tyzik

tyzik

Vysoký či malý filmový či nefilmový

1 bod

• 11.7.2014  18:51
    TOP STAR (TV pořad) (2010)

Zbytečnost a zbytečnosti nemá cenu hodnotit

• 11.7.2014  17:16
    Želvy Ninja (TV seriál) (1987)

Já je zase nemusím ale nejsou špatný!

• 11.7.2014  16:54
    Avatar (2009)

Avatar proto se nedají vzít vhodná slova ale něco jako kult by se hodilo protože jak jsem mohl vidět ty modrý potvory lidi doslova milujou ale trapné je že tady to má jenom 82 procent. ale já kdybych tam neměl slušné triky a pár dobrých a trochu svižných scének bych to dal asi jenom na slabý nadprůmer ale musíte mě brát rozumně protože já nemám rád fantasy a tady je to moc přehnané. A závěreční jakýsi boj se zápornákém jsem fakt už nemohl a o hluchých místách ani nepovídejme. ta třetí hvězdička za triky jinak by to dapodlo s mým hodnocéním o trochu hůř

• 30.6.2014  12:29

Když jsem dal seriálu 1 hvězdu tak nebudu zbytečně kritizovat film a řeknu jenom že je to na slabší 3 hvězdy. Začátek nadějný a pěkný zbytek filmu už moc takový tmavý, nejlepší chvilka rozhodně když ten kluk potká toho černého draka. Nutno ještě dodat že jsem to dlouho neviděl tak nebudu nespravedlivý a řeknu at se vám to líbí!

• 30.6.2014  12:24
    Jak vycvičit draky (TV seriál) (2012)

Film je na slabé 3 hvězdy ale tohle jsem shlédnul jednou na Smíchově a vůbec se mi to nelíbilo, kouknu se zase na další díl také nuda, třetí díl jsem ani nedokoukal no a ten čtvrtý to byly jenom nějaké kousky a ukázky a zase mi to přišlo špatný. Fakt slabý děj epizod trochu mimo hrozný český dabing ale někdo to má asi rád. Kdybych měl říct můj pocit tak ukolébavka.

• 30.6.2014  12:16
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Žlutá americká rodinka a jejich příhody plné vtipů a černého humoru slaví úspěch a slaví ho už řadu let ale nikdo si neodpustí větu že od dvacítky to jde k horšímu. Akorát 24 se z toho ztrácí v té je pár epizod dobrých a 25 taky není špatná. Tvůrci jsou ale do 20 série docela plný nápadů, dílů jsem viděl pár ale nejlepší jsou rozhodně: Žabař kuchař manželka a její Homer, Rád léta ne že ne, Bártovo děvče, Takový jsme byli, Homerova rocková brnkačka, a další. Přesto v mých oblíbených seriálech je protože do té 20 série je to skvělý seriál, at žije Bedrna a Zavřel a spol. v českém dabingu

• 16.6.2014  16:08

Vůbec mi ta první série nelíbí jenom Světák Homer a trošičku tohle!

• 16.6.2014  16:06

Hodně mě překvapilo že i když se v hlavním seriálu Simpsonovi černý humor moc neukazuje tak tohle je hodně drsné. Maggie je v pohodě ale o tomhle se nedá těžko moc myslet a celkově mi to připadá jako takový pokus tvůrců doby ledové udělat si taky Simpsonovi. Snad kolem Matta prošlo a jestli se mu to libí tak to se asi tak hrozný není, Přesto to není moc promakané takový krátký filmek na kterém se nemá co líbit ale vcelku ani nelíbit. Chybí mi Homer!

• 12.6.2014  16:08
    Všechnopárty (TV pořad) (2005)

Všechnopárty má naštěstí velice vyladěný humor a Šíp to umí. Zatímco Kraus kecá o politice Šíp vypráví vtipy. A humor Šípa je vtipný a velice milý umí si udělat legraci sám sebe umí podávat debatu chová se slušně a je vtipný! Aktuálně jeden z nejlepších pořadů co ČT vysílá

• 30.5.2014  09:30
    První republika (TV seriál) (2014)

Bohužel čeho je moc toho je moc a to co jsem si na vyprávěj zamiloval zmizelo.Moje první díly s Vackem byly super chci zpátky svý prachy! Ale dál se z toho začala stávat jákási podivná slátanina chvilku to jenom začalo připomínat seriály Novy nebo Primy ale nyní? už aby se člověk bál po usnout. A 19 už opravdu nesmysl ječíci Kláru vidět nemusím, furt řve na lesy jakej je Vladímir vrah potom se s ním zase vyspí. V 18 dílu Voldemort Kryštof a Superman Vladimír no a do toho ještě Bedřich. No a Svatopluk Skopal v roli toho revírního inspektora jako nechcete tam dát Pavláska! A chudák Magda které to nechali s Jaroslavem a dědou na krku. Vyprávěj nebylo nikdy dlouhé mělo furt jiná děj a je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů ale tohle! i to máte Slovo je lepší!

• 29.5.2014  17:29
    Futurama (TV seriál) (1999)

Bohužel toto není můj šálek kávy, i kdybych se kouknul na miliardu epizod nikdy se nebavím. Postavy jsou tak děsně nesympatické a celkově to působí jako nějaký nepovedený animováný film rozdělený do hrozně moc dílů. Ale tak 2 hvězdy bych dal kdyby nebylo toho příšerného dabingu tim to Prima už úplně zkazila takže proto už ta suchá 1 hvězda pardon Matte.

• 24.4.2014  15:32
    Spongebob v kalhotách (TV seriál) (1999)

Spongebob v kalhotách je můj nejlepší seriál který u mně předběhl i Simpsonovi! Nikdo mě nechápe a já sám sebe taky néé ale tady ta blbůstka si mě po pár dílech získala, ke Spongebovi a jeho kamarádům se vždy vracím a prožívám s nimi skvělé chvíle a díly jako bláznění na písku, vítej v klubu, večírek k pohledání, bubliny na prodej, nový student, není apríl jako apríl, a asi milion dalších patří mezi lahůdku k podívaní. Spongebobe ty jsi naprosto nejlepší a každý večer v TV mě skvěle pobavíš děkuji.

• 23.4.2014  20:07

Hrozně jsem se těšil na pokračováni velice dobré komedie ale to že to bude takový nářez to asi nikdo moc nečekal, opět svižná jízda která vám výborně uteče a já jsem se bavil přímo božsky. Mimoni se tady opravdu předvedli a celý film dávali do tempa velice dobrého film si věděl kam si jde a je to vážně místy nejlepší film co jsem kdy viděl takže naprosto pochvalných 5

• 23.4.2014  19:47
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Pepa je malé roztomilé prasátko která si společně žije se svým tatínkem maminkou a bráškou Tomem.u této blbiny se člověk zasměje a pobaví a na těch 5 minut zabavíte malé děti, plus hezký dabing a výborná gameball parodie

• 22.4.2014  15:10
    LEGO® příběh (2014)

Tohle je hnus! není to film je to absolutní Hnus, byl jsem v kině na čemkoli ale na takový slátanině už dlouho nééé. to byl tak hnusnej film že ani nepíšu dál.... Skutečně naprostá blbina všeho všudy s naprosto pitomou a a alergickou písničku všechno je to božííí. tahle slátanina to jsem fakt dlouho neviděl ani ty děti se nebavili je pravda že dabing Honzy Maxiána je dobrý ale jinak vymatlanina no fuj!

• 21.4.2014  15:30

Duet Lipského s Macourkem se velice vydařil a já se vždy bavím jako nikdy předtím, je pravda prvních 10minut je natažených ale potom se to rozjede a já si říkám jeden z nejlepších filmů té doby. a špičkové výkony nad těmi už vážně nemám slov jako nad celým snímkem. Překvapilo mě záporné hodnocení avšak já mu doufám malinko pomůžu

• 19.4.2014  15:38

A přitom taková blbost, ale přesto jsem ani nedutal jenom lapal po dechu nad například Homerem a jeho vrtačkou anebo zatloukání hřebíku z Bártem. Tohle je prostě výborný film s krásnou animací a chvíli mrazivou hudbou, že néé? no tak požehnaný bud Penis

• 18.4.2014  12:35
    ČT Live - Tata Bojs (koncert) (2005)

Viděl jsem pouze 1 level se skladby s nového alba ale musím říct že i když je tatabojs má nejoblíbenější kapela tak tady to nic moc. Zdá se mi že tu dobu ještě podivín Milan Cais je naprosto mimo, Mardoša se to snaží zachránit ale stejně se mu to nějak nedaří, řvoucí do mikrofonu Schmitzer v roli léčitele no to je teprv katastrofa, no a Klára ta je vážně nesympatická která to klukům celé kazí. S porovnáním ale se záznamy z roku 2000 to docela ještě jde, v těch dobách byl Cais hrozný takže 3 noo.

• 15.4.2014  14:53
    Detektiv Duck (TV seriál) (1991)

Tento seriál nikdy nedostane velkou pozornost ale přesto se mi hrozně líbí, a přijde mi že je chlup lepší než kačeři hrozně se mi líbí.

• 15.4.2014  14:25
    Za plotem (2006)

Můj oblíbený animovaný film který u mně zabodoval ještě více než třeba Shrek a a získal si mně. scénky s lesními tvory jsou roztomilé ale ještě radši mám ty s tou bláznivou ženou, a kdyby nebyli tak bych asi film tak hrozně nezískal. To všechno obklopuje hezká hudba s milou animací, a film není nějak zbytečně dlouhý a za 75 minut ho máte shlédnut.í ale tenhle film nejde jenom na jedno shlédnutí a já ho znám nazpamet a přesto ho tak miluji a asi ještě budu jelikož je vážně dobrý film.

• 14.4.2014  13:09

Tohle je hodně dobrýýý a hlavně vtipný

• 14.4.2014  13:04
    Shrek 4-D (2003)

Asi souhlasím s Civalem naprosto zbytečný příběh z kterého jenom bolí oč.i. přišlo mi to celé jako taková zbytečná předloha Shreka která dělá na mě hodně špatný dojem ale zase není dlouhá ale mě se to prostě moc nelíbí.

• 14.4.2014  12:48

Toto je sice taková blbůstka ale přesto si myslím že je velice dobré Burákovo malé postrašení které brzy skončí.

• 14.4.2014  12:45
    Autíčka (TV seriál) (2003)

Bohužel hodně slabé když jsou ještě v kině tak je to dobrý ale jak potom začnou pomalu poučovat tak se potom jedná o hodně velkou slabinu no a za chvilku už to vážně néééééé. Možná že se mnou nebudete souhlasit ale bohužel všeho moc škodí a už mě to nebaví, jediné co je na tom dobré že je to nástupce docela dobrých aut ale přesto si myslím že opakování seriálu škodí a pokud tedy chcete tak 1 díl za 2 měsíce.