celý cinemax řval smíchy .

Temný rytíř povstal (2012)

Dobré - teda za 3 vícekrát vidět nikdy nemusím film mohl být o 60 minut kratší !! Škoda že přežil zase bude další díl . Překvapila mě jen Anne Hathaway že neumí zahrát jen sladké princezny ale i tohle .Ta směšná bitva muže proti muži na konci jak ve SLUNCE, SENO A PÁR FACEK . A najivní radost občanů s výbuchu atomové bomby který je nadohled bylo také ubohé. Asi neznali následky spadu prachu s hřibu.

Milionový závod (2001)

Jedním slovem Super . Naprosto výborná ,blázdnivá komedie kde v rychlém sledu následuje jedná vtipná situace za druhou a v dobrém hereckém obsazení!

Setkání s hvězdou - Boleslav Polívka (2012) (epizoda)

Přesně stejná hudba jako v seriálu Ach, ty vraždy ! Jaká náhoda že to také točil pan Zelenka to nemá licenci na jinou hudbu ? CHyba v prvním příběhu s B.Polívkou povídá zprava a kouká doleva a povídá zleva a kouká doprava (z jeho pohledu)