Obecná škola (1991)

Chroust a ty vy mě budete radit :D Tendle film nikdy neomrzí strašně hlášek který slýcham v okolí hodně často... Svěrák výbornej jako vždy.. Marek Endal jako Rosenheim to i v osobním živoťe dotahl tam kam ho film nasměroval, a tim mi udělal velikou radost týpek :D

Millerovi na tripu (2013)

Na pohodu komedie s Jennifer ta na svoje leta si to tam jako striptérka švihá slušně :* Pár hodně vtipných scének, třeba plán jak ho přeblafnou policajtovi (Guzmanovi) to je dobrej týpek už od Hele kámo kdo tu vaří se mi jako herec nesmírně zalíbil, a jeho miniroličky vždy stojí zato :D Dál Ed Helms toho taky nejde nemít rád, hovádko s tim bych se chtěl někdy pořádně vypálit a jenom bych se smál jeho xichtu :D

Letiště (2006) (seriál) odpad!

Kramár je fakt piča!

Faktor strachu (2001) (pořad)

Joe Rogan težkej vyhulenec a propagátor hulení se mi zalíbil :) Někdy bych si v tom chtěl zkusit zasoutěžit, kolikrát to nevypadá tak strašně až na ty sračky co jim dávaj ke svačině :D

Už dost, šéfe! (2013) (pořad)

Todle je docela zajímavý po zkouknutí Ano šéfe se podívat jak ty knajpy dopadly. Slušnej nápad :)

Šéf na grilu (2011) (pořad)

Samý dobroty, nehodnotim pořad ale ty žrádla tam : Mmmmm :)

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Pohlreich sprostej jak dlaždič :) Holt to k němu asi patří, baví mě jak tam všechny zjebává :D A občas vytahne dobrou hlášku kterou neznam :)

Na stojáka (2004) (pořad)

Ruda sypec :D Některejm se vystoupení zadaří jiný se tam ztrapní .... ale dá se to čekovat :)

Show Jana Krause (2010) (pořad)

Malej zmrd za stolem vtipnej jak moje máma po 5ti pivech :D Debilita na kterou koukam když sem zkouřenej, to se nasměju jak kunda :D

Prostřeno! (2010) (pořad)

Tak todle je fakt totálně výborně trapný až je to dobrý dost :) Někdy sou tam fak povedený pacienti :) Taková komedie o vaření no :D Vydra trapnej jak ta sviňe :) Ale připomíná mi Marselluse :D To ho omlouvá :)