• Rodinný
  • Pohádka

TOP STAR (2010) (pořad)

Zbytečnost a zbytečnosti nemá cenu hodnotit

Želvy Ninja (1987) (seriál)

Já je zase nemusím ale nejsou špatný!

Avatar (2009)

Avatar proto se nedají vzít vhodná slova ale něco jako kult by se hodilo protože jak jsem mohl vidět ty modrý potvory lidi doslova milujou ale trapné je že tady to má jenom 82 procent. ale já kdybych tam neměl slušné triky a pár dobrých a trochu svižných scének bych to dal asi jenom na slabý nadprůmer ale musíte mě brát rozumně protože já nemám rád fantasy a tady je to moc přehnané. A závěreční jakýsi boj se zápornákém jsem fakt už nemohl a o hluchých místách ani nepovídejme. ta třetí hvězdička za triky jinak by to dapodlo s mým hodnocéním o trochu hůř

Jak vycvičit draka (2010)

Když jsem dal seriálu 1 hvězdu tak nebudu zbytečně kritizovat film a řeknu jenom že je to na slabší 3 hvězdy. Začátek nadějný a pěkný zbytek filmu už moc takový tmavý, nejlepší chvilka rozhodně když ten kluk potká toho černého draka. Nutno ještě dodat že jsem to dlouho neviděl tak nebudu nespravedlivý a řeknu at se vám to líbí!

Jak vycvičit draky (2012) (seriál)

Film je na slabé 3 hvězdy ale tohle jsem shlédnul jednou na Smíchově a vůbec se mi to nelíbilo, kouknu se zase na další díl také nuda, třetí díl jsem ani nedokoukal no a ten čtvrtý to byly jenom nějaké kousky a ukázky a zase mi to přišlo špatný. Fakt slabý děj epizod trochu mimo hrozný český dabing ale někdo to má asi rád. Kdybych měl říct můj pocit tak ukolébavka.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Žlutá americká rodinka a jejich příhody plné vtipů a černého humoru slaví úspěch a slaví ho už řadu let ale nikdo si neodpustí větu že od dvacítky to jde k horšímu. Akorát 24 se z toho ztrácí v té je pár epizod dobrých a 25 taky není špatná. Tvůrci jsou ale do 20 série docela plný nápadů, dílů jsem viděl pár ale nejlepší jsou rozhodně: Žabař kuchař manželka a její Homer, Rád léta ne že ne, Bártovo děvče, Takový jsme byli, Homerova rocková brnkačka, a další. Přesto v mých oblíbených seriálech je protože do té 20 série je to skvělý seriál, at žije Bedrna a Zavřel a spol. v českém dabingu

Simpsonovi: Maggie zasahuje (2012)

Hodně mě překvapilo že i když se v hlavním seriálu Simpsonovi černý humor moc neukazuje tak tohle je hodně drsné. Maggie je v pohodě ale o tomhle se nedá těžko moc myslet a celkově mi to připadá jako takový pokus tvůrců doby ledové udělat si taky Simpsonovi. Snad kolem Matta prošlo a jestli se mu to libí tak to se asi tak hrozný není, Přesto to není moc promakané takový krátký filmek na kterém se nemá co líbit ale vcelku ani nelíbit. Chybí mi Homer!

Všechnopárty (2005) (pořad)

Všechnopárty má naštěstí velice vyladěný humor a Šíp to umí. Zatímco Kraus kecá o politice Šíp vypráví vtipy. A humor Šípa je vtipný a velice milý umí si udělat legraci sám sebe umí podávat debatu chová se slušně a je vtipný! Aktuálně jeden z nejlepších pořadů co ČT vysílá

První republika (2014) (seriál)

Bohužel čeho je moc toho je moc a to co jsem si na vyprávěj zamiloval zmizelo.Moje první díly s Vackem byly super chci zpátky svý prachy! Ale dál se z toho začala stávat jákási podivná slátanina chvilku to jenom začalo připomínat seriály Novy nebo Primy ale nyní? už aby se člověk bál po usnout. A 19 už opravdu nesmysl ječíci Kláru vidět nemusím, furt řve na lesy jakej je Vladímir vrah potom se s ním zase vyspí. V 18 dílu Voldemort Kryštof a Superman Vladimír no a do toho ještě Bedřich. No a Svatopluk Skopal v roli toho revírního inspektora jako nechcete tam dát Pavláska! A chudák Magda které to nechali s Jaroslavem a dědou na krku. Vyprávěj nebylo nikdy dlouhé mělo furt jiná děj a je to jeden z mých nejoblíbenějších seriálů ale tohle! i to máte Slovo je lepší!